Göğsünde eski sevgilisinin baş harfi olan erkek ??

Yaklaşık 1 ay önce aldatıldıgımı öğrendim ve terkettim
Karşıma biri çıktı daha doğrusu önceden görüştüğüm ve şans vermediğim kişiyle tekrar konuştuk ve bana okadar iyi geldiki kendimi bi masalın içinde buldum sanki
Daha 1 ay önce aldatılmama ragmen eski sevgilim asla aklıma gelmiyo bile
Şimdi bu kişi çok ilgili ve evlilik düşündüğünü söyleyen biri aslında tam hayalimdeki karakter
Daha önce çok kızla konuşmuş birsürü sevglisi olmuş hadi bunlar geçmiş diyip kapattım
3 sene önce bi ilişkisi olmuş kadın bundan 5 yaş büyükmüş 1 bucuk yıl birlikte yaşamışlar ve o askere gidince kadın bunu aldatmış
Ayrılmışlar . Kadın ayrıldıktan sonra başkasıyla evlenmiş
Vucudunda bir çok dövmesi var göğsünde de eski sevgilisinin adının baş harfi kendi baş harfi ve soyadı var
Kendisi söyledi konu açılınca gösterdi
Sildirmek istemiş ama vakti olmamış onun için önemsizmiş Sildircekmiş yada üstüne başka bişey yaptırcakmış için rahat olsun dedi
Bende yanında ben varken göğsünde başkasının adını taşımanı kaldıramam bide başkasının karısının adı senin niye göğsünde dedim
Sizce ben ne yapmalıyım tepkim nasıl olmalı ?
Dövmeden önce bir ayda evlilik düşünen adamdan mı korksanız acaba?

benim eski sevgilim de bileğine benim baş harfimi yazdırmıştı geçenlerde fotoğrafı karşıma çıktı baktım hala duruyor. 4 sene geçti ne görüşür ne konuşuruz bir anlam ifade etmiyor bence. kaldı ki dövme sildirmek de çok kolay iş değil 🤷🏼‍♀️

aldatilmis bir erkek, hem de askerdeyken.. birlikte yasadigi karisi gibi olmus bir kadin tarafindan.. bir harfi sildirmeye vakti olmamis.. himm tamam peki..

Evlilik konuşmadık sevgilide değiliz ilerde evlenmek istediğini o yüzden güzel bi ilişkisi olsun istediğini ve beklentilerini söyledi senle evlencem demedi
Yeni bir ilişkiden çıktıktan sonra 3-4 haftadır görüştüğünüz biriyle evlilik konuşacak aşamaya nasıl geldiniz? Konu nasıl oraya geliyor hemen?

Bu tarz dövmeler çok arabesk geliyor ayrıca bana. Adam bir gün ayrılabileceklerini öngöremeden gidip böyle bir şey yaptırmış, şimdi 1 aydır konuştuğu insana evlilik muhabbeti yapıyor. Pek aklı başında ve güvenilir biri gibi gelmedi bana.

Evet biliyolar benimle görüştüğünü çevresindekiler patronu iş arkadaşları hatta annes aradıgında kız arkadaşımın yanına geldim dedi
Sizinle fotoğraf vs paylaştı mı sosyal medyada yani aleni sizinle beraber olduğunu cevresi vs biliyor mu?

Beni rahatsız edende o aldatılsa ilk gün gider sildirir insan ayrıca sildirmiyosa da takıntılı bi sevgisi vardır ki taşıyodur gibi geliyo bana
aldatilmis bir erkek, hem de askerdeyken.. birlikte yasadigi karisi gibi olmus bir kadin tarafindan.. bir harfi sildirmeye vakti olmamis.. himm tamam peki..

Aldatıldim lafına bir ben nmi inanmıyorum acaba 🤔

Yeni biten ilişki, 3-4 hafta da evlilik muhabbetleri yavaş gidin bence. Sonra yine üzülmeyin.

Harfli isimli dövmeler en oldum olası saçma gelmiştir bana. Sildireceğim demiş şuan yapacağınız birşey yok beklemekten başka.

Beni rahatsız edende o aldatılsa ilk gün gider sildirir insan ayrıca sildirmiyosa da takıntılı bi sevgisi vardır ki taşıyodur gibi geliyo bana
sebebi ne bilmiyorum ama guven vermedi bana. karin olsa anca yaptirirsin sevgiliye dovme yaptirmak neden boyle kalirsin ortada iste..

Evlilik konuşmadık sevgilide değiliz ilerde evlenmek istediğini o yüzden güzel bi ilişkisi olsun istediğini ve beklentilerini söyledi senle evlencem demedi
Bir masalın içinde gibi hissediyorsunuz, o nasıl oluyorsa 🤷 ailesi arkadaşları herkes biliyor sizi ama sevgili değilsiniz.

Güzelmiş.

Biraz garip geldi bana. Ben beni aldatan bi adamin bas harfini vucudumda istemezdim. Hemen gider sildirirdim. Midesi mi genis, kadina cok mu asikti yoksa aldatma hakkinda yalan mi soyluyor emin olamadim.

Normal sartlarda boyle bir seyi 1 aylik iliskide kafama takmazdim. Ileride iliski ciddilesirse sildirmesini isterdim.

Daha önce iki kere görüştüm sadece 1 haftadır konuşuyoruz ve benim beklemediğim bir anda karşıma çıktı ve gerçekten hayalimde kurdugum karakter o yüzden şaşkınım ve içim kıpır kıpır
Ama daha sevgili olmadık çevresindekilere de görüştüğü biri oldugundan bahsetmiş
Bir masalın içinde gibi hissediyorsunuz, o nasıl oluyorsa 🤷 ailesi arkadaşları herkes biliyor sizi ama sevgili değilsiniz.

Güzelmiş.

Yaklaşık 1 ay önce aldatıldıgımı öğrendim ve terkettim
Karşıma biri çıktı daha doğrusu önceden görüştüğüm ve şans vermediğim kişiyle tekrar konuştuk ve bana okadar iyi geldiki kendimi bi masalın içinde buldum sanki
Daha 1 ay önce aldatılmama ragmen eski sevgilim asla aklıma gelmiyo bile
Şimdi bu kişi çok ilgili ve evlilik düşündüğünü söyleyen biri aslında tam hayalimdeki karakter
Daha önce çok kızla konuşmuş birsürü sevglisi olmuş hadi bunlar geçmiş diyip kapattım
3 sene önce bi ilişkisi olmuş kadın bundan 5 yaş büyükmüş 1 bucuk yıl birlikte yaşamışlar ve o askere gidince kadın bunu aldatmış
Ayrılmışlar . Kadın ayrıldıktan sonra başkasıyla evlenmiş
Vucudunda bir çok dövmesi var göğsünde de eski sevgilisinin adının baş harfi kendi baş harfi ve soyadı var
Kendisi söyledi konu açılınca gösterdi
Sildirmek istemiş ama vakti olmamış onun için önemsizmiş Sildircekmiş yada üstüne başka bişey yaptırcakmış için rahat olsun dedi
Bende yanında ben varken göğsünde başkasının adını taşımanı kaldıramam bide başkasının karısının adı senin niye göğsünde dedim
Sizce ben ne yapmalıyım tepkim nasıl olmalı ?
Hayatı şöyle türk filmi tadında yaşayıp kendinizi huzursuz etmeyin lütfen ya sanki adam gitmiş evli kadına aşık olmuş dün göğüsüne yazmış , yazdığında sevgililermiş adam zaten sildirecekmiş böyle basit şeyleri kendinize dert etmeyin kredilerinizi şöyle şeyleri dramatize ederek kullanmayın bence

Evli kadınla değil
Kadınla sevgiliyken aldatmış kadın bunu ve ayrıldktan sonra kadın başkasıyla evlenmiş şuan evliymiş
Kadın evliymiş yazıyordu ondan öyle anlaşılıyor
Kadın sonradan evlenmiş diye düzeltmişsin sonradan
Neyse bence hemen kaptırma kendini
Dövme yaptıracak düzeyde aynı evi paylaştığı kadını unuttuğuna emin ol önce

Saçmalamiş. Ne geregi var boyle biseyi soylemenin. Uzerimde oyle bir dövme olsa asla muhabbet olsun diye soylemem gider sildireceksem sildiririm.Soyledigi yetmiyor bi de gosteriyor cok iyi bisey yapmiş gibi...

Bilemedim tarzi hiç hoşuma gitmedi. Hani siz tesadufen gormuş olsaniz bir nebze neyse diyecegimde bu rahatlikta adamdan ben sogurum.

aslında tam hayalimdeki karakter
Okaaaaay :KK53:

Bi aylık yeni tazecik sevgilinizin gögsünü mü gördünüz abbüüüüü :confused: :KK53: :KK70:

Ben dedimki üç tane dövmen var anlamları ne merak ettim dedim oda boynunun kenarından gösterdi Anlattı bende herhangi bi anlamı yok demi dedim
İlerde çocugumun ismini yazdırmak istiyorum dedim ama bi sevgilinin ismini yazdırmak saçma ben istemezdim üstünde taşımanı dedim
Oda söylemek zorunda kaldı
Saçmalamiş. Ne geregi var boyle biseyi soylemenin. Uzerimde oyle bir dövme olsa asla muhabbet olsun diye soylemem gider sildireceksem sildiririm.Soyledigi yetmiyor bi de gosteriyor cok iyi bisey yapmiş gibi...

Bilemedim tarzi hiç hoşuma gitmedi. Hani siz tesadufen gormuş olsaniz bir nebze neyse diyecegimde bu rahatlikta adamdan ben sogurum.

Bi aylık yeni tazecik sevgilinizin gögsünü mü gördünüz abbüüüüü :confused: :KK53: :KK70:

Aslında kabul edebilecegim bişey değil. Çok sevmiş demekki kalbinin üstüne yaZdırdıgına göre

X