Gıda silme iştah kapatma yöntemi

Hercai91

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2017
2.301
7.408
Merhaba arkadaşlar bu iştah kapatma yöntemini araştiriyorum ama doğru dürüst bi yorum bulamadim bu yöntemle gerçekten kalıcı olarak zayıflayan varmı işe yariyormu sosyal medyada bu işlemi yapanlar resim koyuyo ama o kadar emin olmak istiyorum

Aman iyi arastirin lutfen saglik bu sonucta kilo vermek ugruna zarari olan biseyi denemeyin saglik herseyden onemli
Merhaba arkadaşlar bu iştah kapatma yöntemini araştiriyorum ama doğru dürüst bi yorum bulamadim bu yöntemle gerçekten kalıcı olarak zayıflayan varmı işe yariyormu sosyal medyada bu işlemi yapanlar resim koyuyo ama o kadar emin olmak istiyorum

Tam olarak nasıl bir yöntem? Biraz anlatır mısınız? Bazı gıdaları hiç yememek gibi mi?

Tam olarak nasıl bir yöntem? Biraz anlatır mısınız? Bazı gıdaları hiç yememek gibi mi?
Bende onu arastiriyorum frekans yöntemiyle siliyolarmiş sadece bildigim bu daha önce burada biri konu acmiş kiloda vermiş ama o kişiye ulasamadim ondan tekrar konu açtim

Bende onu arastiriyorum frekans yöntemiyle siliyolarmiş sadece bildigim bu daha önce burada biri konu acmiş kiloda vermiş ama o kişiye ulasamadim ondan tekrar konu açtim
Frekans yöntemi derken? Bilinçaltı hipnotize gibi birşey mi?
Sağlıklı zayıflamanın yolu dengeli beslenmek, suyu ve hareketi artırmak..bunu bilir, bunu söylerim..
2 yıl önce bu dediklerime dikkat ederek 7 ayda 25 kilodan fazla verdim..ama sonrasında dengeli beslenmeyi ve sporu bırakınca zamanla 10 kilosunu geri aldım..

İyi akşamlar canım arkadaşım ve kzıı gitti arkadaşım 7 kilo kızı 12 kilo verdi ama tekrar yemeye başladılar

Bende istedim ama kendime güvenmedim

Sağlıklı beslenerek ve yürüyüşle kilo verebilirsiniz kaç kilosunuz bilmiyorum ama hiç bir yöntem kalıcı olmuyor
İlerleyen zamanda yerseniz illaki kilo alacaksınız

Benim yeme bozukluğum var aklimda yemek olmadan bi gun geçiremiyorum çocuk istiyorum düşün bu istegim bile beni hedefe ulaştiramadi çocukluğumda hep böyleydi ömrüm boyunca diyet yapmaktan yoruldum :KK43: bu yöntemi arastirmaya başladim bakalim nasip

X