Gelinlik Modelleri gelinliğim hakkında yorumlarınızı bekliyorum

Biraz abartılı gibi alt kısmı, ama fikir sizin. :KK42:

Mutluluklar inş... :KK61:

ben bu tarz altları seviyorum çok güzel prenses gibi bence.üstünü daha farklı düşünsen cnm belki daha güzel olur.bitanede ben buldum bu nasıl?altı senin istediğin gibi üstüde böyle olabilirmi ki:26:
Eki Görüntüle 137835

ben bu tarz altları seviyorum çok güzel prenses gibi bence.üstünü daha farklı düşünsen cnm belki daha güzel olur.bitanede ben buldum bu nasıl?altı senin istediğin gibi üstüde böyle olabilirmi ki:26:
Eki Görüntüle 137835

teşekkür ederim yardımlarınız için parasını ödedim ama kararımı daha sonra vericem istediğim zaman istediğim gelinliği dikecekler

gelinligin parasını sen mi ödedin canım yoksa erkek mi alıyor? :s

yok canım erkek tarafı gönderdi farklı şehirlerde olduğumuz için bian karar verdim kapora verdik 500 tl ama şimdi tam kararımı veremediğim için dikilmiyor istediğim zaman istediğim gelinliği dikecekler

etek kesinlikle harika...benmde düğünüm bu yaz we bende mendil etek yaptırıyorum.dier modeller bunun yanında sönük kalıo.ama üst kısmı bu etekle kesinlikle uyumlu diil.üst kısmını yada eteği deiştirmen gerekio bence

ben üst modelini çok beğendim asil durmuş eğer zayıf bir yapınız varsa altıda hoş durur.bende bu hafta sonu gelinlik bakacağım diktrmek için ama beden sorunum var 42-44 arası bedenim uygun modeli bulamıyorummmm

ben üst modelini çok beğendim asil durmuş eğer zayıf bir yapınız varsa altıda hoş durur.bende bu hafta sonu gelinlik bakacağım diktrmek için ama beden sorunum var 42-44 arası bedenim uygun modeli bulamıyorummmm

hmm inş istediğiniz modeli bulursunuz ben hala bakmaya gitmedim yeni modellere:KK43:bende güzel bir gelinlik bulurum inşş

Bence üst çok güzel vazgeçmeyin derim ama kumaşı sakın ipek şantuktan başkasını düşünmeyin, diğer organza..vs gibi kumaşlar parlak ve çok adi duruyor ve asaletini bozuyor, üstelik şantukta drapeler iyice ortaya çıkıyor. Ben şahsen -kendiminki de böyle drapeli- şantuk tercih ettim ve istisnasız gören herkes çok beğendi. "swarovskili gelinliğim" diye üstteki başlıkta paylaştım, dilerseniz bakabilirsiniz, (kopyalamayı bilmiyorum da ):KK37: sevgiler

yeni konu açmak istemedim gelinliğimi seçtim ve diktirdim inş beğenilir:18::18:

Son düzenleme:
Neredeyse benimkinin aynısı.. =) Ben birkaç gelinlikten esinlenip kendi kafamda begendiğim kısımlarını birleştirmiştim. Bunun askısızı ve sateni oldu dolayısıyla güzel :) Güle güle giy..Çok güzel bir gelin ol..

Son düzenleme:
Neredeyse benimkinin aynısı.. =) Ben birkaç gelinlikten esinlenip kendi kafamda begendiğim kısımlarını birleştirmiştim. Bunun askısızı ve sateni oldu dolayısıyla güzel :) Güle güle giy..Çok güzel bir gelin ol..

çok teşekkür ederim inşallah öle olur

gösterişi seviyosun sanırım.cok güzel,gösterişli bi gelinlik içine sinsin bence ama omzundaki gül olmasa sanki gögüs dekoltesi daha cekici durur.

X