gerçekten yardıma ihtiyacım var okuyunca hak verceksiniz.ne yapmalıyım<?

Alfabemizdeki sesli harfleri mi kaldırdı acaba Türk Dil Kurumu bizim haberimiz yok ya da siz mi tasarruf etmek istediniz anlayamadım. :26:

o linkte nişanlısından duydukları ile ayrılmış mehmet bundan sonra işte barışmışlarrr
şimdide beraberler ama evlenmiycez diyo.. içi rahat değil anlaşılaN...
yapacak birşey yok..
sadece erkekler değil ihtiyaçları olan demekki kızda ihtiyaçlarını karşılıyo mehmetin onunla evlenmiyeceğini bildigi halde vazgeçemediğine göre..En Büyük KK

üzülerek bu yoruma katılıyorum .sevgılın mehmet evlenmıyecegım senınle dıyor,ılıskı ıcerısın de afadersın sana pıslık gıbı davranıp,senınle evlenecegımımı sandın ben senınle dalga gectım dıyecek .adamın zıhnıyetı ortada.sız de kendınızı kullandırmaktan memnunsunuz o halde.boyle bır ılıskı ıcın ask bıle demeyın bence.

hem pişmanım diyorsun hem de pişman olduğun davranışlarını aynen sürdürüyorsun

bu senin tercihin oluyor.

yarın da mehmetten ayrılıp ahmetle tanışırsın bu sefer de bu yaşadıklarından pişman olursun

bence sen hala evlenebileceğini düşünüyorsun bekaretini ona verdin o yüzden onlasın gideceği yere kadar diyorsun .ama sen kendini kullandirıyorsun adam olan seni yüzüstü bırakmazdı özelini seni cezalandırmakta olsa anlatmazdı.o değil sen kendini cezalandırıyorsun bence bu duruma devam ederek hatta sarılmayan yara yok en sevdiğin parçan ölüyor onu bile uzun süre sonra diniyor acısı .her şey bekaret değil dul insanlada evlenenler var. sen güçlü olmaya bak kadın olduğunu unutma kadın demek mal demek değil. insansın kendini sevmeyi öğren canım umarım yormumu okursun

Öncelıkle Türkçeyi Öğrenin ..

önce yakup dedıgınız şahışla cınsellık yasıyorsunuz , bunu öğrenen mehmetlede cinsellik yaşıyorsunuz
ve mehmet bunu size oyun olarak yapıyor ceza gb ..
Çok mu dizi izlediniz ?

İğrenç ilişkiler ..
Sevmek , aşk bunların yanından bile geçmez
ksr bakmayın ..

iki erkekte sizi kullanmış sizde kullanılmayı kabul edip adına aşk meşk demişsiniz .
Geçmiş olsun : şuan hayatınızda olan erkekleri ve çevrenizi değiştirmenizi , aklınızı toparlayıp hayatınıza temız bir sayfa açmanızı öneririm ...

anlamadım bişey

anladıgım tek sey mehmetin seni gercekte sevmedigi.. vazgecememesinin sebebi cinsel olrak senden faydalanma istegi olabilir.. erkekler bole seyler paylaştıkları kadınlara bu yolla bir baglılık geliştiriyorlarmıs, bunu bana soyleyen erkek arkadslarımdan biriyidi

kızla evlenmicem evlenemem ama ondan da vazgecemem başkasıyla evlensem bile gorusuruz heralde diodu

erkekler bole pis varlıklar işte yani geneli ole olmayanlarda vardır... ama anladıgım kadarıyla mehmet bu gruba giriyo

ayrıca herseyini de millete anlatma kim olursa olsun ozelin nie ortada geziyorki:44:

Son düzenleme:
ben anladım yazdıklarınızı. ben de 20 yaşındayım. durumuna çok üzüldüm. sana kızmıyorum yadırgamıyorum. Ama samimi olarak söylüyorum mehmet seni cinsel arzuları için istiyo artık kız değilsin kaybedecek bir bekaretin yok sadece SENDEN İSTEDİĞİ YATAK İLİŞKİSİ. hayatınıı daha fazla mahvetme dön bul yoldan. sonuçta biz yabancıyız. sana art niyetsiz konuşuruz. ayrıl mehmetden hayatına da kimseyii alma. kendi ayaklarının üzerinde dur. bi gün doğru adamı bulduğunda daha ilişkinin en başıında itiraf et bunu. eğer senle hala devam etmek istiyosa o doğru kişidir.YANLIŞA BİR YANLIŞ DAHA EKLEME FELAKETİNİ KENDİ ELİNLE HAZIRLAMIŞ OLURSUN.

Herkesin kriteri farklıdır. Kimisi bekarete önem verir kimisi vermez.
Önemli olan ikinizin isteklerinin uyuşması.
Şunu bilin ki Mehmet sizi bugün bırakmazsa yarın gene bırakacak.
Siz onun aptal aşığı olmuşsunuz.
Ne yaparsa yapsın onunla olmaya devam edeceksiniz.
Ne yaşamışsanız yaşamışsınız sonuçta geleceğe bakmak mecburiyetindesiniz.
Evlenirsiniz ya da evlenmezsiniz kendi hayatınız....
Kendi kararlarınız....
Amma velakin ciddi olmayan bu ilişki yerine bu macera yerine sizi yatıştıran bir ilişki yaşamanızı öneririm.
Hayatınızda mutluluklar.

konuyu acıp acıp gıdene de kıl olurum:)))

aynen :) yorum yapasım bile gelmedi böyle olunca ama tutamadım yine kendimi :KK1:
seninle evlenemem asla ama senden de vazgeçemem nedir ya? bu adam belli seni başka emelleri için kullanıyo. seni basit bi kız görüyo. o yüzden de seninle evlenmem diyo. sende hala seviyorum ayağındasın. 22 yaşındasın. hayat sevmekle bitmiyo. tabiki seviceksinde sonunu gör. artık liseli olmadığımızı düşünüyorum.

keşke sesli harfleri çıkarmasaydınız.
böyle konuları okumak içimden gelmiyor ne yazıkki :/
a,e,ı,i,o,ö,u,ü bunlarda alfabemizin bir parçası.
daha dikkatli olursanız sevinirim.

ayrıca asiye arkadasımızın vermıs oldugu lınkte,sızın actıgınız konunun aynısı var.o konu 25-03-2011 tarıhınde acılmıs.sımdı baska bır baslıkla bugun itibariyle (04.09.2011 ). konunun aynısını tekrar yazmıssınız .neredeyse konular arasın da 6 ay var .sımd bu olayın aslı ne zaman yasandı acaba .bızı bılgılendırısenız sevınırım

kk üyeleri :hafiye'dir hiç bir ayrıntı gözden kaçmaz,

bu linkte ne guzel tane tane duzgun bir sekilde anlatmis. oysa bu topikdeki anlatim berbat. yani sirf iki mesaj arasindaki farka istinaden psikolojinin zamanla bozuldugunu dusundugumden mehmet'den ayril derim.:KK53:

kk üyeleri :psikolog'dur, her ruh halinden anlar,

keşke sesli harfleri çıkarmasaydınız.
böyle konuları okumak içimden gelmiyor ne yazıkki :/
a,e,ı,i,o,ö,u,ü bunlarda alfabemizin bir parçası.
daha dikkatli olursanız sevinirim.

kk üyeleri:öğretmendir ,türkçenin daha fazla yozlaşmaması için elinden geleni yapar.

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canım artık olan olmuş yakup la mehmetle geleceğin var mı anladığım kadar yok mehmeti karşına al konuş bence herşeyi açık açık böyle olmaz neden yakupla yaşadığını cinselliği ona güvendiğini tek onun olacağını sandığını yakupla neden ayrıldığını herşeyi açık açık konuş eğer seni böyle kabul edecekse etsin etmiyecekse kesin kararlı oldugunu ayrılmak istediğini söyle bi daha ne ara ne sor gerçekten seviyorsa kendi arar zaten...:KK1:

bak arkadaşım bu hayat senin hayatın hayatına ancak sen yön verebilirsin tek yapman gereken yakubuda mehmetide silmen ve senin ilişkiye girdiğini sevgiline anlatan arkadaşınıda silmen ve ailene bişey duyurmaman hatta kimseye anlatmadığın çok şey olduğunu seziyorum bırak anlatma onlarda sende kalsın bi dahada bu konuyu kendine bile açma buraya bile yazma unut gitsin yaşanmışlıkları geçmişe mazi derler seviyosun zor gelir ama zamanla oda geçer istediğin gibi biri çıkar inşallah karşına tövbeni et Allahına yalvar af dile ve seni seven birinin çıkmasını bekle yaşın daha çok genç ve tekrar aynı hatalar yapma o güvendiğin mehmet kullanıyor seni belli bariz akıllı ol önüne bak hepsine restini çek ölürden bakireliğini korudu evlenene kadar diye plaket vermiyolar insana senelerce saklıyosun değer veriyosun kocana veriyosun ne oluyo sonra dayak ve cinayetler ve kim ne dersede desin ahlak polislerine bakma sen tek hakimin Allah ve sensin yolun açık olsun akıllı ol kimseye anlatma evleneceğin kişiye bile anlatma çözümleri vardır mutlaka neler okuyoruz ama aynı hatayı tekrarlama

kötü şeyler yaşamışsınız..
en önemlisi hatalarınız farkındasınız..
hatalarınızın farkındasınız ama şimdi sanırım yine hata yapıyosun:s
insan birini neden sever?
insan biriyle neden evlenmek ister?
yani bilmiyorum sonu görmediğin şeyin peşinden gidiyorsun..
heran ailenin haberide olabilir bekaret durumundan..
çok dikkatli olmasın..

X