Gitsin ödemler gitsin kilolar

RecelMutefferika

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
226
207
Merhaba hanımlar 😇 ödem ve kilo vermek adına Dukan birasına başlıyorum ( alkolsüzdür) benimle beraber yapmak isteyen arkadaşlar varsa bu süreci beraber geçirelim. Herkes tartılsın yazmanıza gerek yok içiniz rahat etsin yeterli , yazmak isteyen yazabilir. Tek şart sürecin sonunda ne kadar kilo kaybettiğimizi yazmak.
Tarifi ve kullanışı;
2 yemek kaşığı yeşilçay
1 şişe doğal maden suyu (sade)
Yarım limon suyu.
2 yemek kaşığı yeşil çayımızı 750 ml su da 5 dk demliyoruz. Süzüp içine 1 şişe doğal maden suyu ve yarın limonun suyunu ekliyoruz. Gün boyu tüketiyoruz. Hepsini aynı anda bile içebilirsiniz. Ama mutlaka için. 15 gün boyunca uyguluyoruz. 5 gün ara verip bir 15 gün daha uyguluyoruz.

Bugün benim birinci günüm başlıyorum ☺️
Haydi inşallah bir daha geri gelmeyecek şekilde bol eskilerimiz olsunn..

Merhaba hanımlar 😇 ödem ve kilo vermek adına Dukan birasına başlıyorum ( alkolsüzdür) benimle beraber yapmak isteyen arkadaşlar varsa bu süreci beraber geçirelim. Herkes tartılsın yazmanıza gerek yok içiniz rahat etsin yeterli , yazmak isteyen yazabilir. Tek şart sürecin sonunda ne kadar kilo kaybettiğimizi yazmak.
Tarifi ve kullanışı;
2 yemek kaşığı yeşilçay
1 şişe doğal maden suyu (sade)
Yarım limon suyu.
2 yemek kaşığı yeşil çayımızı 750 ml su da 5 dk demliyoruz. Süzüp içine 1 şişe doğal maden suyu ve yarın limonun suyunu ekliyoruz. Gün boyu tüketiyoruz. Hepsini aynı anda bile içebilirsiniz. Ama mutlaka için. 15 gün boyunca uyguluyoruz. 5 gün ara verip bir 15 gün daha uyguluyoruz.

Bugün benim birinci günüm başlıyorum ☺️
Haydi inşallah bir daha geri gelmeyecek şekilde bol eskilerimiz olsunn..
Hadi bakalim gonlunuzce olsun diyetiniz umarim istediginiz kiloya ulasirsiniz

Kilo bildirimimi yapıyorum ☺️
Cuma 79.5
Bu cuma 78.4
Fark -1100 🥰 çok şükür 🥰

Zipzip- Zipzip- sara_28 sara_28

Eklentiler

• IMG_20220429_060258.jpg
    IMG_20220429_060258.jpg
    71,9 KB · Görüntüleme: 78
Merhaba arkadasimiz yanlis sayfada bildirim yapmis dukan birası içmiyor 🤗
Kaptanım teşekkür ederim ♥️iyi ki varsın.
Arkadaşlar kusura bakmayin ben Zipzip- Zipzip- ile masterfit takımında kilo vermeye çalışıyorum . Bir anda buraya nasıl geldim de kilo bildirimimi yaptım hiç anlamadım 🤭

Günaydın kızlar. Dün adımlarım tamamlanmadığı için geç saate bıraktım bildirimi. Kızım bir türlü uyumayınca ‘hadi kızım, hadi yavrum’ derken ben uyuyakalmışım😔
05 Haziran Pazar menüler
Sabah 11.00
1 avuç biber kızartma(yağsız tavada),
2 kaşık yoğurt,
1 kk peynir,
2 yumurta,
6 zeytin,
3 ceviz.

Akşam 18.00
1 porsiyon tavuk şiş,
Bol salata,
1 kepçe tarhana çorbası,