Gecmek bilmeyen yara izleri..

Ben batıktan dolayı lazere başladım izlerde bi ton söndü ama geçmedi ama size tavsiyem agdadan sebepli batıklar başladıysa lazer yaptırmanız 2-3 yıl kadar savaştım resmen ben bu batiklarla ama dur durak bilmedi . Lazere giderkende sık sık kese yapıyorum hem ıslak hem kuru izler için kesin bi çözüm vardır umarım takipteyim :110:
siz ne kadar veriyorsunuz lazere pahalimi öyle lazere gidecek vaktim yok kücük bebegin var

Merhaba, ben de eşim için bir krem arıyordum. Yüzünde çok batık olduğu için kendisi onları oya oya yara yaptı. Tabi önce bir eczacıya mutlaka danısırız ama bu merhem yüze de uygulanıyor mu bir fikriniz var mı? Bende de yara izleri var, eski ama bende kullanacağım bacağıma mutlaka önerirse eczacı, işe yarar inşallah.
Merhaba,ben sivilce izleri için filan yüze de kullanılıyor diye biliyorum ama siz yine de danışın dediğiniz gibi

Ağdaya devam ederseniz batıklar devam eder. Bu döngü sürekli devam eder. Bi an önce lazer düşünün . Belli ki cildiniz ağdayı kabul etmiyor

Ağdaya devam ederseniz batıklar devam eder. Bu döngü sürekli devam eder. Bi an önce lazer düşünün . Belli ki cildiniz ağdayı kabul etmiyor
Agda deil malesed epilatör maffetti onunla almistim 2 defa sonra killar cikmamaya basladi kasiniyor bende oynuyorim izler cok kotu izleri ne gecirir

Yara izini bilmem de yıllardır bacaklarımı jiletle alıyorum. Ağdayla, batıkla, epilatörle cebelleştiğim yıllara nalet ediyorum. İyi ki varsın mach 3. ( öyle kılların artar sakal gibi olur, kurt kadına dönüşürsün falan şehir efsanesiymiş.)

Yara izini bilmem de yıllardır bacaklarımı jiletle alıyorum. Ağdayla, batıkla, epilatörle cebelleştiğim yıllara nalet ediyorum. İyi ki varsın mach 3. ( öyle kılların artar sakal gibi olur, kurt kadına dönüşürsün falan şehir efsanesiymiş.)
Epilatör cok kotu bisi agdayla devam etseydim keske

contractubex ılık duştan sonra sürmen gerekiyormuş. Baya baya renk acıcı özelliği varmış. Best friendimin yalancısıyım. Bende koltuk altım için denicem dışarı çıkıp alabilirsem
Evet suanda gordum birisi daha yazmis ama 130 tl galiba pahali geldi bana olemiki

Evet suanda gordum birisi daha yazmis ama 130 tl galiba pahali geldi bana olemiki
Hastaneye git yazdır karsiliyormus diye duydum. Ama bence 1 kere alacaksın al derim . Ikinci günde belli oluyormuş etkisi. Ay sanki ilacın temsilcisi gibi oldum zorla satmaya çalışıyorum gibi :KK70:

X