Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri gerçekten birşeyler yapıp göğüslerini büyüten arkadaşlar varmı....

kocişime sağol da peki neyden başlasam?çörekotu yağı mı kullansam?

evet canım hem çörek otuyla masaj yap bide günde 2 fincan adaçayı iç
habuarada bide hayıt tohumundan bahsediyo arkadaşlar ben onada başlayacam günde bir bardakta ondan alıcam bi program yap kendine ve 2 yada 3 ay devam et şuan ben çörek otu yağı bulamadım sadece adaçayı içiyorum ve birazda olsa dolgunluk var askiye nazaran canım şimdiden başarılar aramıza hoş geldin ve bizi gelişmelerden haberdar et görüşürüz canım

3 hafta kadar kullandım 5 dakika masaj yaparak uyguladım yaşım 28 bedenim de 80 ama sanki küçülüyor gibi geliyor yaaa

80 miş işte daha ne istiyosun zemuszemus ben 17 yaşındayım blki benm büyümesnin nedeni yaşımın erken olmasıda olblr 75 bedendm şimdi 80 büyüttü yani bnmkileri:nazar: bde ben üşenmeme rağmen hiç brakmadım hep düzenli yaptım

gece yatmadan yağ ile brlikte masaj yapıyorum her göğüsüme toplam 100 daire çiziyorum ama sol göğsüm hafif büyük bazen ona 90 daire çiziyorum çok zor kolum ağrıyor ama ben kafama taktığım herşeyi yaparım hırslıyımdır.kilo vermek istedim 56 dan 50 ye düştüm silcelerim vardı hemde birsürü onlrı yok ettim göğüslerim kçüktü çok şkür onlrıda büyütüyrum :nazar: hırslı olmak çok gzel bişey her kadında vardır bu hırs hepiniz çabalarınızn karşılığını görüceksniz sakın yılmayın pes etmeyin :hooray::enbuyukkk:

gece yatmadan yağ ile brlikte masaj yapıyorum her göğüsüme toplam 100 daire çiziyorum ama sol göğsüm hafif büyük bazen ona 90 daire çiziyorum çok zor kolum ağrıyor ama ben kafama taktığım herşeyi yaparım hırslıyımdır.kilo vermek istedim 56 dan 50 ye düştüm silcelerim vardı hemde birsürü onlrı yok ettim göğüslerim kçüktü çok şkür onlrıda büyütüyrum :nazar: hırslı olmak çok gzel bişey her kadında vardır bu hırs hepiniz çabalarınızn karşılığını görüceksniz sakın yılmayın pes etmeyin :hooray::enbuyukkk:

hey maşallaahhalkisalkisalkis azimli olmak güzel...hangi yağla masaj yapıyosun?..ben dün yeniden başladım masaja...bebe yağıyla yapıyorum havalar sıcak ya ondan... mersin yağı yapsam kokucak:1closedeyes: hurma yemeye de başladım yeniden...hadi hayırlısı:KK1: merak ettim sivilceler nasıl yok ettin??

80 miş işte daha ne istiyosun zemuszemus ben 17 yaşındayım blki benm büyümesnin nedeni yaşımın erken olmasıda olblr 75 bedendm şimdi 80 büyüttü yani bnmkileri:nazar: bde ben üşenmeme rağmen hiç brakmadım hep düzenli yaptım

:çok üzgünüm: sen ihtiyarsın o yüzden diyorsun yaniiiiiiii...neyse canım umarım istediğin sonuçları alırsın

:çok üzgünüm: sen ihtiyarsın o yüzden diyorsun yaniiiiiiii...neyse canım umarım istediğin sonuçları alırsın

hayıııııırrr ya onun için demedim aşk olsun :kedi: şunu demek istedim hani daha ergenliğimi btrmedğim için büyümştr belki anlmnda dedim ayrıca 28 yaşında bi ihtyr hiç görmdm :) kadınlrın en sexy olduğu yaş 31 miş çok yaklaşmışsın sevnmen lazım yerimseniben

hey maşallaahhalkisalkisalkis azimli olmak güzel...hangi yağla masaj yapıyosun?..ben dün yeniden başladım masaja...bebe yağıyla yapıyorum havalar sıcak ya ondan... mersin yağı yapsam kokucak:1closedeyes: hurma yemeye de başladım yeniden...hadi hayırlısı:KK1: merak ettim sivilceler nasıl yok ettin??

çörek otu yağıyla masaj yapıyorum.svlcelerm için çok gttim doktra ama bi trlü geçiremedi şuan son çare olan 6 aylık bi tedavi içindeyim 5. ayımdayım hap kullanıyorum işte böyle a.s.

:nazar:zemuszemus

bnm 3 cm büyüdü hala sürüyrum bndede tüylenme fln yapmadı bnm annemde farketti darısı hepinzn başına
Kızlar lütfen yardımcı olun büyütmeden önce ne kadardı ve nekadar zaman kullandınız ve nasıl uyguladınız günde kaç defa mesela lütfen yardımcı olun yaşınız kaç peki

küçük göğüs iyidir..dik durur..ileride hem evlenicez anne olucaz falan zaten illaki sütlenınce büyücekler.
şuan ben de ısterdım dolgun dolgun olsun şöyle bir 85 olsa ama yok işte..
küçücük 75 beden ama oldukca dikler..zamana bırakın kızlar millet artık küçültme operasyonu peşinde ))

küçük göğüs iyidir..dik durur..ileride hem evlenicez anne olucaz falan zaten illaki sütlenınce büyücekler.
şuan ben de ısterdım dolgun dolgun olsun şöyle bir 85 olsa ama yok işte..
küçücük 75 beden ama oldukca dikler..zamana bırakın kızlar millet artık küçültme operasyonu peşinde ))
Bişey sorucam 75 derken çevresini ölçünce çıkan ölçü mü bu sütyen mi

Merhaba Auiquafling yöntemi ile büyüttürebilirsiniz en azından doğal vücuda uyumlu bıçak altına yatmaktan iyidir

bende hala dewam edenlerdenim.. sonuca ulaşmış bi arkadaşın söylediği bi tablet var. 2 ay kullanıp 1,5 beden büyüttüm demiş 3 aydır kullanmıyomuş ama küçülme olmamış. aynen duruyo dedi. minimum 2 kutu yani 2 ay içmek gerekiyomuş. tableti araştırdım içindekiler bizim burda tek tek kullandığımız şeylerin birleşimi gibi bişey. bende ondan almayı düşünüyorum.
İlacın ismi ney acaba

X