Genital bölge temizliği :(

Nişanlınızla aktif cinsel hayatiniz var mi bilmiyorum ama benim yoktu. O yüzden zannediyordum ki, her an tertemiz cok bakımlı olmalıyım falan.
Erkekler o kadar da beklentili degil bence. Hatta kendilerinin "ya karim beni tuylu begenmezse ne yaparim" diye dertlendiklerini hic sanmam.
Ayrica benim eşim yanak gibi tamamen tüysüz kesinlikle istemedigini söylerdi, hala söylüyor. Evet bana da garip gelmisti ilk basta ama herkesin tercihi.
Ben de ozellikle hamilelik ve emzirme doneminde tamamen jilete alistim ama hem can acisi, hem ertesi gun ucunun görünmesi vs bezdirdi beni.
Buz lazere gittim hala gidiyorum
Yalnız senaslar arasinda tras önerilmiyor ve dokulene kadar yani ilk 3 4 ay, biraz zorluyor beklemek. Baslayacaksaniz acele edin.
Ben seanslarımı 2 aya cikardim, tum vucur tertemiz inanilmaz mutluyum.
Ama seansi 2 aydan uzatırsam biraz biraz çıkıyorlar.
Bir kadinin kendine yapacagi en buyuk iyilik epilasyon

Lazer kısır yapıyor diyorlar doğru mu sizce? Bir de fiyatlar nasıl?
İnstagram da Dr. Banu Çiftçi yi takip ediyorum. Lazerin hamileliğe ve emzirmeye hiç bir zararı yok. Radyasyon değil ışık sadece diye bir açıklaması vardı. Bende yeni başladım lazere. Buz lazer yaptırıyorum. Onların dediği de hamile iken yapılabiliyor. Kendimde yaptırdım dedi hamileyken ordaki çalışan çünkü deriye organa zarar vermiyor sadece kılları gören bi sistem bu dediler

İnstagram da Dr. Banu Çiftçi yi takip ediyorum. Lazerin hamileliğe ve emzirmeye hiç bir zararı yok. Radyasyon değil ışık sadece diye bir açıklaması vardı. Bende yeni başladım lazere. Buz lazer yaptırıyorum. Onların dediği de hamile iken yapılabiliyor. Kendimde yaptırdım hamileyken çünkü deriye organa zarar vermiyor sadece kılları gören bi sistem bu dediler
Yaaa yaptirdiniz mi hamileyken? Ben de emzirirken yaptirmaya başlamıştım. Hamilelikte de hic bir zarari yok diyorlar. Ama insan yine de bir düşünüyor

Hassas olan kısımları eldivenle alın az az tüy değil çokca tüyü tutup öyle koparın daha rahat olur hızlı biter. Ağda ile daha çok dayanabileceğiniz yerleri yapın.ağda olarakta ben kalıp veya boncuk ağda kullanın.kalıp ağdanin fiyatı biraz daha uygun .Bende ergenlik döneminde jilet kullandım hem karardı hemde dağıldı ağda ve eldivenle azaltabildim

Evliyimmm jiletle aliyorm bi sorn olmuyor bir kac kere agdayi denedm alamadm ck aciyordu birde agda ic dudak sarkmasi yapabiluyor

Hangi markayı kullanıyorsunuz ben birkaç kez denedim ama memnun kalamadım
Bende bi kaç marka denedim ama elime en yatkın olanı bimin markası çıktı. Bazıları çok akışkan oluyor bundan memnun kaldım. Istediğim boyutlarda kesip yapıştırıyorum bütün yapıştırımiyorum. tüpbebek tedavisi görüyorum sık muayene oluyorum temiz olmam gerekiyor bantlar sayesinde rahat ettim

Merhaba hanımlar. Benim derdim genital bölgemin temizliği :KK43:
Daha önce bir çok yöntem denedim ergenlik dönemimde annem kreme alıştırmıştı beni ama çok kötü bir şey gerçekten krem kokusu bıraktığı his aşırı kötü gerçekten. Sonra biraz daha büyüyünce tabi jiletle aldım bir süre birkaç kere ağda girişimim oldu ama cildim hassas yapamadım. Şimdi nişanlıyım çok yakın bir tarihte de nikahım var.
Özellikle evlilikte jiletin sorun olabileceğini düşündüm eşim açısından hemde çok sık çıkıcak baş etmem daha zor olacak. Birde jilet kuruluk yapıyor :KK43: Neyse ben sir denedim üst bölgemi alabiliyorum üst bölgemi aşağıya doğru bayağı aldım ama o yumuşak kısma gelince işte alamadım bir türlü bende bıraktım bir sonraki tüy çıkışımda üst bölgemde ki tüyler ağda dolayısıyla o kadar seyrelmiş ki çok hoşuma gitti jilete göre çok çok iyi geldi alt kısmı da yapmak istedim ama tüylerim uzamıştı cesaret edemedim alt kısmı yine jiletle aldım şimdi biraz uzamasını bekleyip alt kısmı fa jiletle almayı deneyeceğim. Ama nasıl yapsam canım çok yanıcak gibi hissediyorum yada siri sürüyorum bandı yapıştırıyorum iyice gerdirmeye çalışıyorum elimden geldiğince ama gelmiyor tüyler o zaman biraz uzundu uzunluğuda acıyı ve tüyün gelmesini etkiler dimi? Çok az çıktığında hemen almaya çalışayım mı? Birde şu emla çok pahalı hiç kullanmadım ama bir tüpü ne kadar süre gidiyor almamı tavsiye eder misiniz yoksa çabuk mu bitiyor?
Jetex kullanin emladan daha uygun. 15 ml olanını alın ama regl öncesi dönem kullanmayın uyuşmuyor. Regl sonrası kullanın. Ben ilk sefer epilator ile başladım. Sizin gibi jilet dışında bi şey kullanmıyordum. Jetex ten sonra 2. Tüpü alma ihtiyacı bile duymadım çünkü tüyler daha ince ve seyrek çıkmaya başladı daha ilk seferden. Ameliyat eldiveni ile devam ediyorum. Siz de sonrasında çıkan tüyleri de ameliyat eldiveni ile alın.

ben de ilk kez gecen yaz kuaforde aldırdım ondan once jiletle alirdim. şimdiki aklim olsa hep kuafore giderdim. cok zor oldu ama ben yıllardır jiletle aldigim icin. sık sık agdayla aldirinca o kadar problem olmaz. kuaforden de cekinmeye gerek yokmus gittigim yer beni cok rahatlatti

Merhaba hanımlar. Benim derdim genital bölgemin temizliği :KK43:
Daha önce bir çok yöntem denedim ergenlik dönemimde annem kreme alıştırmıştı beni ama çok kötü bir şey gerçekten krem kokusu bıraktığı his aşırı kötü gerçekten. Sonra biraz daha büyüyünce tabi jiletle aldım bir süre birkaç kere ağda girişimim oldu ama cildim hassas yapamadım. Şimdi nişanlıyım çok yakın bir tarihte de nikahım var.
Özellikle evlilikte jiletin sorun olabileceğini düşündüm eşim açısından hemde çok sık çıkıcak baş etmem daha zor olacak. Birde jilet kuruluk yapıyor :KK43: Neyse ben sir denedim üst bölgemi alabiliyorum üst bölgemi aşağıya doğru bayağı aldım ama o yumuşak kısma gelince işte alamadım bir türlü bende bıraktım bir sonraki tüy çıkışımda üst bölgemde ki tüyler ağda dolayısıyla o kadar seyrelmiş ki çok hoşuma gitti jilete göre çok çok iyi geldi alt kısmı da yapmak istedim ama tüylerim uzamıştı cesaret edemedim alt kısmı yine jiletle aldım şimdi biraz uzamasını bekleyip alt kısmı fa jiletle almayı deneyeceğim. Ama nasıl yapsam canım çok yanıcak gibi hissediyorum yada siri sürüyorum bandı yapıştırıyorum iyice gerdirmeye çalışıyorum elimden geldiğince ama gelmiyor tüyler o zaman biraz uzundu uzunluğuda acıyı ve tüyün gelmesini etkiler dimi? Çok az çıktığında hemen almaya çalışayım mı? Birde şu emla çok pahalı hiç kullanmadım ama bir tüpü ne kadar süre gidiyor almamı tavsiye eder misiniz yoksa çabuk mu bitiyor?
en guzeli lazer epilasyon. evet yuzde yuz yok etmiyor tuyleri ama o jiletin igrenc goruntusunden kurtariyor. tuyler oldukca az cikiyor eskisine nazaran ve eldivenle alsan da cok aci vermiyor. ayrica cok stres yapma. erkekler bizim sorun ettigimiz kadar sorun etmiyor😂 takilacak bisey degil

Ağda yani kendiniz yapamıyorsanız bile bir güzellik salonuna yaptırın ayda bir alışırsınız. Tabi lazer daha kesin çözüm saçma gelebilir belki ama doğum öncesi çekindim sizin çekinceniz yoksa düşünebilirsiniz.

X