gelin buketime karar veremiyorum kızlar yardım lütfen...

Gelin buketim ne renk olmalı?

• Beyaz

OY: 6 22,2%
  • Renkli

OY: 21 77,8%

• Ankete Katılan
    27

ozlemurat

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2010
469
1
Kızlar gelin buketime karar veremiyorum. Sizce renkli mi yoksa beyaz mı olmalı? Rengine karar verirsem yapay çiçeklerden kendim yapacağım. Lütfen bana yardım edin.

Gelinliğim ve ayakkabılarımın olduğu topic aşağıda, ayakkabım beyaz fakat fotoğraf çekimlerinde fuşya babet kullanmayı düşünüyorum (ama emin değilim) nolur bana yardım edin düğünüm 13 mayısta...

http://www.kadinlarkulubu.com/gelin...linligim-hakkinda-yorum-istiyorum-kizlar.html

canım bence renkli buket kendini daha çok gösteriyo fotoğraflarda sanki. ben bembeyaz sevmiyorum, hayalet gibi oluyo bence, o yüzden renk katmaktan yanayım, bence renkli yap.

Benim nikahıma 12 gün kaldı. Gelin çiçeğimi almadım. Ben renkli almayı düşünüyorum..
Biraz farklı olsun. Renkli olsun.. Mor, fuşya, lila, somon düşündüğüm renkler. Bakalım..

gelinliğini görmemiştim. modelini çok beğendim bende açık halini düşünebilirm :21: çiçeğe gelince kesinlikle renkli diyorum beyaz kendini göstermiyor ya da güzel yapamıyorlar anlamadım :KK51:

Kızlar öncelikle cevaplar için teşekkürler. Bende renkli istiyorum renkte açık pembe mor ve fuşya karışımı olsa nasıl olur?

Benim nikahıma 12 gün kaldı. Gelin çiçeğimi almadım. Ben renkli almayı düşünüyorum..
Biraz farklı olsun. Renkli olsun.. Mor, fuşya, lila, somon düşündüğüm renkler. Bakalım..

kesınlıkle katılıorum. cok guzel olucaktır.
benımkı gercek cıcektı.. cok hostu

canım gelinliğini gördümm muhteşemmm cidden bayıldum eteği hele

çok güzel :) şu an evlensem aynısını alırdım :)

çiçek ayakkabı meselesıne gelınce katılıyorum herkese bence de güzel maviler turkuazlar fuşyalar katabilirsin

çook da güzel olur inan kı bembeyaz olmaktansa her zaman uyumlu renkler göze daha hoş daha iç açıcı gelir

fuşyadaysa gönlün fusya olur bence ama babet konusuna pek sıcak bakmıyorum topukjlu bir ayakkabı daha iyi olur bence :KK31:

Ayakkabın renkli olsaydı canlı renkli bir buket önerirdim ama bu ayakkabılarla soft
renkli bir buket kullanabilirsin.
$248476_133006033441819_123745874367835_222069_3724809_n.jpg Eki Görüntüle 390066
Eki Görüntüle 390068 $asi-gelinlere-asi-gelin-buketi.jpg
$gelin-cicegi.jpg $PEMBE_~1.jpg
Eki Görüntüle 390075 $pink_posy_with_pearls_diamante_by_sarahsweddingflowers.jpg
$vendelaroses.jpg

canım kesınlıkle renklı buket kullan .
hatta melezguzel arkadasımızın onerdıgı gıbı
soft renklı buketler cok hos durur

6, ve 9. çiçek güzelmiş. Ayakkabıyı renkli almadığıma pişman oldum zaten. Biz dış mekan çekimi yaptırcaz o yüzden babet iyi olur diye düşünüyorum. Bütün gün topuklularla dolaşmak zor olcak. Düğün sonundada gelinliğimle uçağa bincem. Babet şart yani...

bencede karıstır böle olunca çok sınır var aralarında hos duryo ımkanınvarsa karıstır daha hoş durru.uygun kurdalede al bozma moralı çıçekler gusel bence değişikte ama karıstır:)

Kızlar renkleri karıştırma imkanım yok çünkü yerinden oynamıyo hiçbiri denedim ama mecbur böyle oldu. O kadar para verdim bunlara daha değiştiremem nişanlım istemez :KK50:

hımmm ozman bıaz sussle tulle kurdeleyle falan belki ozman farklı ve hos durabılır kafana takma bı bölede dene :)

X