Gene ben kızlar

Dönüp dolaşıp gene yakama yapışıyorlar. Yarın kv gil pikniğe çağırdı sabahtan gidilecekmiş. Mecbur gelirim dedim.

Gene samimi olunacak evimden çıkmayacaklar. Simdiden başladılar bile fırsat kolluyorlar. Bana düşmanlar ama hayatı zehir edebilmek için iyi davranır gibi yapip gelerek bildiğiniz zehir ediyolar hayatı

Yarın gitmek birarada olmakta okadar sorun değil eşimin hatrı için giderim. Ama sürekli görüşmek sürekli evimde olmalarını istemiyorum biliyosunuz bıktım yıllardır. Bunu anlamıyolar daha yeni yeni kafam rahat oturuyordum. Nezaketen gideceğim yarın.

Onun dışında muhattap olmadım simdiye kadar. Anneler günüde dahil. Yarın nasıl davranmalıyım kızlar mecbur samimiyet oluyor ve bu insanlar kapıda yüzüne gülünce 2 dk sonra evime dan diye gelen insanlar. Önceki konularımı bilenler bilir abuk sabuk bahanelerle sürekli evimdelerdi her an her dk. Ayrica beni hiiç sevmezler sırf rahatsız etmek için gelirlerdi. Baya sert davrandım anlamazdan geldiler yeni yeni mesafeliydik resmen.

Şimdide sil baştan başa dönecek gibi hissediyorum ya. Eşime gitmeyelim dedim olur mu öyle şey vs dedi kurtuluşum yok yani . Eniştesi vs de geliyor onlarda söylemiş esime gelin diye. ama eskiye dönmek istemiyorum inanın hiç bi şekilde huzurum olmuyor onlar sürekli gelince.. 7 yıldır ilk defa şu son 6-7 aydır rahattım yani. Eski konularımda hepsi var. Napmalıyım kızlar gidip gelip tekrar muhattap olmamaya devam etmek cok sacma geliyor şuan offf öyle bi daraldım ki yazmak istedim
Hangi ülkede yaşıyorsunuz 🙄

Hangi ülkede yaşıyorsunuz 🙄
Offf cidden. Zaten kvlerle beraber yaşıyoruz desem yeridir ayrica köydeyiz yani konuya doğru duzgun kimse yorum yapmadı herkes vırusten bahsediyor tanınmamak için her ayrıntıyi yazmıyorum ve bazı seyleri değiştiriyorum sonucta herkes kullanıyor şu platformu değil mi

Eeee n’aptınız ? Piknik nasıldı ?
Nispet yapa yapa geçirdiler işte 🙄 kv sürekli oğluna yapışıp duruyodu yok işte 'cocuklarım arasında bitek fatih değişmez bana karşıı. bilmem ne. Neyi kanıtlamaya calısıyolarsa ana oğul resmen kucak kucağa oturmalar. Iyyy içim daraldı neyse üstümden yük kalktı

Offf cidden. Zaten kvlerle beraber yaşıyoruz desem yeridir ayrica köydeyiz yani konuya doğru duzgun kimse yorum yapmadı herkes vırusten bahsediyor tanınmamak için her ayrıntıyi yazmıyorum ve bazı seyleri değiştiriyorum sonucta herkes kullanıyor şu platformu değil mi
Köyde yaşamanız yasaklari ciddiye almamanız anlamına gelmez kusura bakmayın tabikide virüsten bahsedeceğiz ben burda 15dk lik mesafedeki annemi goremiyorsam tabikide sorarım nerde yasiyorsunuz diye. 🙄

X