göbek kocaman şimdiden...

phuket

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
66
0
arkadaşlar selam tüm yeni anne adaylarını ve tüm anneleri tebrik ediyorum.
Allahım herkesin evladını analı babalı büyütsün ,herkes doğurduğunu kendi
büyütsün inşallah.Ben yeni bir anne adayıyım tam 4 haftalık bebeğim.
Yalnız benim göbeğim çok büyüdü benim gb olan varmı aranızda?
hemde ilk gebeliğim ben göbeğimden anladım diyebilirim :)hamileliğimi(tabi hissediyodumda)Bu kadar çabuk büyümesini beklemiyodum karnımın!!!

tebrikler canım ama bu kadar erken bebek belli olmaz gazdır o
ben 30 haftalıgım simdi anşasışıyor daha hamile oldugum :)

bnm 6.5 aylık daha yeni çıktı karnım:1shok:

ilk hafta karın çıkmazki yani o o kdr minikki ilk defa duydum cnm bi doktoruna görün bnce:uhm:

arkadaşlar selam tüm yeni anne adaylarını ve tüm anneleri tebrik ediyorum.
Allahım herkesin evladını analı babalı büyütsün ,herkes doğurduğunu kendi
büyütsün inşallah.Ben yeni bir anne adayıyım tam 4 haftalık bebeğim.
Yalnız benim göbeğim çok büyüdü benim gb olan varmı aranızda?
hemde ilk gebeliğim ben göbeğimden anladım diyebilirim :)hamileliğimi(tabi hissediyodumda)Bu kadar çabuk büyümesini beklemiyodum karnımın!!!

slm arkadaşım meraketme benim de ilk hamileliğimde aynen öyleydi yediklerine dikkat et 1.2 aydan şişkinliğin geçer. şimdi 6 haftalık hamileyim yediklerime daha çok dikkat ediyorum daha az şişkinlik oluyo

sormaaaaaaa benimm 8 haftalıken cıktı karnımm ve suann 15 haftalığım görsen şok olursunnn 28 haftalık gibii 38.haftalarda yandıkk iç karnımız dar cnm ondan

Bende aynı şekilde kızlar yaa... Daha 6-7 haftalıkken çıktı karnım hiçbir kıyafetim olmamaya başladı...:kedi: Şimdide aynı şekilde devam ediyor...Doktorum bana kızdı :sinifsinif: Çünkü 2 ayda 2-3 kilo birden aldımmm ... nasıl olduğunu anlamadımmm kiii.... Ama şimdi daha az yiyorummm zaten hazımsızlık ve gaz var fazla yiyemiyorumm:bbo:

kızlar bu konuda en az 10 başlık açıldı herhalde:) ilk haftalarda karnı şişen herkes buraya başlık açıp normal mi diye soruyor.. tabi ki normal ..doktorları dinlemediniz mi internetteki videolarda da anlatıyorlar. ilk aylarda gazdan dolayı aşırı karın şişliği olur anneler bunu çocuk sanır ama o aslında gazdır.. çocuk daha doğru düzgün oluşmadı bile. :)

kızlar 4-5 haftalıkken çıkmazki göbiş gazdır o.12 haftadan sonra çok minik çıkıyo oda anlaşılmıyo bile hamile olduğunuz.benimki 6 aydan sonra anlaşılmaya başladı.

o kadar erken göbek olmasına imkan yok zaten 4 haftalık adet günün gelince oluyor.midendeki gazdır bende de olmuştu.

o gaz oluyor canım benim o dönemlerde gelip karnımdan bebegi sevenler vardı kocamandı cünkü.. genelde tüm hamilelerde oyler bi şişkinlik oluyor ilk başlarda

gazdır canım ya benımde yaklasık 10 hafta bıtene kadar kocaman karnım wardı tamamen gazdı tabı yerimseniben sımdı 14 bıtıyo bu hafta azıcık bı belırgınlesme war herzamankınden bıraz daha buyuk sankı zemuszemus aman saglıklı olsunda gercı hıc gorunmesede olur...

gaz mı değil mi bilmem ama benim de ilk ayda karnım çok belliydi.şu anda 5aylık oldum,hastaneye gittiğimde diğer hamilelerle kıyaslıyorum,7hatta 8aylık olanlarla aynı görünüyorum.doktorum çok normal dedi,iç karnın genişliğiyle ilgiliymiş.benimki dışa doğru büyüyormuş.

slm cnm bende 7 haftalık hamileyim siğarayı ve sporu bıraktım deli gibi iştahım var 7 haftada 3,5 kilo aldım. :KK43: gaz olabilir bendede vardı geçti şimdi ....

Valla bende gazdır falan diye diye 10.haftaya geldim ama hiçbir değişiklik olmadığı gibi günden güne daha da genişliyorum :çok üzgünüm: ve hiçbir kıyafetim olmuyorrrr ... geçen hafta rahat olan bir pantolonum vardı bu hafta tekrar giydim o da daralmışşşş:1shok: Ben sonuna kadar ne olacağımmm yawwww ,korkuyorummm senağlama

5. ayda, 6.ayda belli olur gibi cümleler kurmayın boşuna, kişiden kişiye değişiyo. ben 52 kiloyla hamile kaldım. şu an 13 haftalık hamileyim, kilomda 52.5...göbeğime gelince koccamaannn..gaz falanda değil, bildiğin tok hamile göbeği..beli lastikli pantalon giymeye başladım 2 haftadır..

Acaba bizim rahim hızlı mı büyüyor ??? Anlamadım :1shok: Sonuçta bebek daha çok küçük ama bizim göbekler alabildiğine genişliyorrrr :eek: Bir fikri olan var mı acaabaa (Gaz Hariççç) ...

hanimlar tabiki o sis sandiginiz karniniz gaz. hiç fark ettiyseniz 3-4 aylikken elimizle elledimiz zaman karnimizda bir sertlik vardir. benimde aynen dediginiz gibi çok sisdi karnim. sonralari indi bu sislik ve karnimda iki avucumu içine alacak kadar bi sertlik vardi bu gercek olan sislik.

ya valla bende 4+5 im ama aynı sorun bende de var, davul gibiyim ama ben nedeninin gaz olduğunu biliyorum, havaya uçmak üzereyim çünkü.. :roflol:
:eek:

İşte gaz falan derken epey bi havaya sokuyoo bizi bu göbişşlerrr :lepi: hami hamiş geziyozzz heheehedelikafadulden

bende senın gibi karnım cıktı sanıyordum ılk zamanlar ama suan 16 haftalıgım ve karnım daha yenı bellı oluyo oda cok cok degıl boyle cok yemek yemısım gıbı gerıldı :) ılk aylar sadece gaz oluyor cnm hele senınkı cok yenı daha zeytın kadar :ecrin_bebek:

X