Dövme Gelin Kınasını böyle isteyen var mı ?

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
emeğinize sağlık güzel paylaşımdı..:lepi:
yerimsenibenarkadaşlar, hint kınasını begenipte benim gibi kına kokusu sevmeyenler;şu saça kullanılan küçükpaketlerde satılan hint kınası diyede geçen kınalar varya onları deneyebilir

Son düzenleme:
Evet bende yapıyorum canım konu açtım bakabilirsin.Renkli olanlarından denedinmi hiç??

Evet bende yapıyorum canım konu açtım bakabilirsin.Renkli olanlarından denedinmi hiç??

:uhm:denemedim ama merakda ediyorum nasıl olur diye?yeşili hiç sevmedim mesela.ama kahve ve turkuaz maviyi birarada isterdim.ben desenin üzerine simli şeffaf ojeyle ara ara pırıltı veriyorum bazen..

bende kına gecemde düşünüyorm yaptırmayı ama bu kadar büyük degil daha az hoş bırsey yaptırmyı düşünüyorum

güzel bu desenler. arada yapıyorum kendime ama gelin kınam için tercih etmem.
avcumun ortasına geleneksel bir sekilde yapılsın ki kaynananm içine altını kolay yerleştirsin değilmi :sm_cool:

çok ince işcilik yaa.ben kendim uygulamaya çalışıyorum.parmaktan bilege doğru.onda bile zorlanıyrm.kolumun iç tarafına eşimin ismini yazmıştım. çok hoşuna gitmişti. şimdi de kendi ismimi yazacagım. int ten degişik yazı tiplerinde indirdim ismimi. yazacgm. ama nasıl foto ekliyoruz.ben bulamadım :KK43:

çok hoş ama bu bana biraz abartılı geldi elimin üzerinden bileğimin içine doğru çıtıpıtı kibar bi sarmaşık yada çiçek deseni olsun benim gelin kınam:KK70:inşallahhhhh.

ya ben bunun kalıplarını görmuştum antalyada yaşıyorum ama ben böyle kalıbı var el şeklinde ele koyuyosun böyle ustune kınayı yakıyosun böyle şeyler çıkıyo

ben çok isteriiiiiiiiiiiiiiiim ama yapacak kimse yok kına delisiyimdirde biraz:)

X