Gitsin ödemler gitsin kilolar

RecelMutefferika

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
226
207
Merhaba hanımlar ödem ve kilo vermek adına Dukan birasına başlıyorum ( alkolsüzdür) benimle beraber yapmak isteyen arkadaşlar varsa bu süreci beraber geçirelim. Herkes tartılsın yazmanıza gerek yok içiniz rahat etsin yeterli , yazmak isteyen yazabilir. Tek şart sürecin sonunda ne kadar kilo kaybettiğimizi yazmak.
Tarifi ve kullanışı;
2 yemek kaşığı yeşilçay
1 şişe doğal maden suyu (sade)
Yarım limon suyu.
2 yemek kaşığı yeşil çayımızı 750 ml su da 5 dk demliyoruz. Süzüp içine 1 şişe doğal maden suyu ve yarın limonun suyunu ekliyoruz. Gün boyu tüketiyoruz. Hepsini aynı anda bile içebilirsiniz. Ama mutlaka için. 15 gün boyunca uyguluyoruz. 5 gün ara verip bir 15 gün daha uyguluyoruz.

Bugün benim birinci günüm başlıyorum
Haydi inşallah bir daha geri gelmeyecek şekilde bol eskilerimiz olsunn..

Hadi bakalim gonlunuzce olsun diyetiniz umarim istediginiz kiloya ulasirsiniz

Merhaba arkadasimiz yanlis sayfada bildirim yapmis dukan birası içmiyor
Kaptanım teşekkür ederim iyi ki varsın.
Arkadaşlar kusura bakmayin ben Zipzip- ile masterfit takımında kilo vermeye çalışıyorum . Bir anda buraya nasıl geldim de kilo bildirimimi yaptım hiç anlamadım

Günaydın kızlar. Dün adımlarım tamamlanmadığı için geç saate bıraktım bildirimi. Kızım bir türlü uyumayınca ‘hadi kızım, hadi yavrum’ derken ben uyuyakalmışım
05 Haziran Pazar menüler
Sabah 11.00
1 avuç biber kızartma(yağsız tavada),
2 kaşık yoğurt,
1 kk peynir,
2 yumurta,
6 zeytin,
3 ceviz.

Akşam 18.00
1 porsiyon tavuk şiş,
Bol salata,
1 kepçe tarhana çorbası,
100 gr lık meyveli activia.

Su:2 lt Bar_na Zipzip-

Adım: 8.058 Cordelia

Arkadaşlar merhaba
Çarşamba günü
Kahvaltı 11.30
Soganlı 2 yumurta, peynir, üzüm, az yufka,
1 avuç çitlek

Akşam 17.30
Kıyma (biberli, soganlı domatesli)
Yogurt, salata

Spor yok
Su bolca
Hepinize iyi geceler dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…