Dövme Gelinlik & Dövme :(((

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
vichyi bi arkadaşşım denemişti. güzel kapatıyor. bide true cover diye bir ürün vardı iyi diye duymuştum

canım gelinlik içinde dövme gerçekten sırtarıyor:KK43: porselen makyaj yaptır hem maliyeti de ucuz. bi tane krem var ten rengine döndürüyor ona bi bak istersen. arkadaşlar da yazmış dene bence. sonra gelinlikli resilerini de koy bakalım:KK70:

Son düzenleme:
lazerle daha kötü sonuçlar alındığını okudum. kalsın onlar senin bir parçan artık. fakat kararlıysan piyasada dövme için kapatıcılar bi ararştır istersen .

canım gelinlik içinde dövme gerçekten sırtarıyor:KK43: porselen makyaj yaptır hem maliyeti de ucuz. bi tane krem var ten rengine döndürüyor ona bi bak istersen. arkadaşlar da yazmış dene bence. sonra gelinlikli resilerini de koy bakalım:KK70:

Evet bencede o güzel bembeyaz gelinliğe dövme hiç yakışmıyor :KK19: :KK19: porselen makyaj dediğin kryolan'ı mı diyorsun ? ben kryolan ile görüşücem bide vichy i araştırıcam bakalım inşallah şu dövmeyi güzelce kapatabileceğim birşey bulurum :44:

Evet bencede o güzel bembeyaz gelinliğe dövme hiç yakışmıyor :KK19: :KK19: porselen makyaj dediğin kryolan'ı mı diyorsun ? ben kryolan ile görüşücem bide vichy i araştırıcam bakalım inşallah şu dövmeyi güzelce kapatabileceğim birşey bulurum :44:

canım marka olarak bilmiyorum ki hiç. ama estetisyen doktorların önerebileceği kremler vardır kapatıcı olarak. aslında sildirilse güzel olur çünkü dinimizcede iyi değil ama lazerlede vücuda zarar veriliyor. bilmiyorum ki ne denir. ama gelinlikle birlikte güzel durmuyor.

canım marka olarak bilmiyorum ki hiç. ama estetisyen doktorların önerebileceği kremler vardır kapatıcı olarak. aslında sildirilse güzel olur çünkü dinimizcede iyi değil ama lazerlede vücuda zarar veriliyor. bilmiyorum ki ne denir. ama gelinlikle birlikte güzel durmuyor.

Annemin sözünü dinleseydim bu hallere düşmezdim :KK9::KK9:

İyi bir operasyonla silinebilir bence. Benim tanıdıklarım çok var öyle...
İlk zamanlar çok olmasa da acı hissettiklerini söylüyorlar..
Bence kestirip atmayın, düşünün derim :)

benimde kolumda kocaman bitane var ve çok seviyorum inş. bende eylül gibi evleniyorum :KK16: dövme yaptırdıysam gerçekten istemişimdir yaptırmışımdır kapatmak gibi bi derdim hiç olmadı ama insanlar bi hevesle yaptırıp sonra pişman oluyolar sonuçta ömür boyu kalan birşey iyi düşünmek lazım :KK14:

benimde kolumda kocaman bitane var ve çok seviyorum inş. bende eylül gibi evleniyorum :KK16: dövme yaptırdıysam gerçekten istemişimdir yaptırmışımdır kapatmak gibi bi derdim hiç olmadı ama insanlar bi hevesle yaptırıp sonra pişman oluyolar sonuçta ömür boyu kalan birşey iyi düşünmek lazım :KK14:

Bende dövmemi yaptırdığımda 18 yaşındaydım bi heves yaptırdım dediğin gibi şimdilerde de pişmanım :KK43:

kizlar ben dovmeden yana degilim ama dovme yaptirmak isteyen varsa bi tavsiyede bulunmak isterim.
ust koluna yaptirilan dovmeler bi zaman sonra kararma yapiyo.
bu kararma bildiginiz kararma degil,koltugunuzun alti karaliyo.
bunun denedi lenfatik bezleri.
koltugumuzun altinda lenfatiktormalari var,butun vucudda dolasan.
kan dolasimiyla beraber dovmenin boyasi o lenfatiktormalarina birikiyo(kol burya cok yakin) ve bi zman sonra dedgim gibi koltuk alti karaliyo.
yani dovme yapicak olan ust koluna yaptirmasin

Kızlar tek omuz gelinlik bakmaya karar verdim :KK1:
$Wedding-Gown-One-Shoulder5c-150x150.jpg
Bu gelinliğin arkasını çok beğendim mesela. tabi bunda da dövmem tam olarak kapanmaz ama olsun dikkati çok çekmez en azından :KK34:

benimde kolumda oldschool bir dövme var bacağımdada ve bileğimde baya renkli ve koyu. esseydi sanırım bir marka var fondoteni iki kat sürünce gözükmüyor ben zor durumlarda öyle kapatıyorum. akmaması bulasmaması ıcınde makyaj sabıtleyıcı spreyler varya ondan kullan canım

kizlar ben dovmeden yana degilim ama dovme yaptirmak isteyen varsa bi tavsiyede bulunmak isterim.
ust koluna yaptirilan dovmeler bi zaman sonra kararma yapiyo.
bu kararma bildiginiz kararma degil,koltugunuzun alti karaliyo.
bunun denedi lenfatik bezleri.
koltugumuzun altinda lenfatiktormalari var,butun vucudda dolasan.
kan dolasimiyla beraber dovmenin boyasi o lenfatiktormalarina birikiyo(kol burya cok yakin) ve bi zman sonra dedgim gibi koltuk alti karaliyo.
yani dovme yapicak olan ust koluna yaptirmasin

dövmeci arkadaşlarımın çoğu ve genelde onlarla olduğum için biliyorum hiç böyle bir sorun olmuyor bendede var gönül rahatlığı ile yapabilirisiniz

neden kapatmak istiyorsun ki, gelinlikle dövme çok tarz oluyor, ben de 2 dövmeyle giydim gelinliğimi, sonrasında 1 tane daha yaptrıdım, yakında bir tane de kızımın adına yaptırıcam, ilk dövmemi yaptırdığımda 19 yaşındaydım şimdi 31, hiç pişman olmadım.
ama illa ki kapatıcam diyorsan coverdermin kapatıcısını dene

Dermablend markasını duydum videolarını izledim hatta kapatıyor gerçekten dövmeleri ama vichy dermablend ayrı bişey sanırım. Siz denediniz mi vichy dermablend i ?

Çok ağır bir fondöten kapatıcılığı yüksek ve çok kalıcı:) Zaten yüzü lekeli insanlar için yaşam kalitelerini arttırmak adına üretilmiş bir fondöten.. Ben özel günlerde makyajım kalıcı olsun diye kullandım :KK34:
Benim arkadaşım da dövmesine denedi ama onun ki minik birşeydi kapattı.Bana sorarsanız estee lauder de kapatır:KK34:
Almak istiyorsanız gittigidiyor'dan alın.Eczanelerde bulunmuyor artık.Estee genelde Sevil,Sephora,YKM gibi yerlerde bulunur:KK31:

kapatıcı olarak kryolan harika..
oyuncular da bunu kullanıyorlar dövmelerini kapatmak için...youtube da videosu da var bakabilrsin,bbeli olmuyor hiç...

kapatıcı olarak kryolan harika..
oyuncular da bunu kullanıyorlar dövmelerini kapatmak için...youtube da videosu da var bakabilrsin,bbeli olmuyor hiç...

Evet sanırım en iyi seçenek kryolan. erase stick diye bişey varmış o çok iyiymiş en yakın zamanda kryolan mağazasına uğrıcam bilgi almak için :KK25:

Kızlar yaza düğünüm var artık gelinlik modellerine bakmaya başladım genellikle straplez modelleri beğeniyorum ama sol omzumda çokta küçük olmayan siyah bir dövmem var ve dövmem görünsün istemiyorum baya bi araştırdım ama kapatıcılara bir türlü güvenemiyorum tam olarak kapatamaz gibi geliyorlar :/ daha önceden bu kapatıcıları kullananan oldu mu memnun kaldınız mı ya da başka yöntemler var mıdır acaba dövmeyi kapatmak için :KK25: yada acaba ten rengi yara bandı gibi bantlar var mıdır çokta belli olmayan :44: düşündükçe kızıyorum kendime bu dövmeyi neden yaptırdım diye ah aptal kafam :KK4:

duvağın kapatır canım yada saçlarını açık kullanıcaksan oda kapatabilir:)

X