GIDIMI Aldırdım Vaser liposuction ile

Karın germe 360 derece kuşak ameliyatım

Eklentiler

• IMG_20210926_201952.jpg
    IMG_20210926_201952.jpg
    144,6 KB · Görüntüleme: 400
Valla çok güzel bütün ameliyatlarınızı oldunuz bayıldım 😍 birazcıkta dudak dolgusu yaptırın bence ben yaptırdım bu zamana kadar neden yaptırmamışım diyorum 😁
Merhaba,ben onu ameliyat sırasında yaptırdım,karın yağımdan dudağıma koydurdum ama o kadar az istedim ki, hemen eritti vücut.doktorda uyardı az bu diye ama eşim istemiyordu sadece kırışıklıklar için kök hücre tedavisi amaçlı koydu. İşe de yaradı.şimdi ince yine ama kırışıklık yok

bayıldım size her anınızı paylaşarak bilgi vermeniz çok ama çok güzel ve her şey çok güzel olmuş sağlıklı keyifli güzel yıllarınız olsun ve bu yıllarda hep böyle taze ve genç kalın

bayıldım size her anınızı paylaşarak bilgi vermeniz çok ama çok güzel ve her şey çok güzel olmuş sağlıklı keyifli güzel yıllarınız olsun ve bu yıllarda hep böyle taze ve genç kalın
Çok teşekkür ederim
Göbek deliği etrafında dikişlerin ipleri düşmedi, yarın gidip aldıracağım. Onun dışında çok güzel duruyor

Merhaba,şu anda hastanedeyim, Elazığ'a geldim, ameliyat oldum, dr Serdar Altun'a.
Kollarım o kadar önceki dr tarafından kötü idi ki, hoca düzeltilemez dedi ve sıfırdan tekrar kol germe ameliyatı geçirdim, ellerim şiş değil ama dirsek şiş. Aynı zamanda uyluk germe yapıldı. Ayrıca önceki drun meme kenarında bıraktığı kulaklıkları aldı. Bacak yağı ile meme asimetrisini düzeltti. Oldukça zor, ağrı yok çok şişim. Sonra yazacağım.
Şimdi bandajdan bir şey göremiyorum ama kollar ve bacaklar sıkı oldu, biraz şiş inince gevşer dedi, hem yaş hem aşırı kilo verdiğim için doku zayıf

Ne güzel yazmışsın, ben de senin sayende anladım zaten, yoksa daha kafam karışıkdı. Senin bir kaç saat sürdüğüne sevindim. Benim 6 aydır var, inşallah kalıcı olmaz. Belki çoktu ama hem masaj hem korse taktığım için belli olmadı, anlayamadım. Bu arada bilgi için teşekkürler, ben de okurum yazıyı. Zaten ay ay paylaşım yapıyorum, gelişmeleri beraber görürüz, bu arada 25 martta, kol germe ve meme dikleştirme protezli olarak ameliyatı oluyorum. İnşallah herşey yolunda gider. 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
kol germeden memnun kaldınızmı kime yaptrdınız fazla bılgıbulamadm nette bendedüşünüyorum 55 kıloyum ama sarkık kollarım

Merhaba yine ben. Bu arada yeni operasyon olmuşsunuz, geçmiş olsun. Bende de boynumda ve yanak kısmımda kırmızımsı morarmalar vardı.onlar geçti sarı renk oldular ve 1 ay doldu hala geçmedi. Sizde de bu kadar uzun muydu bu süreç. Bir de dr un güneşe çıkma demesi morarmalar tamamen geçmeden mi çikmiyacağım. Azminize hayranım tekrar geçmiş olsun
merhaba ne durumda gıdınız memnun kaldınızmı

X