Gelecek günlerin kaygısı hep içimde(kv bende kalmasi korkusu)

Valla elden ayaktan düşünce de bu çene ve kötü kalple anca huzur evine gider, orda da huzur birakir mi muamma.
Yasliliginda iyi bakilmak isteyen de az çenesini tutacak, karismayacak, bik bik etmeyecek, yoksa yallah valla.
Kimsenin hatri da olmaz, nazi da gecmez.
Dert cekmeye mi geldik ayol.
O öyle olmuyor sevgili oğulları kendi ailelerine annelerine gelinci mecburuz yapacak diyorlar ama iş senin ailene geldiğinde safa yatiyorlar bende bir kaynana var Allah dusmanima vermesin yapmadığı eziyet,küfür,hakaret,iftira kalmadı hatta geçen sene gitmesine yakın bana hırsız dedi ama ben bu sene getirip bakacakmisim

Cansınız ya çok teşekkür ederim derdimin üstüne kafa yorup uzun uzun yazmışsınız yazdıklarınız beni gecenin bu saatinde o kadar hafifletti ki sıkıntıdan içimde sanki bir kazan kaynıyordu sayenizde ferahladım. Biraz da o ne der bu ne der diye millet işte kaynanasini evine almadı diyecek diye de düşünüyorum ama o düşündüğüm kişiler de kaynanami 1 gün çekemeyen ona gicik olan insanlar ama benim arkamdan da öyle diyeceklerini biliyorum bu da beni rahatsız ediyor.dediğiniz gibi düşünüp çok şeyi aşmak istiyorum
rica ederim, canim bu ömür elalem ne der demek için çok kısa,sen dert sahibi olunca elalem seninle birlikte gelip cekmiyor, değerli olduğunu her zaman bil🥰🥰

Şimdi köydeler,kp onlarin derdinden bıktı kışın köyde durmaya karar verdi kv istanbulda durcam diyor bizim ve diğer oğlunun yanına gitmek istiyor yani yeni evlenecek geline ama o gelin de istemiyor o da haklı,eşim bana ortada bırakamayız bakcaz dedi ama kaldıramam dedim
Ortada kalacak bi durum yok, evi var barkı var dursun kocasının yanında.

X