Dövme Gelinlik & Dövme :(((

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
bence gelinlikde harika duruyo dövme :KK12: hem neden kapatmak istiyosunkii sıkıldınmı?

Bence gelinlik modelini dövmene göre seçme. Çünkü bu çok özel bir gün ve çok özel bir kıyafet. Resimlerini de yıllarca saklayacaksın. İçine en çok hangisi siniyorsa onu giymelisin. Senin yerinde olsam kesinlikle kapatıcı kremleri denerdim. Dermablend'in bu konuda çok iyi olduğunu duydum. Bu arada Allah bir yastıkta kocatsın :) Mutluluğun daim olsun canım.

bence sadece gelinlikleyken görünmesin istiyorsan, kapatıcı ile belli belirsiz bir görüntüde görünüşü bozacaktır. bence gelinliğine ek bir parça omuz detayı diktirebilirsin. gelinliğinin modeline uygun bir çiçekli süsleme ile kapatabilirler

Canım Dermablend diye bir marka var Vichynin dermablendi değil bu markanın adı direk Dermablend.Türkiye de yok fakat çok rahat getittirebilirsin.Bu marka sadece dövme,cilt kanserinde o ölen pigmentleri kamufle etmek için,yaralar için bir kapatıcı.Bende ısmarlıcam açıkçası internetten bir araştırsan şok olursun gerçekten mucize.

Ben de tam bu markanın ne olduğunu araştırıken Google da sizin bu yazışmalarınıza rastladım. Dermablend i ben de çok duydum ancak yok hiçbir yerde. Şimdi bir tek strawberrynet diye bir sitede var. Oradan alışveriş yapan var mı, bana fikir verebilir mi acaba?

X