gizin çeyizine aldıkları

giz08

Guru
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2011
11.472
79
Kızlar çalışma hayatına girdiğimden beri yatırım yapıyordum onun arda kalanıylada alışveriş, ağustos ayından beride sadece çeyiz alışverişi yapıyorum azar azar hem birikim yaparak hemde çeyiz alarak birşeyler yapmaya çalışıyorum henüz çok büyük parçaları alamadım evimizde yer yok, şimdilik temmuz ayında almayı düşünüyoruz o zamana kadar görüp beğendiğimi alacağım

forumdan tanıştığım ve çok sevdiğim arkadaşım nilin hakkınıda ödeyemem canım benim hep ona sora birşeyleri öğrenip yaptım çeyizimle beraber oda ağustos ayında hayatıma girdi:21::KK16:

tupperware ve çeyiz konusunda yine forumdan tanıştığım morganna arkadaşımada katkılarından dolayı teşekkür ederim:KK16:

beyaz eşyalarımız

attachment.php
attachment.php

bernardo misafirlik ve günlük yemek takımlarım

attachment.php

hisar çeyizlerim

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php
attachment.php
attachment.php

attachment.php

attachment.php

kurdaleli nevresimim

attachment.php

englısh home havlum vee pikemin yastığı

attachment.php

gelin nevresimli pike takımım ve özdilek bambu yorganım

attachment.php

Pijama ve gecellikler

$çeyiss (1).jpg $çeyiss (3).jpg
$çeyiss (4).jpg $çeyiss (5).jpg $çeyiss (6).jpg $çeyiss (7).jpg
attachment.php
attachment.php

attachment.php

attachment.php

$çeyiss (2).jpg
attachment.php

Twigy ev botlarım

attachment.php

twigy ev babetlerim

attachment.php

tchibo mandalarım ve mandal torbam

attachment.php

Havlularım

$çeyiz (3).jpg $çeyiz (2).jpg
attachment.php
attachment.php
$çeyiz (29).jpg $çeyiz (1).jpg
attachment.php

havlularım ve masa örtülerim

attachment.php
attachment.php

attachment.php

attachment.php

madam coco havlularım

attachment.php

madam coco havlular devammm

attachment.php
attachment.php
attachment.php

tupperlarım

$çeyiz (8).jpg $çeyiz (13).jpg $çeyiz (30).jpg $çeyiz (31).jpg
attachment.php

$çeyiz (16).jpg
attachment.php

attachment.php
attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php
attachment.php

attachment.php

attachment.php

papilla 3 lü mini tencere yada saklama kaplarım
attachment.php

korkmaz bıçak setim bir evimister macerası

$çeyiz (37).jpg

minderli kucak tepsim

attachment.php

ikea şamdan ve buzdolabı magnetlei

$çeyiz (22).jpg $çeyiz (25).jpg

bernardodan aldıklarım (salata kaseleri fırın kaplarım ve brabantialarım)

Eki Görüntüle 339974 Eki Görüntüle 339977
$çeyiz (23).jpg

cancağzım nilomun aldığı süslümü süslü tavam kıyamam ki ben onu ocaklara koymaya nilom

Eki Görüntüle 339973

sped slicerim inşallah kullanırım kiii

$çeyiz (7).jpg

günlük kahvaltı setim bernardo marin (6 kişilik servislik, yumurtalık, çay fincanı ve tuzluk karabiberlik)ve kımırızı puantiyeli çkb takımım

attachment.php

attachment.php

attachment.php

bernardo yağlık ve bird serisi kahve fincanı

attachment.php

migros ganimetlerim pop corn kaseleri makarna tabakları nihaleler pizza tabağı ve krep tavam

attachment.php

attachment.php

attachment.php

abajur ve çerçevem

attachment.php

mutfak ıvır zıvırlarım

attachment.php
attachment.php

attachment.php

attachment.php
attachment.php

cupcakelerim

attachment.php

nehir can canan çay kaşıkları en sevdiğim parçalardan

attachment.php

kancaev pasta servisliğim ve dondurma kaşıklarım

attachment.php

kancaev cicilere devam

attachment.php

tepe home çay tabakları ve cihciy deco cicilerim

attachment.php

madam coco mutfak havlularım eldivenim masar örtüm ve runnerım

attachment.php

porselen servisliklerim

attachment.php

attachment.php

biev masa üstü yardımcılarım (kek, salata ve spagetti servisliğim)

attachment.php

attachment.php

biev kek servisliğim ve fırın kabım

attachment.php

tepe home askım ve kutularım

attachment.php

paşabahçe karaflarım

attachment.php

arkadaşımın yıl başı hediyesi

$çeyiz (12).jpg $çeyiz (4).jpg
tchibodan aldığım cicilerim (kahve şekillendiricelerim, krep yumurta şekillendiricelerim ve çay kutum)

Eki Görüntüle 339969 $çeyiz (10).jpg $çeyiz (11).jpg

bardaklarım ve kupalarım

$çeyiz (32).jpg $çeyiz (21).jpg $çeyiz (18) - Kopya.jpg $çeyiz (19) - Kopya.jpg
attachment.php
attachment.php

linens masa örtüm ve kancaev peçete halkalarım

attachment.php

askılarım

attachment.php

mudodan aldığım sıcak su torbalarım ve buz torbam

$çeyiz (5).jpg $çeyiz (6).jpg $çeyiz (24).jpg

englısh homeden çok severek aldığım kalpli kutularım ve albümüm :KK16:

attachment.php

englısh home alışverişme devam askım ve peçeteliğim

attachment.php

englısh home cicilere devam

attachment.php

çerçevelerim

attachment.php

attachment.php

inekli ne varsa çok seviyorum :KK16:

$çeyiz (26).jpg $çeyiz (27).jpg $çeyiz (36).jpg

tantitoni kek kalıplarım artık yeteri kadar kek kalıbım oldu 24 tane muffin kalıbı aldım bir 24 lü daha vardı napcaksam onları ben :)

attachment.php

taç balık tavam

attachment.php

2012 doğum günü hediyelerimin çoğu çeyize geldi

kankamın aldığı soyacak ve rende(rendem yoktu iyi oldu), pelinimin aldığı çerçeve çok sevdim ki onu

attachment.php

iş arkadaşlarımın hediyeleri englısh home cicieri

attachment.php

yengemin aldığı englısh home ciciler çay bardağı ve komşumuzun getirdikleri

attachment.php

attachment.php

şirketten canım ablam günlük kahvaltılığıma uygun olsun die almış balıkları

attachment.php

mudo muglar

attachment.php

cupcakeler

attachment.php

attachment.php

gürallar alışverişim

attachment.php

linens yastırğım ve englısh home peçeteliğim

attachment.php

elektirkli ev aletlerine geçiş yaptım arzum kahve makinem ve korkmaz elektirkli çaydanlığım

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

Eklentiler

• $çeyizzzz (4).jpg
    $çeyizzzz (4).jpg
    14,1 KB · Görüntüleme: 147
  • $çeyiz (28).jpg
    $çeyiz (28).jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 164
Son düzenleme:
canımmmmmmm hayırlı olsun inş.mutlu huzurlu günlerde enişteyle kullanırsınız yaa sende açtın kaldım ben bakalım ama belkde açmam ben yaa hepsi birbiriden güzel gizemim:nazar::KK16:

canımmmmmmm hayırlı olsun inş.mutlu huzurlu günlerde enişteyle kullanırsınız yaa sende açtın kaldım ben bakalım ama belkde açmam ben yaa hepsi birbiriden güzel gizemim:nazar::KK16:

canım çok saol hepimiz güzel günlerde kullanalım sende açsana topik canım

İşteeee çokk güzel çeyizlerrrrrrr canım o mıknatıslardan ben de istiyorummmmmmmm kırmızı renk ama Ikea o kadar uzakki gidemiyorum :KK14: Mudo buz torbası çokkkkk tatlı.Tupperware ve Brabantiaları almakla çok iyi yapmışsın canım. İstanbul nevresimin, kadehlerin, sıcak su torbaların,havluların her şeyin gerçekten çok zevkli :13: Şamdanlara da bayıldım. Canım Nilin de aldığı o battaniyenin tam olarak modeli neydi ve nerden almıştın ayrıca kaça ? Güle güle kullanmanı dilerim.

canım çok saol hepimiz güzel günlerde kullanalım sende açsana topik canım

bilmiyorumki karar veremdım birde onları ayarlamak koymak buraaya peh şuan zaten o kadar yorgunum ki anlatamam bernardoya gittim çekimi kullandım bende bizim topiğe koyarım bulursam

İşteeee çokk güzel çeyizlerrrrrrr canım o mıknatıslardan ben de istiyorummmmmmmm kırmızı renk ama Ikea o kadar uzakki gidemiyorum :KK14: Mudo buz torbası çokkkkk tatlı.Tupperware ve Brabantiaları almakla çok iyi yapmışsın canım. İstanbul nevresimin, kadehlerin, sıcak su torbaların,havluların her şeyin gerçekten çok zevkli :13: Şamdanlara da bayıldım. Canım Nilin de aldığı o battaniyenin tam olarak modeli neydi ve nerden almıştın ayrıca kaça ? Güle güle kullanmanı dilerim.

bende kırmızı aldım 2013 gelinleriyle ikea gezisi yaptık hemen aldık, brabantialarıda nilin yanına gidip aldım herşeyin bir anısı var bu çeyizde :KK8:indirimdeydi bernardoda, tupperwareyide sağolsun morganna arkadaşım taa ankaradan gönderdi

battaniyeyide nevresim dünyası sitesinden aldık canım markası mink premıum-618 modeli şu anda nevresim dünyasında göremedim sanırsam 90 tl ye geldi o bize yine 2013 gelinler aynı anda aynı şeyi aldık

gızcım ceyızın cok guzel gule gule kullan..aldın cay kutusunu nerdne aldın.bende arıyordum oyle bısı...ayrıca yorganda bı alana bı bedava dıyo kaca aldın yorganı ben kızslık yazlık bı olsun ıstıyroum bıde yer kaplamasın dıye sen yazlık kıslık ayrı ayrımı aldın..ayrıca bıde ekmeklık varmıs koyuyormussun agzını akpatınca 15 gun kotu olmuyormuss hava almıyormus .rendenı almayıda unutma:))

bilmiyorumki karar veremdım birde onları ayarlamak koymak buraaya peh şuan zaten o kadar yorgunum ki anlatamam bernardoya gittim çekimi kullandım bende bizim topiğe koyarım bulursam

canım koy muhakak merak ettim şimdi tatlım, yahu yağmurum neden yoruluyorsun tatlı tatlı sevgilinle gidip almışsın yorgun olma canım

bende kırmızı aldım 2013 gelinleriyle ikea gezisi yaptık hemen aldık, brabantialarıda nilin yanına gidip aldım herşeyin bir anısı var bu çeyizde :KK8:indirimdeydi bernardoda, tupperwareyide sağolsun morganna arkadaşım taa ankaradan gönderdi

battaniyeyide nevresim dünyası sitesinden aldık canım markası mink premıum-618 modeli şu anda nevresim dünyasında göremedim sanırsam 90 tl ye geldi o bize yine 2013 gelinler aynı anda aynı şeyi aldık

Kuzum rengi kırmızı mı battaniyenin fuşya mı ? Kataloğundaki rendi ne olarak geçiyor.

gızcım ceyızın cok guzel gule gule kullan..aldın cay kutusunu nerdne aldın.bende arıyordum oyle bısı...ayrıca yorganda bı alana bı bedava dıyo kaca aldın yorganı ben kızslık yazlık bı olsun ıstıyroum bıde yer kaplamasın dıye sen yazlık kıslık ayrı ayrımı aldın..ayrıca bıde ekmeklık varmıs koyuyormussun agzını akpatınca 15 gun kotu olmuyormuss hava almıyormus .rendenı almayıda unutma:))

canım çay kutusu tchibonun yeni temasında vardı dün cevahire gitmiştim almak çok istiyordum 2 tane kalmıştı hemen aldım birini internet sitesindende alışveriş yapılıyor

canım yorgan 80 tl ye geldi netteucuzluk sitesinden aldım ve ben misafir için almıştım ama 1 tanesini kendim için kullancam çok güzel ve yumuşak kalitesi güzel canım tavsiye ederim

rende evet almam lazım ama hiç fırsatım olmadı rende işinede gireyim ben :KK1::KK1:

Kuzum rengi kırmızı mı battaniyenin fuşya mı ? Kataloğundaki rendi ne olarak geçiyor.

canım battaniyeninde bir hikayesi var nil ilk battaniye aldı ama farklı bir model sonra site yetkililerini aradı herhalde böyle oldu sonra 618 ve fuşya istediğini söledi tamam dediler nilin ardından nilin sölediği numarayı aradık berfin ve bende bu battaniyenin fuşyasını istedik.

battaniye çok büyük babam diyorki 5 kişi sığar o derece ve çok hoş yumuşacık

canım çay kutusu tchibonun yeni temasında vardı dün cevahire gitmiştim almak çok istiyordum 2 tane kalmıştı hemen aldım birini internet sitesindende alışveriş yapılıyor

canım yorgan 80 tl ye geldi netteucuzluk sitesinden aldım ve ben misafir için almıştım ama 1 tanesini kendim için kullancam çok güzel ve yumuşak kalitesi güzel canım tavsiye ederim

rende evet almam lazım ama hiç fırsatım olmadı rende işinede gireyim ben :KK1::KK1:

oturcanız ev bellımı hanı ona gore perdelerını falan dıktırdınmı??

aklına ceyız olarak takılan bısı varsa yardımcı olabılrıım keske bende evlenmeden once kk ya uye olsaydım ..cok eksıklerı cıktı sonradan bayaga ugrastım tek basıma.ama oluyo sonnunda saglık olsun..mutluluk olsunn

oturcanız ev bellımı hanı ona gore perdelerını falan dıktırdınmı??

aklına ceyız olarak takılan bısı varsa yardımcı olabılrıım keske bende evlenmeden once kk ya uye olsaydım ..cok eksıklerı cıktı sonradan bayaga ugrastım tek basıma.ama oluyo sonnunda saglık olsun..mutluluk olsunn

canım evlenceğim tarih 2013 kasımı bulur benim erkek arkadaşım üniversiteyi bu haziranda bitiricek onu bekliyorum 5 yıllık ilişkimiz var aslında babam benim için ev almıştı oturcağımız ev konusunda sorun çıkmaz, nasipse o evde oturucaz ama perde vb çok var daha canım ben 3 yıldır çalışıyorum ve hep kenara para attım ağustos ayından beride kendime bir şey almayıp maaşın yarısı çeyize yarısı birikime gitti 25 yaşıma bastığımda kendi evimi almak istiyorum garip bir hayal herkes gezmek ister ben kendi paramla ev alcam die tuturuyorum

kk bana çok yardımcı oluyor burda özelikle 2012 yazında evlencek arkadaşların çeyizine bakınca çok yolumun olduğunu görüyorum çok detaylı bir iş unuttuklarım burda aklıma geliyor evlencek arkadaşlarımada forumdan öğrendklerimle yardımcı oluyorum hattaha bir arkadaşıma not defteri tutmasını söledim aklımıza geldikçe alacaklarını listeliyoruz benim buraya üye olmam her açıdan iyi oldu

evlilik nasıl güzel gidiyormu, tabi çeyiz konusunda evli birinden yardım almak çok güzel olur tencere bakıyorum şu sıralar jumbomu olsun hisarmı die kafamda sorular dönüyor saydek gibi soru işaretleriyleyim

canım evlenceğim tarih 2013 kasımı bulur benim erkek arkadaşım üniversiteyi bu haziranda bitiricek onu bekliyorum 5 yıllık ilişkimiz var aslında babam benim için ev almıştı oturcağımız ev konusunda sorun çıkmaz, nasipse o evde oturucaz ama perde vb çok var daha canım ben 3 yıldır çalışıyorum ve hep kenara para attım ağustos ayından beride kendime bir şey almayıp maaşın yarısı çeyize yarısı birikime gitti 25 yaşıma bastığımda kendi evimi almak istiyorum garip bir hayal herkes gezmek ister ben kendi paramla ev alcam die tuturuyorum

kk bana çok yardımcı oluyor burda özelikle 2012 yazında evlencek arkadaşların çeyizine bakınca çok yolumun olduğunu görüyorum çok detaylı bir iş unuttuklarım burda aklıma geliyor evlencek arkadaşlarımada forumdan öğrendklerimle yardımcı oluyorum hattaha bir arkadaşıma not defteri tutmasını söledim aklımıza geldikçe alacaklarını listeliyoruz benim buraya üye olmam her açıdan iyi oldu

evlilik nasıl güzel gidiyormu, tabi çeyiz konusunda evli birinden yardım almak çok güzel olur tencere bakıyorum şu sıralar jumbomu olsun hisarmı die kafamda sorular dönüyor saydek gibi soru işaretleriyleyim

cokk guzel canım hayal kurmaya devam et unutmakı en buyuk projeler hayal ıle başlar.Bence alırsında calısan bı bayan olarak kredıde cekersın paranın yetmedıgı yerde onemlı olan ev dedıgın gıbı ve temellı oturcagın bı ev ben cok sıkıntısını cekııyorum oturdum ev kendımızın ama cıkıcaz kucuk gelıyo yenı ev demekte yenı halı perde aksesuar vs. o yzuden onemlı olan ev o yzuden sordum.

tencere alma olayına gelınce durumun ıyse jumbo elbettekı mesela 1 ay once hısardan caydanlık aldım ama yıkayınca uzerınde damla damla leke kalıyo ve cıldırııyorum..elektrıklı var ama cayını begenmıyor esım ve bnım aılem benım ıcın farketmezde cayı gercekten guzel oluyo ama goruntusu ıcın sıle sıle bı hal oluyorum tencerelerıde oyleymıs arkadasa sordum .keske almadan once sorsaydın dedı haklısınd edım ama bı defa aldık bulunduk....

evlılık cokk guzel dogru kısıyse mukemmell oluyo...ve artık bebek ıstıyosun bızde bebk olsun dıye ugrasıyoruz aman ha evlenınce hemen bebek yap sana en buyuk evlılık tavsıyesı ıs guc var dıye yapmadık sımdı onunla ugrasıyoruz.

sana bı ıkı tavsıyem daha var.utu olarak tefalın buharlı utusu super ...elektrık supurgesı olarakta sakın roventa alma.cok pahalı olan ıydır dıye almıstım satıcı kzıda benımde ceyızımde dıyınce kna olmustum ama emıc gucu cok fazla ve kolu cok yoruyoo..denemeden alma yada onerı ıle al derım

cokk guzel canım hayal kurmaya devam et unutmakı en buyuk projeler hayal ıle başlar.Bence alırsında calısan bı bayan olarak kredıde cekersın paranın yetmedıgı yerde onemlı olan ev dedıgın gıbı ve temellı oturcagın bı ev ben cok sıkıntısını cekııyorum oturdum ev kendımızın ama cıkıcaz kucuk gelıyo yenı ev demekte yenı halı perde aksesuar vs. o yzuden onemlı olan ev o yzuden sordum.

tencere alma olayına gelınce durumun ıyse jumbo elbettekı mesela 1 ay once hısardan caydanlık aldım ama yıkayınca uzerınde damla damla leke kalıyo ve cıldırııyorum..elektrıklı var ama cayını begenmıyor esım ve bnım aılem benım ıcın farketmezde cayı gercekten guzel oluyo ama goruntusu ıcın sıle sıle bı hal oluyorum tencerelerıde oyleymıs arkadasa sordum .keske almadan once sorsaydın dedı haklısınd edım ama bı defa aldık bulunduk....

evlılık cokk guzel dogru kısıyse mukemmell oluyo...ve artık bebek ıstıyosun bızde bebk olsun dıye ugrasıyoruz aman ha evlenınce hemen bebek yap sana en buyuk evlılık tavsıyesı ıs guc var dıye yapmadık sımdı onunla ugrasıyoruz.

sana bı ıkı tavsıyem daha var.utu olarak tefalın buharlı utusu super ...elektrık supurgesı olarakta sakın roventa alma.cok pahalı olan ıydır dıye almıstım satıcı kzıda benımde ceyızımde dıyınce kna olmustum ama emıc gucu cok fazla ve kolu cok yoruyoo..denemeden alma yada onerı ıle al derım

evet hayaller inşallah gerçek olur hayalimde 120 metrekare bir ev var mesela tam bana göre olur ilk etapta biraz fazla gelir ama iyi olur

tencerede jumbo çok istiyorum jumbo ve korkmaz olcak herhalde iki tane set , çatal kaşık jumbo olur çaydanlık 2 tane jumbo ve korkmazdan beğendim benim annemde elektirkli beğenmiyor ben çay içen biri değilim birde elektirkli içi çelik olanlardan çeyize atmak istiyorum sürekli çay servisi yapcak olmak korkutuyor oturma odamın bir köşesinde semaver yada elektirkli durur die düşünüyorum pek çay sevmiyorum ama büyükleri düşünmek lazım

bebek tavsiyene gelince allah verirse ben hemen isterim evliliğimin ilk senesi anne olmak çok istiyorum, anneciğimde evlendiğinden 9 ay sonra beni almış kucağına anneme çektim fikrim bu şekilde nasipte var ise, sanada dua edicem biran önce bebiş al die kucağına canım benim

elektirk süpürgesi olarak phılıps bakıyorum daha doğrusu araştırma içindeyim :KK1::KK1: tefal buharlıyı çok övüyorlar şu anda phılıps azur ütü istiyorum, buharlıyı tavsiye ediyorsun değilmi ona verilen paraya değiyordur

blendır olarak braun, tost makinesi tefalin döküm tost makinesi var onu istiyorum, demir döküm tencere tavalar ve seramik tavalarla ilgili bir görüşün varmı kullandınmı canım

evet hayaller inşallah gerçek olur hayalimde 120 metrekare bir ev var mesela tam bana göre olur ilk etapta biraz fazla gelir ama iyi olur

tencerede jumbo çok istiyorum jumbo ve korkmaz olcak herhalde iki tane set , çatal kaşık jumbo olur çaydanlık 2 tane jumbo ve korkmazdan beğendim benim annemde elektirkli beğenmiyor ben çay içen biri değilim birde elektirkli içi çelik olanlardan çeyize atmak istiyorum sürekli çay servisi yapcak olmak korkutuyor oturma odamın bir köşesinde semaver yada elektirkli durur die düşünüyorum pek çay sevmiyorum ama büyükleri düşünmek lazım

bebek tavsiyene gelince allah verirse ben hemen isterim evliliğimin ilk senesi anne olmak çok istiyorum, anneciğimde evlendiğinden 9 ay sonra beni almış kucağına anneme çektim fikrim bu şekilde nasipte var ise, sanada dua edicem biran önce bebiş al die kucağına canım benim

elektirk süpürgesi olarak phılıps bakıyorum daha doğrusu araştırma içindeyim :KK1::KK1: Tefal buharlıyı çok övüyorlar şu anda phılıps azur ütü istiyorum, buharlıyı tavsiye ediyorsun değilmi ona verilen paraya değiyordur

blendır olarak braun, tost makinesi tefalin döküm tost makinesi var onu istiyorum, demir döküm tencere tavalar ve seramik tavalarla ilgili bir görüşün varmı kullandınmı canım

jumbonun catal kasık takımı cokk guzel gercekten tavsıye ederım...

Tost makınesı esımın vardı kıtchen dıye bı marka onun tostlarıda super oluyo eskıden okulumda yedımız kantın tostalrı gıbı guzell...:)))))
blendır ve kucuk ev alatelrı arcelık suan bı sıkıntı yaşamadım..((lal serısı guzel bı bakmanı tavsıye ederım))

seramık tavalardada hısarınkıelr cokk guzel tavsıye ederım...

Duaların ıcınde teşekkurler bencede gecıktırme evlılıgın olmazsa olması bebişşşş

X