Gelinlik Modelleri Gelinlik kiralık mı olmalı satın mı alınmalı?

Ben satın aldım.
2kez kiralatarak satın alma parasının üstünde para kazandım.
Düğün mevsimi gelsin yine kiralatacağım
Ya bende kiralamayı çok istedim ama kiralıklarda beğendiğim model yoktu hiç o yüzden satın almak zorunda kaldım istemeye istemeye 7000₺de para verdim 🥲 2019 hazirandı. Acaba nasıl kiraladınız ben artık ekstra gelirini de düşünmek istemiyorum. Direk elden çıkarmak istiyorum. Ama bu kiralama olayı da cazip gelmedi değil 😂

Ya bende kiralamayı çok istedim ama kiralıklarda beğendiğim model yoktu hiç o yüzden satın almak zorunda kaldım istemeye istemeye 7000₺de para verdim 🥲 2019 hazirandı. Acaba nasıl kiraladınız ben artık ekstra gelirini de düşünmek istemiyorum. Direk elden çıkarmak istiyorum. Ama bu kiralama olayı da cazip gelmedi değil 😂
Valla ben çevremden buluyorum ya da instagram reklamlarından 😄

Gelinlik kiralık mı olmalı satın mı alınmalı? Bir kere giyilecek ama evli arkadaşların fikirleri nedir?
Merhaba

Aşağıdaki linkte faydası olacağına inandığım bir yazıyı sizin ile paylaşmak istedim.

Ayrıca birkaç noktaya dikkatinizi çekmek isterim. Eğer gelinlik sizin için yeni dikilerek kiralanacak ise bütçe olarak satın alma ile arasında yüzde 10 ile yüzde 20 arasında fiyat farkı olur. Gelinlik daha önce başka bir geline kiralanmış ise satın alma ile arasında yarıya yakın bir fiyat farkı olacaktır.

Hazır model yada kişiye özel diktirmek isterseniz linkteki konuda dikkat etmeniz gereken konular mevcut bilgilerinize.​

Covid 19 gölgesinde gelinlik seçimi

X