Gerçekten çirkin olanlar bakabilir mi?

Bu benim . Kısacık ve zayıf . Yüzü de ince uzun . Bembeyaz ama gercekten arkası gozukecek kadar beyazım ruhsuz gibi ve göz altlarımda mor. Açık ten açık renk kirpikler malum kısacık yok gibi . Ve çillerim de var cok olmasa da beyaz oldugum icin en ufacık şey kabak gibi ortada ve burnum da yamuk bildigin yamuk hatta ben bile kendimle dalga gecerim burum farkıyla òndeyim kimsede yok bu burun cok özelim vs diye . Bana cok diyen oldu yaptır burnunu diye ben kendimi boyle seviyorum diyorum ve gercekten boyle seviyorum . Cevremde cok guzel alımlı insanlar var gercekten ben bile bakmaya doyamıyorum . Ama hep dikkat ceken ve iletisim kurulan sohbet edilen karşı cins tarafından da begenilen oldum . Aynaya bakınca kendimin farkında oldugum icin de begenenlere pesimden kosanlara bile inanmadım düşünün . Ama bi keresinde bi cocuk baya ugrasti once arkadas gibiydik sonra acıldı fln 2 yıl nerdeyse ugrasti ama o yönde özguvenim yoktu karşı cinsle yanj . Bi gun dedim ki ya ben guzel bil degilim ne istiyorsun benden . Bana dedigi aynen şu .''sen kendinin dısardan farkında bile degilsin bi gülüşün . Gülünce mahcup olan bakışın gözlerinde ki o ışık özgüvenin samimiyetin daha sqyamayscagım bir sürü güzellik görüyorum '' . Tabi ben yine hayır demistim aramizda bisey olmadı. Bu gibi seyleri ailemden hemcinslerimden duyuyordum sen şöyle tatlısın vs gibi. Bunun en iyi tedavisi kendini sevmek kendini hoş ve guzel bulmak kendine yakışan tarzı bulup giymek ve dışarıya olan enerjin o kadar etkili ki. sen bile kendini begenemzsen kim begensin. Guzel olmama ragmen. Dunyalar guzeli gibi hissediyorum ortamlarda kendimi kasmam oldugum gibi samimi sıcak olurum . Ve evlendim çevremdeki herkesin tanıdıgı disardan ulaşılamaz gibi gözüken. Boylu ve çok yakışıklı herkesin gözünde herseyiyle mükemmel bi adamla ve bana aşık olarak, kendi icinde yanarak imkansız bi halden evlendik . Ikna etti ve bana her baktıgında benim kendimde begenmedigim ne varsa hayran . Genelde yakisikli koca istemem ben yaninda kendimi kotü hissederim derdim hep . ama yan yana oyle guzeliz ki . Once kendini sev tek şart bu .

X