Çene Estetiği Geride olan çene icin en başarılı sonuç veren nedir? Doktor önerisi?

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
Benimde 11.günüm bir yumruluk var çenemde ve konuşmamda gariplikler var sizinde olmuşmuydu

Kızlar bende bişey sorucam, benimde çenem biraz geride ve küçük. Bu görüntü yan profilden değişiyor ama ön profilden çok büyük bir değişiklik oluyor mu?

Ön profilden benim bir değişme pek olmadı ama yan profilden bariz bir değişim var

Benim Dr um Erkin Önsal.instagramdan takip edebilirsiniz.Orada fotoğrafım da var zaten.Ameliyattan sonra abartılı ağrım olmadı.Sadece gerginlik hissi oluyor protezden dolayı.iki hafta oldu ben ameliyat olalı.Hala ödemim var.Hergün daha iyiye gidiyor.

Merhaba ben de çene ve burun ameliyatı olmayı düşünüyorum fakat çok korkuyorum. Erkin Bey ı uzun bir süredir takip ediyordum ve bir iki ay önce görüşmeye gittim. Aslında kendisi güven verdi bana ama genel olarak kendi korkularım var . Eğer sakıncası yoksa sizin fotoğrafınızı görebilir miyim burada ve ya varsa instagramda? Bana dönerseniz çok sevinirim.

Ben Belcikadan yaziyorum ve senelerdir doktor arastiriyorum. Dislerim düzgün tedavi görmeme gerek yok. cenem rahatsiz ediyor beni. hafif geride. burda bircok kisiyle görüstüm. Ortodontiler kesinlikle cene protezi önermiyorlar (ilthap vs vs). Onlar sadece alt cene amaliyati uyguluyorlar ve öneriyorlar. plastik cerrahlarda sadece cene protezi uyguluyor ve öneriyor. Mantikli olan tabiki de ortodonti ama amaliyata karsiyim ve cene protezi daha uygunuma geliyor. Kimde neyi nasil yaptircam bilmiyorum. Istambul ve Ankara dan öneriler

X