Düğün Gelinlik fiyatlarııı (:

lovesmile

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2012
146
2
Gelinler ve gelin adayları :nazar:
gelinliklerinizi kaca aldınız veya kaca diktirdiniz?
Gelinliklerinizin fiyatlarını bizimle paylasabilirmisiniiiiiiz? :KK16:

gelin lik fiayatları 1000 tl en az ben aysiradan aldım beklediğimen daha uygundu gelin duvak çiçeği 1900 tl

ben özel dikim yaptırıyorum bu hafat provalarım war 1300 herşey içinde satın alıcam bide gayet uygn geldi :)incili ve sırf dantelll:)

Bende gelinliğimi aysiradan aldım herşey içinde 1750 tutmuştu indirimle 1500 geldi çokda memnun kaldım oldukçada farklı modelleri var ve uygun :KK16:

kızlaaar peki Adanadan (veya osmaniyeden) gelinlik alıp da fiyatlar hakkında bilgisi olan biri yok muuu

ben adana da diktiriyorum 1200tl. herşeyi içinde duak kese taç bide nişan kıyafeti veriyolar,tabi onu geri veriyosun.vakıflar sarayında diktiriyorum,daha bitmedi,düğünüm bayramdan sonra allah izin verirse.

Ben evleneli aylar oldu ama gelinliğimi çok pahalıya diktirmiştim, yaklaşık 30 bini buldu. Gelin çiçeği yapmadı ve çook istememe rağmen gelin eldivenlerim de olmadı:KK43:( Eldivenler hala içimde, ama eşim hem yapma hem de canlı çok güzel iki gelin çiçeği yaptırmıştı sağolsun, onlar içimde kalmadı.

Ben evleneli aylar oldu ama gelinliğimi çok pahalıya diktirmiştim, yaklaşık 30 bini buldu. Gelin çiçeği yapmadı ve çook istememe rağmen gelin eldivenlerim de olmadı:KK43:( Eldivenler hala içimde, ama eşim hem yapma hem de canlı çok güzel iki gelin çiçeği yaptırmıştı sağolsun, onlar içimde kalmadı.
30 bin mı kusura bakmayın da altın mı işlediler onun üzerine. bir gelinliğe 30 bini nasıl acımadan verebildiniz. ben arabamı aldım 30 bine yahu.

30 bin mı kusura bakmayın da altın mı işlediler onun üzerine. bir gelinliğe 30 bini nasıl acımadan verebildiniz. ben arabamı aldım 30 bine yahu.

bence o yanlıslıkla olmus yanlıs yazmıs yanı :) 3bın dıcektı sanrm :)) ya da arap kralıyla falan ewlenıyor olmalı :KK70::KK70:

Bencede yanlış yazılmıştır. Ama bende eldiven istiyorum :KK17:

bu yanlış yazma ihtimalini düşünemedim ben :)) bende eldiven istiyorum ama şu masalar gezilıyoya herkesle tokalaşılıyo falan o sırada takıcam 200-300 kişinin elini tutamam valla :))))

bende diktiriyorum 1400 e. bizimkiler çok pahalı diye kızdılar ama bi kere evleniyorum ilerde üzülmek istemiyorum. en güzeli olsun:KK31:

bi akrabamız 250 liraya gelinlik almış ya. şok oldummm. kendimi para saçan biri gibi hissettim.. ama sizin fiyatları görünce de rahatladım:21::21::21:

1500 civarı oluyor genelde sanırım ama acaba şimdiden alsak indirimli olur mu ki? yani yaza düğünü olanlar için kıştan almanın bi avantajı olur mu acaba

Söylediğiniz fiyatlar gerçekten uygun. Aysira'da fiyatlar daha pahalı diye biliyordum içime su serptini sağolun:)

X