Gelin gitme, lütfen yardım...

Allah herkesin yolunu açık etsin onlarda elbet kendilerine göre bi enayi bulurlar
Yada önceden haber verdik böle oldu deyip de saklarlarsa bi kurban bulurlar diyim
Siz kendinizi kurtarsınız ya ona bakın

Allah herkesin yolunu açık etsin onlarda elbet kendilerine göre bi enayi bulurlar
Yada önceden haber verdik böle oldu deyip de saklarlarsa bi kurban bulurlar diyim
Siz kendinizi kurtarsınız ya ona bakın

Üzülmüyor değilim gerçekten çok üzülüyorum ama daha çok bela olucaklarmış gibi geliyor.. Ailesine henüz söylemedi, aileler de araya girince bilmiyorum ne olacak. Zaten benim babam bunları duysa, bana bunları yaşattıklarını öğrense kıyameti koparır. En baştan beri ısınmıyor zaten adam o aileye. Bişe biliyormuş ki adam sevemiyormuş. Umarım hiç bir sorun çıkmaz :KK43:

Teşekkür ederim desteğiniz için..

Üzülmüyor değilim gerçekten çok üzülüyorum ama daha çok bela olucaklarmış gibi geliyor.. Ailesine henüz söylemedi, aileler de araya girince bilmiyorum ne olacak. Zaten benim babam bunları duysa, bana bunları yaşattıklarını öğrense kıyameti koparır. En baştan beri ısınmıyor zaten adam o aileye. Bişe biliyormuş ki adam sevemiyormuş. Umarım hiç bir sorun çıkmaz :KK43:

Teşekkür ederim desteğiniz için..

Anne babalarin icine doguyor inan bana. Ben esimle ilk tanistigim zamanlarda ailemle tanistirdim. Sahsen esimden ben bile emin degildim cok yeni bir iliskiydi. O zamanlar esimin maddi olarak durumu pek iyi degildi, annesi babasi ayri, belki istemeye gelmezler bile haberiniz olsun dedi esim. Onda ne gorduklerini bilmiyorum, disaridan bakan birine gore pek ideal bir es adayi degil ama annemle babam esime bayilmislar. Agustosta 6. senemize girecegiz ve ailem kesinlikle yanilmadi.

Anne babanizin icinin isinmadigi insanlardan uzak durun. Ayrica size ve ailenize layik, sizi yuruyen cuzdan olarak gormeyen biriyle mutlaka tanisacaksiniz. Kendiniz icin olmasa bile aileniz icin ayrilin. Cunku aileniz bunu haketmiyor.

Son durum kötü ya. Nişanlımla konuştuk o ailesini savundu. O yüzden düzgünce nişanı atma kararı verdik fakat hala ikimizde ailelerimize açılamadık. Sanırım kendi çapında hala çözümler üretiyor ama ailesinin bu tavrına destek verdiği için ben hala beraber olmak istiyor muyum karar veremiyorum. :KK43:
Delimisin maaşina kadar hesaplamislar ayril düşünülcek hic birsey yok ayril haystin maaf olur

cok iyi yaparsın nişanı atarak. Zaten nisanlin fikrini degistirmiyormus. Boylesi daha iyi emin ol. O sekilde ömür gecmezdi bosanmak zorunda kalirdin.

Bende bunu anlayamıyorum, yani askerdeyken de bütün sıkıntılarını herşeyini ben çektim. Maddi bile yardımlarını ben yaptım. Ailesine o kadar kin doldu ki ben ailesini korudum onu da sakinleştirdim. Aralarını da ben düzeltmeye çabaladım. Kinini ben geçirdim. Ama gelince bütün cefayı onlar çekmiş gibi davranmasına dayanamıyorum. Huzurlu, kavgasız bir gece uyumadım ben. Bunları hatırlatıcam ona. Gerisi ona kalmış. Artık elimden bişe gelmez. Bu kadar saçma konulara alet olmayacağım.
hala kibar kibar yorum yapma konu sahibi böylesi kadınlar kulübünde bile kırk yılda bir görüldü canavar bu aile kan emici kaç sen kaççççç

Çok sevindim sizin adınıza, öyle koloni halinde evlilik mi olur? Cidden kurtuldunuz, şükredin.

kamera şakası gibi resmen, çok korkunşlar ya. Son durum nişan atıldı heralde öyle değil mi? keşke nişanlın ailesiyle aynı fikirde olmasaydı gerçekten çok üzücü

Yaa ben kacırmısım bu konuyu :KK43: inanmıyorum ciddi olamaz bu nedir ya nasıl brişeydir gelinmi alıyorlar yoksa kendileri için çalışssın die hizmetli filanmı! Sorsaydın bir cok merak ettm ya caydırma oyunları filan mı!

Walla ben o taktıkları nişan yüzünü verirrken bir miktarda para koyardım ne bileyim basımın gozumun sadakası olur yanı baya muhtaclar baksana tovbe tovbe snr oldm şakaaa resmen!

pardon biraz sert bir tabir olucak ama onlar seni yolunacak kaz, sağılacak inek mi sanıyorlar afedersin.bu ne arkadaş ticket a varana kadar düşünülmüş... Hem kv senin ne kdar maaşın ne kadar ticketin olduğunu nerden biliyo... Nişanlında çok güven veren bir tip gelmedi bana...
Canım bile bile yakma kendini lütfen...

çocuğu vermemek :) gerçekten ilginçmiş
benimki de diyorrdu ben kızımı kendi nufüsuma geçireceğim sütten kesilince vermeme size haftasonu gelir görürsünüz vs tın tın tın..
doğum yaptım hastaneden çıktım babamı çağırdım gel beni götür ben boşanıyorum diye :) tabi kaynana pıstı şimdi torunu da verdim bak diye çalışıyorum .şimdi torundan kaçacak yer arıyor küfürler hakaretler havada ki kendi adı bide :KK70:D

Babaannesi çocuğunuza küfür hareket ediyor,bu çocuk bu şekilde büyüyor,siz de gelip marifet gibi yazıyorsunuz??

Allahım anneliği sadece hakedene nasip et !çocuklarında hayatını söndürüyorlar,bende o korunmamıs cocuklardan biriyim

X