GIDIMI Aldırdım Vaser liposuction ile

ELMAVETURTA

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2009
672
94
Merhaba, şimdi Dr dan geldik, kızımın da benim de burnumuz gayet güzel iyileşiyor, kızıma, daha da küçülecek dedi, şu anda bile kibar bir burnu var zaten. Bana da, merak etmememi, 3.5 ayın erken olduğunu, burnunun giderek güzelliğinin ortaya çıkacağını, 8.aya kadar sabretmemi söyledi, nefes almamda bir sorun yok, çökme yok, burun ucum yumuşamaya başlamış, köşe gibi olan yerlerde dolgu olduğunu ve kıkırdakların iyileşecek daha da birleşeceğini söyledi, Dr'a çok güveniyorum çünkü ne dediyse çıktı. Burada okuduğum insanlar 3 - 4 aylık burunlarını beğenmeyip, revizyona koşuyor, oysa çok erken. Burnum şu anda bile hoş, her şekilde eski halinden güzel olduğunu düşünüyorum. Gelişmeleri paylaşırım. Bir sonraki randevum 6 aylık olunca, yani Mart ayında. Ama istediğin zaman ara, kafana takılan bir şey olursa muhakkak beni ara, konuşuruz dedi. Bu bile yeter bana. 🏵️Benim ve kızımın bugün ki resmini koyuyorum, yalnız şu anda şiş burnum, çünkü hem muayene de içine bakıldı, ellendi hemde maske takdığım için şiş.

Eklentiler

• PhotoGrid_1608821005387.jpg
    PhotoGrid_1608821005387.jpg
    614,6 KB · Görüntüleme: 18