Kv min kalmasını istemiyorum

Kv gelecegı zaman gıt annende falan kal. Kardesın falan varsa orda kal. O geldıgınde olma evde. Kalsın ogluyla. Ya da gec ayrı odaya film izle tak kulaklıgı
Annem başka şehirde baya uzak ama bu gidişle evi ona bırakıp anneme gitcem zaten böyle devam ederse

Çocuğum yok :) Kendi annene yapılmasını istemediğini kayınvalidene de yapmamalısın anlamında sadece empati yaptım.
🙂Valla kırılmayın sadece gülüyorum bu yazdığınıza yaşamadığınız için bilmiyorsunuz ben nelerden sonra o duruma geldim varsa imkan eski konularıma bakın

Annem başka şehirde baya uzak ama bu gidişle evi ona bırakıp anneme gitcem zaten böyle devam ederse
Kapıyı açma yani. Geldigi gıbı gerı dönsün. İyi tahammül ediyorsun. Ben kendimi kesmeye baslamıstım coktan. Ama birinciyi yapamıyorsan ikinciyi yap. Pek yemek yapma gıt ayrı odada takıl.

kendi bir bardak bile kaldırmadı geldi yedi içti evi berbat halde bıraktı gitti, tek başıma topladım hamileydim 2.gün başladı yeni eve yemeğe çağırabilceniz mi diye beni ve eşimi aramaya ben zaten çok kötü durumdayım yemek te yemek diyor taşıdığım 4.gün geldi yemeğe sormadan, yerde halı yok, sadece 1 oda sıcak o da orda yattı biz kızımla soğuk odada yattık

4. geldiğinde benim evimde yemek de bulamazdı yatacak yatak da

oğluna götür derdim götürmüyorsa da yemeği de yapar yatacağı yeri de ayarlardı

ama çocukla evi az ötede olan kv o odada uyuyacak diye soğuk odada yatamam

yatmam yani gerekirse otururum sıcak odada gerekirse ama kv yi yatırmam orada

🙂Valla kırılmayın sadece gülüyorum bu yazdığınıza yaşamadığınız için bilmiyorsunuz ben nelerden sonra o duruma geldim varsa imkan eski konularıma bakın
Konu açmışsınız, yorumumu yazdım kaldı ki eski konunuza baktım az evvel denk geldim.
Sizin asıl sorununuz eşinizle.
Ben neden kırılayım, siz sorununuzu yazdınız ben de cevapladım.

ne demekmiş kv iş yaptığı görülmemiş kv insan değil mi valla benim kv yapar iş gayette hasta olmasına rağmen. bu kafadaki kadınlara tez zamanda akıl fikir ya rabbi

60 yaşındaki kvnin annesi muhtemelen 80 yaş ve üstündedir.

Annesi bu kadar yaşlı olmasına rağmen halen iş yaptırıyor olması da onun ayıbı. Ödevi çok sınava hazırlanan ergen değil ki annesi arkasından koştursun?

Mesafe mesafe diyorum, evet pandemide evden çıkamadığınızı bildiği için şu dönemde uzaklaşmakta çok zorlanıyorsunuz. Sonraki dönemde dikkatlice sınırlarınızı çizin.

Kvnin yalnız kalması iyidir, eli iş yapsın biraz. 🤦‍♀️

Ben olsam annesine gelip kalma demem, eşim desin. Çünkü benim anneme dense hoşuma gitmez onun için böyle bir durumda anneme kimseye laf soyletmeden ben konuşurum. Benim annem böyle şeyler yapmadı tam tersi kızım virüs zamanı bile gel gel deyip duruyor ama gelemez tabii ki. Yani eşinize bırakın yoksa ben ne de olsa el kızıyım, bana kırılır sen oğlusun vs deyin yani eşiniz de anlar sanırım.
Anlattığı karakterde bi kv sizce tamm oğlum gelmeyeyim der mi? Hiç sanmam.

yani kv gidipte anne gelme demek olmaz şimdi eşinizin uygun bi dille söylemesi lazım ama bilmiyorum. siz rahat rahat takılamıyor musunuz * bozmayın rahatınızı o yokmus gibi davranın mesela olmasa. .

yani kv gidipte anne gelme demek olmaz şimdi eşinizin uygun bi dille söylemesi lazım ama bilmiyorum. siz rahat rahat takılamıyor musunuz * bozmayın rahatınızı o yokmus gibi davranın mesela olmasa. .
Eşim bir şey demez, diyemem diyor en başından beri zaten o mutluydu annesinin her dakika yanımızda olmasından. Evlendik bir gün bile yalnız bırakmadı 3.gün bizimle kalmaya başladı keyfi. Eminim kafasında bir gün bizimle yaşamak var beni çoktaaan bıktırdı iyi zamanda, hasta olsa bile aynı eve girmek istemem abuk subuk bir insan ama eşim de annesine adeta tapıyor beni ezip geçti her zaman annesinin keyfi olsun da ben rahatsız olmuşum üzülmüşüm sıkılmışım umrunda değil. İki gün kaldı diye ötme diyor bana. Eşime derdimi anlatınca ben suçlu oluyorum. Tiksindim evlilikten. Konuşmayı hatta sert konuşmayı küçük bir cinnet geçirmeyi planlıyorum bir daha geliyorum derse

Hem gelin hem bir erkek annesi yani gelecegin kv si olarak Allah iyi insanlara düşürsün ve kimseyi kimseye muhtac etmesin demeye geldim
Yani evet evli insanlara oyle cok gidilmez vs anlarjm da konu sahibi üslup konusunsa sınıfta kaldınız gözümde herseyin başı uslup

Eşim bir şey demez, diyemem diyor en başından beri zaten o mutluydu annesinin her dakika yanımızda olmasından. Evlendik bir gün bile yalnız bırakmadı 3.gün bizimle kalmaya başladı keyfi. Eminim kafasında bir gün bizimle yaşamak var beni çoktaaan bıktırdı iyi zamanda, hasta olsa bile aynı eve girmek istemem abuk subuk bir insan ama eşim de annesine adeta tapıyor beni ezip geçti her zaman annesinin keyfi olsun da ben rahatsız olmuşum üzülmüşüm sıkılmışım umrunda değil. İki gün kaldı diye ötme diyor bana. Eşime derdimi anlatınca ben suçlu oluyorum. Tiksindim evlilikten. Konuşmayı hatta sert konuşmayı küçük bir cinnet geçirmeyi planlıyorum bir daha geliyorum derse
Her şey eşinizde bitiyor maalesef . Adam duruacagı yer kuracagı dengeyi ayarlayamıyorsa sorun oluyor. . peki kv guzelbi usluble Annecim geliyorsun da ama ben oğlunla vakit geçiremiyorum mu desen..
ya bakın benm annem de şuan yanımda kış oldugu için maddi açıdan destek olmaya geldi eşim gelsin buyursun dedi başta ama şimdi tv izleyeceğiz ee yeni evlisin annem wcye gitse hemen yakınlaşma kaçamağı oluyo :) ama mesela bu benm önume gelecek ileri de ama ben ne yapıyorum şimdi eşimle yataga yattığımız da eşime annem de gitse artık abimlere herkesin duzeni fln diyorum tamam yardım etti fln ama belirli bi zaman da olmuyor hayatım dedim başımın ustunde yeri var ama eli ayağı tutuyo maşallah bi nevi annemi konustum resmen yarın öbur gun geldiğinde annesi gelir elbette gelsin onun bile kalma bi durumunda bir şey diyemesin diye. sık sık olsa bende rahatsız olurdum ve söylemeye başlardım ve sanırım sonunda ben söylerdim hee bende rahatlık var eşim de şuan annemn yanında uzanır rahat rahat konusur valla söz konusu evimse 3 gunden sonra misafirlikten çıkar denilir biz de rahat rahat takılmaya başlarım hee tabi saygımı eksik etmem ama baktım süre uzuyo o zaman yavas yavas sesim çıkardı sanırım..
Siz desöylenmeyi bırakıp ufak ufak kaçamaklarla yakınlaşsanız ama kvniz var diye çekinsenz eşinden o izlenimi bıraksanız. Çunku eşim bana o izlenimi bırakıyor . mutfaga giderim peşimden gelir vcye giderim peşimden gelir yani demek istiyor ki rahat hareket edemiyorum :)

X