Gelinlik Modelleri Gelinliğim ve nikah elbisem sizce nasıl?

kimchi_kubra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2011
40
0
Nikah elbisem;

ekran1c.jpg

ekranalnts2s.jpg

Gelinliğimde bu (Tarlatansız hali)

42900222185239457409910.jpg

Merhaba arkadaşlar. Kararsız kaldım. Nikah elbisemi de gelinliğimide uzun kuyruklu istiyorum.
Modeller çok hoşuma gitti ama nişanlım güzelde ikiside birbirine benziyor dedi. :26:
O öyle diyince içime sinmedi. Sizce nasıl? :44:

bayıldımm ikisine de ikisi de çok hoş :nazar: ama nişanlının dedği gibi birbirine benzer modeller. brinden biri farklı olabilir. nikah elbisesinin boğaz kısmındaki taş siyah değilde daha açık bii renk olursa nikah için sanki daha hoş olur. ama herşeye rağmen ikisi de süpeeerrr kesinlikle:KK9:

cnm gelinliğinde mi önü kısa?
Eğer öyleyse benzerler evet ama değilse bence sen beğendiysen olur çünkü gelinliğin katlı, ayrıntılı, nikah kıyafetin daha sade yani aynısı gibi durmaz bence :KK54:

bayıldımm ikisine de ikisi de çok hoş :nazar: ama nişanlının dedği gibi birbirine benzer modeller. brinden biri farklı olabilir. nikah elbisesinin boğaz kısmındaki taş siyah değilde daha açık bii renk olursa nikah için sanki daha hoş olur. ama herşeye rağmen ikisi de süpeeerrr kesinlikle:KK9:

Teşekkür ederim. Nikah elbisemi diktirdim ilk provada öyleydi. (Annem ve babam terzi onlar halletti. :KK1: )
Başka modellerede bakıyoruz şimdi gelinlikte ama karar veremezsem yine bu olacak. :nazar:

cnm gelinliğinde mi önü kısa?
Eğer öyleyse benzerler evet ama değilse bence sen beğendiysen olur çünkü gelinliğin katlı, ayrıntılı, nikah kıyafetin daha sade yani aynısı gibi durmaz bence :KK54:

Normalde önü uzun. Bende öyle düşünüyorum birde daha tarlatanla denenmedi hiç.
Tarlatanla daha farklı olabilir diye düşünüyorum.
Ama yinede içime sinmedi nişanlım öyle diyince. Birde öyle deneyip göstereyim bakalım. :KK55:

X