Çene Estetiği Geride olan çene icin en başarılı sonuç veren nedir? Doktor önerisi?

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

Sisi20

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2013
165
13
34
kızlar alt çenem biraz geride ve İstanbul'dan çene ameliyatı olmuş, implant (medpor/silikon) yada dolgu yaptıran varsa lütfen yardımcı olabilir misiniz??
Memnun olanlar olmayanlar? Yan etkiler vs ..
Doktor önerileriniz olursa da çok sevinirim.. Yurt dışındayım ve iyice araştırmadan İstanbul'a gitmek istemiyorum..
Merakla cevaplarınızı bekliyorum :))

Merhaba sisi20 arastirma yapabildin mi bu surede
Ben tan bir hafta oldu ameliyat oldum.Medpor cene protezi taktirdim.agiz icinden kesi ile yapildi.deviasyon ameliyati ile birlikte oldum. Ben asljnda dolgu yaptirmak istiyordum ama bendeki gerotik dolu ile giderilecek sekilde degildi ve olabilirdi aslinda ama eriyecekti bi sure sonra ve param bosuna gitmis olacakti.simdilik hala odemlerim var ama gidi goruntum ortadan gitti bi cenem var artik mutluyum

Ben tan bir hafta oldu ameliyat oldum.Medpor cene protezi taktirdim.agiz icinden kesi ile yapildi.deviasyon ameliyati ile birlikte oldum. Ben asljnda dolgu yaptirmak istiyordum ama bendeki gerotik dolu ile giderilecek sekilde degildi ve olabilirdi aslinda ama eriyecekti bi sure sonra ve param bosuna gitmis olacakti.simdilik hala odemlerim var ama gidi goruntum ortadan gitti bi cenem var artik mutluyum
Kime oldunuz yardimci olun lutfen dr arastiriyorum cok aci cektiniz mi ameliyattan sonra

Slm kime oldunuz memnunmusunuz

Slm kime oldunuz memnunmusunuz
Benim Dr um Erkin Önsal.instagramdan takip edebilirsiniz.Orada fotoğrafım da var zaten.Ameliyattan sonra abartılı ağrım olmadı.Sadece gerginlik hissi oluyor protezden dolayı.iki hafta oldu ben ameliyat olalı.Hala ödemim var.Hergün daha iyiye gidiyor.

Ben de cenemde ameliyat oldum ilk baslarda cokkkkkk agrim oldu simdi uyusukluk gerginlik ne yapacagimi sasirdim ve buyuk oldu

İlk zamanlar çok büyük duruyor ödemden dolayı benim 2 ay sonunda net görüntü ortaya çıktı.önceden ben de çok panik olmuştum büyük oldu diye

medpor dışında türevleri var mı bu protezin ..acıkcası medpor pek saglıklı gelmedi bana ..

Kizlar bende cene protezi dusunuyorum ama sislik ve ilk zamanlar disardan anormal gorunmesinden korkuyorum. Iyilesme sureci ne kadar. Normal hayatimiza ne kadar surede donebiliyoruz. Yeme icme ve konusmada sorun oluyor mu? Ne cok soru sordum

ben dolgu yaptırdım, cok guzel olmustu ancak etkisi cabuk geciyor, acıkcası da cene ameliyatı bana her zaman zor ve acılı gorundugunden pek yanasmadım, burun ameliyatı daha kolay ve daha yaygın gibi, cene ameliyatı henuz cok gelişmemiş gibi geliyor nedense

Ersin Ulkur. Sana tereddutsuz verebilecegim isim. 2 hafta once ameliyat oldum. Sehir disindaki universitemde okumaya geldim. 5. Gunde gezmeye cikmistim
Cerrahin eline koluna saglik

Merhaba

Ali mezdeği ile çift çene ameliyatı için görüştüm 2017 şubat gibi planlamayı yaptık öncesinde ufak bir ortodonti tedavisi görücem kesinlikle tabsiye ediyorum inanılmaz derecede güven veriyor ameliyat sonrası tekrar yazarım

kızlar alt çenem biraz geride ve İstanbul'dan çene ameliyatı olmuş, implant (medpor/silikon) yada dolgu yaptıran varsa lütfen yardımcı olabilir misiniz??
Doktor önerileriniz olursa da çok sevinirim.. Yurt dışındayım ve iyice araştırmadan İstanbul'a gitmek istemiyorum..
Canim merhaba. Sana Dental Akademi Klinigini gozum kapali oneririm. Her turlu ortodonti dolgu ne istersen. Hepsi isinde bir numara insanlar. Ameliyat icin de Ersin Ulkur u oneriyorum. Ben ameliyat oldum. Inan gozu kapali guven

Çene ameliyatını bende araştırıyorum.. Bir çok kişiye 'dolgu' acısız /ağrısız olduğu için daha cazip geliyor fakat kullanım süresi kısa. Çene ameliyatı ise gerçekten sabır gerektiren bir süreç. Sonuç, hem ortodontik tedavi ile inci gibi dizilmiş dişler hem de erimeyecek kaybolmayacak ve tekrar yaptırmak zorunda olmayacağın bir çene..
Ben uzun zamandır araştırıyorum.. Bu arada benimde alt çenem geride.. Bir doktora muayene olmadan bilemeyiz ama sadece alt çene değil de çift çene ameliyatı da önerebilirler.
Türkçe olarak google da arattığında bazen korkunç veya yanıltıcı şeyler çıkabiliyor.. Ben daha çok ingilizce olarak yapıyorum araştırmalarımı. Ayrıca Türkiye'de çok fazla talep gören bir ameliyat değil. ( uzun bir süreç olduğu için )
Ya da var paylaşmıyorlar.. :110:
Tavsiyem ingilizce olarak araştır.. İnstagramda çok fazla yabancı kullanıcı var bu ameliyatı yaptırmış ve süresinin görüntülerini paylaşan.. ( hashtag yani etiket olarak bakarsan bir sürü yeni ve güncel fotoğraflaraulaşabilirsin)
Jaw Sungery - Çene Ameliyatı
Upper Jaw Sungery - Üst Çene Ameliyatı
Lower Jaw Sungery - Alt Çene Ameliyatı
Double Jaw Sungery - Çift Çene Ameliyatı

Bir de olurda ameliyat olmaya karar verirsen, çok klasik sorularım olacak.. :KK39:

Hangi hastane, hangi doktor, toplam maliyet gibi gibi gibi :KK28:

Umarım istediğin gibi bir sonuca ulaşırsın..

Sevgiler,

:KK200:

gecmis olsunn! cok merak ettim. resim yollamanız mümkün mü? ben hala arastırıyorum. ama bi türlü karar veremedim.. protez düsünüyorum bende

Çene ameliyatını bende araştırıyorum.. Bir çok kişiye 'dolgu' acısız /ağrısız olduğu için daha cazip geliyor fakat kullanım süresi kısa. Çene ameliyatı ise gerçekten sabır gerektiren bir süreç. Sonuç, hem ortodontik tedavi ile inci gibi dizilmiş dişler hem de erimeyecek kaybolmayacak ve tekrar yaptırmak zorunda olmayacağın bir çene..
Ben uzun zamandır araştırıyorum.. Bu arada benimde alt çenem geride.. Bir doktora muayene olmadan bilemeyiz ama sadece alt çene değil de çift çene ameliyatı da önerebilirler.
Türkçe olarak google da arattığında bazen korkunç veya yanıltıcı şeyler çıkabiliyor.. Ben daha çok ingilizce olarak yapıyorum araştırmalarımı. Ayrıca Türkiye'de çok fazla talep gören bir ameliyat değil. ( uzun bir süreç olduğu için )
Ya da var paylaşmıyorlar.. :110:
Tavsiyem ingilizce olarak araştır.. İnstagramda çok fazla yabancı kullanıcı var bu ameliyatı yaptırmış ve süresinin görüntülerini paylaşan.. ( hashtag yani etiket olarak bakarsan bir sürü yeni ve güncel fotoğraflaraulaşabilirsin)
Jaw Sungery - Çene Ameliyatı
Upper Jaw Sungery - Üst Çene Ameliyatı
Lower Jaw Sungery - Alt Çene Ameliyatı
Double Jaw Sungery - Çift Çene Ameliyatı

Bir de olurda ameliyat olmaya karar verirsen, çok klasik sorularım olacak.. :KK39:

Hangi hastane, hangi doktor, toplam maliyet gibi gibi gibi :KK28:

Umarım istediğin gibi bir sonuca ulaşırsın..

Sevgiler,

:KK200:

teşekkür ederimm bakarım bende. ama en cok zorlayan sey doktor secimi. emre ilhan, naci celik, abdülkadir göksel, zeki güzel, ersin urkul bu doktorları arastırıyorum suan.. ama hasta fotografı bulmak cok zor..:KK43:

ırmak hanım merhaba doğru kişiye yazdıysam ınstgrmdan bana attığım mesaja cvp verebilirmisiniz.. Teşekkürlerrrr
Benim Dr um Erkin Önsal.instagramdan takip edebilirsiniz.Orada fotoğrafım da var zaten.Ameliyattan sonra abartılı ağrım olmadı.Sadece gerginlik hissi oluyor protezden dolayı.iki hafta oldu ben ameliyat olalı.Hala ödemim var.Hergün daha iyiye gidiyor.

X