GIDIMI Aldırdım Vaser liposuction ile

Merhaba, şimdi Dr dan geldik, kızımın da benim de burnumuz gayet güzel iyileşiyor, kızıma, daha da küçülecek dedi, şu anda bile kibar bir burnu var zaten. Bana da, merak etmememi, 3.5 ayın erken olduğunu, burnunun giderek güzelliğinin ortaya çıkacağını, 8.aya kadar sabretmemi söyledi, nefes almamda bir sorun yok, çökme yok, burun ucum yumuşamaya başlamış, köşe gibi olan yerlerde dolgu olduğunu ve kıkırdakların iyileşecek daha da birleşeceğini söyledi, Dr'a çok güveniyorum çünkü ne dediyse çıktı. Burada okuduğum insanlar 3 - 4 aylık burunlarını beğenmeyip, revizyona koşuyor, oysa çok erken. Burnum şu anda bile hoş, her şekilde eski halinden güzel olduğunu düşünüyorum. Gelişmeleri paylaşırım. Bir sonraki randevum 6 aylık olunca, yani Mart ayında. Ama istediğin zaman ara, kafana takılan bir şey olursa muhakkak beni ara, konuşuruz dedi. Bu bile yeter bana. 🏵️Benim ve kızımın bugün ki resmini koyuyorum, yalnız şu anda şiş burnum, çünkü hem muayene de içine bakıldı, ellendi hemde maske takdığım için şiş.

Eklentiler

• PhotoGrid_1608821005387.jpg
    PhotoGrid_1608821005387.jpg
    614,6 KB · Görüntüleme: 429
İyi akşamlar, boynum da mart ayında 6. Aya girmiş olacağım merak eden arkadaşlar için resim koyuyorum. Durumu oldukça iyi, çok hafif bir gevşeme oldu ama biraz kilo verdim sanırım ondan ama yine de çok güzel duruyor. Bu arada bir şey fark ettim, tuzlu yemek yaramıyor. Hala biraz ödem var. Ama genel olarak memnunum.

Eklentiler

• PhotoGrid_1614372351620.jpg
    PhotoGrid_1614372351620.jpg
    450,7 KB · Görüntüleme: 395
  • PhotoGrid_1614372305994.jpg
    PhotoGrid_1614372305994.jpg
    561,4 KB · Görüntüleme: 365
Ayrıca burnumun da son halini merak edenler için, İyi akşamlar, bu ay 5.ayım bitti ve mart başında 6 ay olacak. Bu akşam itibariyle çektiğim fotolar bunlar, anladığım kadarıyla burnumun sol tarafında kıkırdak yüksek kaldı, bu yüzden sol uçta sarkma var, sağ tarafta ise burun kanadım çöktü. Çok üzülüyorum, şişler inince bu durum belirginleşti. Ayın 10.da Dr nihat kaya ile randevum var, bu durumu göstereceğim. Bu şekilde kalmasına dayanamam. Sanırım revizyon olmak zorunda kalacağım. İnternette biraz araştırdım, genel olarak teknik hata nedeniyle bu sorunların olduğu yazıyor. Dolgu vb çözümlerin geçici olduğu belirtilmiş. Zaten 6 ayda bir de dolgu vb uğraşamam ben. O zaman ameliyatı niye oldum? Doktorum, aslında şeker biri, sanırım bu durumu görünce bana çözüm yolu sunacaktır.. Ben de hastasını yarı yolda bırakmayacak biri izlenimini verdi her zaman. Bakalım... Bunun için benden ücret isteyecek mi yoksa hastasını memnun etme yoluna mı gidecek bilmiyorum. Ayın 10. Da görüşmeye gideceğim. Kafam karışık

Eklentiler

• PhotoGrid_1614371530874.jpg
    PhotoGrid_1614371530874.jpg
    574,3 KB · Görüntüleme: 325
  • PhotoGrid_1614371454527.jpg
    PhotoGrid_1614371454527.jpg
    544,3 KB · Görüntüleme: 281
  • PhotoGrid_1614371574416.jpg
    PhotoGrid_1614371574416.jpg
    538,8 KB · Görüntüleme: 293
İyi akşamlar, boynum da mart ayında 6. Aya girmiş olacağım merak eden arkadaşlar için resim koyuyorum. Durumu oldukça iyi, çok hafif bir gevşeme oldu ama biraz kilo verdim sanırım ondan ama yine de çok güzel duruyor. Bu arada bir şey fark ettim, tuzlu yemek yaramıyor. Hala biraz ödem var. Ama genel olarak memnunum.
Cok gecmis olsun.bende yaptirdim.ayni seyleri yasiyoruz galiba...nasil memnunmusunz..

Evet, ben çok mutluyum yalnızlık kilo verince hafif gevşeme oluyor ama benim derim çok ince ve kalitesiz. Buna rağmen güzel duruyor, zaman içinde kilo verdiğim için olan gevşeme toparlar diyorum,

Herkese iyi akşamlar, özelden mesajlar geldiği için, biraz önce yeni resimler çektim,sevgiler

Eklentiler

• IMG_20210228_191957.jpg
    IMG_20210228_191957.jpg
    73,1 KB · Görüntüleme: 331
  • IMG_20210228_191945.jpg
    IMG_20210228_191945.jpg
    97,2 KB · Görüntüleme: 277
  • IMG_20210228_191941.jpg
    IMG_20210228_191941.jpg
    86,7 KB · Görüntüleme: 252
  • IMG_20210228_191931.jpg
    IMG_20210228_191931.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 293
Merhaba, 2 haftadır yaptığım diyet sayesinde şişlerim daha hızlı inmeye başladı. Dün ilk defa yeğenim ile dışarı çıktık, orada fotoğraf çektik ve fark ettim ki burnum çok tatlış çıkmış. Şişleri inmiş. Evet, kanatta ki sorun devam ediyor ama ben ümitliyim. Yani bu sabah bile uyandığımda farklıydı gözümde. Boynum da oldukça güzel, toparlandı, kilo verdiğim için hafif gevşeme olmuştu, o gitti, bu arada Rossman da isana body milk var, onu aldım, çok kuru ciltler için, mavi kutu. Onu boynuma sürüp yatıyorum, çok iyi sonuç verdi 48 saat nemlendiricili. Cildim kendine geldi, 2 günde bir kullanıyorum. Boynun altında hafif şiş /oluk gibi bir şey göreceksiniz, o önemli değil, boynumu o şekilde tuttuğum için öyle çıkıyor, normal konuşurken yada başka zaman görünmüyor. O şekilde çektim ki iz olmadığını görün diye. Resimleri paylaşıyorum, foto shop yok bilginize, sevgiler, sağlıkla kalın 🌸🌸🌸🌸🌸🌺🌺🌺🌺🌸🌸🌸🌸🌸

Eklentiler

• PhotoGrid_1614860743419.jpg
    PhotoGrid_1614860743419.jpg
    614 KB · Görüntüleme: 305
  • PhotoGrid_1614861628636.jpg
    PhotoGrid_1614861628636.jpg
    556,8 KB · Görüntüleme: 341
Merhaba, dün Dr Nihat Kaya hocama kontrole gittim, çok ama çok hafif asimetri olduğunu, sol tarafımın daha yavaş iyileştiğini söyledi ama daha 6.aya yeni girdiğim için 12-15 ay arasında tam sonucu görebileceğimizi, korkmamamı, eğer bir sorun olursa, ücretsiz olarak düzelteceğini, ister muayenehane de ufak işlem olsun, istersem ameliyathane de rötuş olsun asla beni mağdur etmeyeceğini söyledi, bu bile beni rahatlattı. Kendisine inancımı güçlendirdi. Kaldı ki çok minik, ufak sorunlar var. Bende, burun büyük ve aşıyı asimetrik olduğu için ameliyatta kıkırdakları çok dikkatli ve fazla sayıda kullanmaya özen gösterdiğini, beklememi istedi. Ben de Ok dedim. Bu sabah da Dr Cengizhan Ekizceli de gıdıma yaptığı vaser liposuction kontrolü için gittim, durumu gayet iyi buldu. Elime gelen hafif şişliği söyledim. Boyun da alabildiği kadar yağ aldığı için tükürük bezlerinin bazen elle hissedileceği, dışarıdan görünmeyeceğini söyledi. Zaten görünmüyor da... Daha iyileşme safhasındayım. 😍Hazır gitmişken kol germe ve meme dikleştirme ameliyatı için görüşüp fiyat aldım, sanırım Mayıs ayında ona ameliyat olacağım. Hayırlısı...

Ben gıdı vaser liposuction ameliyatından sonra yüz felci geçirmişim, fakat 40. Günü diş ağrım olduğu için anlamadim.ona yordum. Yeni MR çekildi ve nörolojiye gittim, öyle öğrendim. Nörolog yüz felci geçirdiğimi ve muhtemelen vaser liposuction yada diş iltihabı nedeniyle olduğunu söyledi. Fazla bir şey söylemek istemedi, dava mava olur diye düşünmüş olabilir. Fakat ben düşünüyorum, sol tarafım çok ağrımış ve geç iyileşmişti, hala da bastırınca hafif ağrım oluyor. Görüntü fena değil. Doktor Cengizhan'a, kontrol de bunu anlattım ama gördüğü halde üstüne alınmadı bende anlayamadım şişlerden. Normal sanıyordum. Tek tesellim nörologun dediğine göre, o kadar minimum ki sadece doktor gözüyle anlaşılırmış. O dönem sürekli sabah akşam 15 dakika yüz masajı yapıyordu kızım, ilk günden 3 aylık olana kadar. Muhtemelen o kurtardık beni. Yine de fotoğraflarda sol gözüm 1 mm kısık ve her sabah alt dudakda hafifçe çekme hissediyorum. Ovuyorum geçiyor. Nörolog 1 seneye düzelebilir ama takma dedi. Yüz egzersizleri verdi. Ne diyeyim, hepimize geçmiş olsun. Dr Cengizhan'a yeni muayene oldum, boynumda ki minik şişliği ve ağrıyı anlattım, alabildiği kadar yağ aldığını, onun tükürük bezi olduğunu söyledi, boyunda ki kas bantlarının belirgin olduğunu, istersen botox yapabileceğini söyledi. Görüntü dışarıdan düzgün olduğu için düşünmedim. Ben de Nörolog tam olarak diyemediği için (çünkü üzerinden zaman geçti) tam olarak kızamıyorum, yani dişle birleşip, ikisi de etkili olmuş olabilir. Yukarıda Allah var, ne diyeyim, en azından hafif. Gözümün biri 1 mm kadar daha küçük. Bugün itibariyle durum bu.

Eklentiler

• PhotoGrid_1615964966570.jpg
    PhotoGrid_1615964966570.jpg
    865,6 KB · Görüntüleme: 302
Gözümün biri 1 mm kadar daha küçük. Bugün itibariyle durum bu resimde gözlerin farkı ve diğer resimde ağızda ki çekme görülüyor. Dudak renklendirme için bu durumun geçmesini bekleyeceğim. Ama kol germe ve meme dikleştirme protez ameliyatı için onu düşünmüyorum. Görüştüğümüzde meme dikleştirme ve kol germe ameliyatı için fiyat verdi ve yapabileceğini söyledi,eğer memeleri küçük bulursam 6 ay sonrada tekrar üzerine yeni bir ameliyat parası verip, silikon koyabileceğini söyledi. Ben zaten başka bir doktor ile 2 sene önce görüşmüştüm. Obezite cerrahisinde uzman, zaten ondan başkasına olmayacağımı ona söylemiştim. Ayın 25'i için ondan gün aldım, ona tek seferde olacağım. Onun için ayrı başlık açıp, tüm resimleri ve gelişmeleri açık açık yazacağım. Bol şans dileyin. 2 resim daha koyuyorum, filtre açık kalmış, yalnız unutmayın, bu açıdan böyle görünüyor, normal dik durunca bu kadar belirgin değil, gayet derli toplu duruyor, eğmedikçe.

Eklentiler

• PhotoGrid_1615966049468.jpg
    PhotoGrid_1615966049468.jpg
    564,3 KB · Görüntüleme: 278
Son düzenleme:
2 resim daha koyuyorum, filtre açık kalmış, yalnız unutmayın, bu açıdan böyle görünüyor, normal dik durunca bu kadar belirgin değil, gayet derli toplu duruyor, eğmedikçe. Kimseyi yanıltmayacağım, yanıltmak ve sebep olmak istemediğim için diğer resimleri de ekledim. Şunu da belirteyim, bunlar rastgele açılardan çekilen resimler. Dışarıdan nasıl görünüyorum diye merak ettiğim için çeşitli şekillerde çektim. Her halükarda eski halinden daha iyiyim, ve hayatın normal akışında böyle belirgin durmuyor. Yani sizi korkutmasın

Eklentiler

• PhotoGrid_1615966364479.jpg
    PhotoGrid_1615966364479.jpg
    506,9 KB · Görüntüleme: 320
Ben gıdı vaser liposuction ameliyatından sonra yüz felci geçirmişim, fakat 40. Günü diş ağrım olduğu için anlamadim.ona yordum. Yeni MR çekildi ve nörolojiye gittim, öyle öğrendim. Nörolog yüz felci geçirdiğimi ve muhtemelen vaser liposuction yada diş iltihabı nedeniyle olduğunu söyledi. Fazla bir şey söylemek istemedi, dava mava olur diye düşünmüş olabilir. Fakat ben düşünüyorum, sol tarafım çok ağrımış ve geç iyileşmişti, hala da bastırınca hafif ağrım oluyor. Görüntü fena değil. Doktor Cengizhan'a, kontrol de bunu anlattım ama gördüğü halde üstüne alınmadı bende anlayamadım şişlerden. Normal sanıyordum. Tek tesellim nörologun dediğine göre, o kadar minimum ki sadece doktor gözüyle anlaşılırmış. O dönem sürekli sabah akşam 15 dakika yüz masajı yapıyordu kızım, ilk günden 3 aylık olana kadar. Muhtemelen o kurtardık beni. Yine de fotoğraflarda sol gözüm 1 mm kısık ve her sabah alt dudakda hafifçe çekme hissediyorum. Ovuyorum geçiyor. Nörolog 1 seneye düzelebilir ama takma dedi. Yüz egzersizleri verdi. Ne diyeyim, hepimize geçmiş olsun. Dr Cengizhan'a yeni muayene oldum, boynumda ki minik şişliği ve ağrıyı anlattım, alabildiği kadar yağ aldığını, onun tükürük bezi olduğunu söyledi, boyunda ki kas bantlarının belirgin olduğunu, istersen botox yapabileceğini söyledi. Görüntü dışarıdan düzgün olduğu için düşünmedim. Ben de Nörolog tam olarak diyemediği için (çünkü üzerinden zaman geçti) tam olarak kızamıyorum, yani dişle birleşip, ikisi de etkili olmuş olabilir. Yukarıda Allah var, ne diyeyim, en azından hafif. Gözümün biri 1 mm kadar daha küçük. Bugün itibariyle durum bu.
Canım dişle ilgisi yok. Kesinlikle boyun ameliyatı ile ilgili. Bende yeni öğrendim boyun estetiğinde alt dudakta yana kayma yani felç riski olduğunu. O yazıyı bulayım buradan paylaşacağım. O bölge çok riskli. Bu konularda çok araştırmacı biriyim. Yani net bilgi veriyorum. Ama felç olayı geçici yazıyordu. Çok ender kalıcıymış. Ben boynun iki yerinden dolgu aldırmıştım. Operasyon sırasında konuşmamda gariplik hissettim. Sonra parayı ödemek için doktorun odasına çıktım ve aynaya baktım şok oldum. Ağzım konuşunca ve gülünce anormal bir şekilde sola kayıyordu. Doktor ne olduğunu anlamadı. Eve gitmeyeceğimi bekleyeceğimi dedim. Sürekli masaj yaptım . Çoğu düzeldi bir kaç saat sürdü. Aynı olayı javline dolguda da yaşadım. Aklım çıktı. Kısaca senin olay boyun estetiği ile ilgili.

Alt yüz ve boyun ameliyatlarından sonra özellikle alt dudakta felç ya da hareketlerde zayıflama görülebilir. Bu durum nadiren kalıcı olur. Genellikle birkaç gün içerisinde geçer, ancak bazen haftalarca sürebilir ALINTIDIR. PROF DR AKIN YÜCEL İn ınternet sitesinden.
Yani alt dudakta kayma ve çekme operasyonla ilgili.

Son düzenleme:
Alt yüz ve boyun ameliyatlarından sonra özellikle alt dudakta felç ya da hareketlerde zayıflama görülebilir. Bu durum nadiren kalıcı olur. Genellikle birkaç gün içerisinde geçer, ancak bazen haftalarca sürebilir ALINTIDIR. PROF DR AKIN YÜCEL İn ınternet sitesinden.
Yani alt dudakta kayma ve çekme operasyonla ilgili.
Ne güzel yazmışsın, ben de senin sayende anladım zaten, yoksa daha kafam karışıkdı. Senin bir kaç saat sürdüğüne sevindim. Benim 6 aydır var, inşallah kalıcı olmaz. Belki çoktu ama hem masaj hem korse taktığım için belli olmadı, anlayamadım. Bu arada bilgi için teşekkürler, ben de okurum yazıyı. Zaten ay ay paylaşım yapıyorum, gelişmeleri beraber görürüz, bu arada 25 martta, kol germe ve meme dikleştirme protezli olarak ameliyatı oluyorum. İnşallah herşey yolunda gider. 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

Ne güzel yazmışsın, ben de senin sayende anladım zaten, yoksa daha kafam karışıkdı. Senin bir kaç saat sürdüğüne sevindim. Benim 6 aydır var, inşallah kalıcı olmaz. Belki çoktu ama hem masaj hem korse taktığım için belli olmadı, anlayamadım. Bu arada bilgi için teşekkürler, ben de okurum yazıyı. Zaten ay ay paylaşım yapıyorum, gelişmeleri beraber görürüz, bu arada 25 martta, kol germe ve meme dikleştirme protezli olarak ameliyatı oluyorum. İnşallah herşey yolunda gider. 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
Sizi cesaretinizden dolayi tebrik ederim

X