Göğsünde eski sevgilisinin baş harfi olan erkek ??

Sizi seviyosa bu dövme olayında elini çabuk tutması lazım. Bu kadar sevgili eskitmis tiplerin bir ayda evlilik lafı etmesi düven vermiyor bana. Biraz daha vakit verin kendinize

Sorun ne? Sildirir biter gider veya başka bi şeye dönüştürür. Sildirmek istemezse sorun o zaman olurdu.

Kuzenimde de aynisi var.Eski sevgilisinin.Su anda 12 senelik evli ve cook mutlu.Dovmeyi de baska bir figurle cevirtti

Yaklaşık 1 ay önce aldatıldıgımı öğrendim ve terkettim
Karşıma biri çıktı daha doğrusu önceden görüştüğüm ve şans vermediğim kişiyle tekrar konuştuk ve bana okadar iyi geldiki kendimi bi masalın içinde buldum sanki
Daha 1 ay önce aldatılmama ragmen eski sevgilim asla aklıma gelmiyo bile
Şimdi bu kişi çok ilgili ve evlilik düşündüğünü söyleyen biri aslında tam hayalimdeki karakter
Daha önce çok kızla konuşmuş birsürü sevglisi olmuş hadi bunlar geçmiş diyip kapattım
3 sene önce bi ilişkisi olmuş kadın bundan 5 yaş büyükmüş 1 bucuk yıl birlikte yaşamışlar ve o askere gidince kadın bunu aldatmış
Ayrılmışlar . Kadın ayrıldıktan sonra başkasıyla evlenmiş
Vucudunda bir çok dövmesi var göğsünde de eski sevgilisinin adının baş harfi kendi baş harfi ve soyadı var
Kendisi söyledi konu açılınca gösterdi
Sildirmek istemiş ama vakti olmamış onun için önemsizmiş Sildircekmiş yada üstüne başka bişey yaptırcakmış için rahat olsun dedi
Bende yanında ben varken göğsünde başkasının adını taşımanı kaldıramam bide başkasının karısının adı senin niye göğsünde dedim
Sizce ben ne yapmalıyım tepkim nasıl olmalı ?
O dövmeyin sildirmeden kendisi ile muhattap olmayacagınızı söyliceksiniz tabiki de ne yapacaktınız başka??

Yaklaşık 1 ay önce aldatıldıgımı öğrendim ve terkettim
Karşıma biri çıktı daha doğrusu önceden görüştüğüm ve şans vermediğim kişiyle tekrar konuştuk ve bana okadar iyi geldiki kendimi bi masalın içinde buldum sanki
Daha 1 ay önce aldatılmama ragmen eski sevgilim asla aklıma gelmiyo bile
Şimdi bu kişi çok ilgili ve evlilik düşündüğünü söyleyen biri aslında tam hayalimdeki karakter
Daha önce çok kızla konuşmuş birsürü sevglisi olmuş hadi bunlar geçmiş diyip kapattım
3 sene önce bi ilişkisi olmuş kadın bundan 5 yaş büyükmüş 1 bucuk yıl birlikte yaşamışlar ve o askere gidince kadın bunu aldatmış
Ayrılmışlar . Kadın ayrıldıktan sonra başkasıyla evlenmiş
Vucudunda bir çok dövmesi var göğsünde de eski sevgilisinin adının baş harfi kendi baş harfi ve soyadı var
Kendisi söyledi konu açılınca gösterdi
Sildirmek istemiş ama vakti olmamış onun için önemsizmiş Sildircekmiş yada üstüne başka bişey yaptırcakmış için rahat olsun dedi
Bende yanında ben varken göğsünde başkasının adını taşımanı kaldıramam bide başkasının karısının adı senin niye göğsünde dedim
Sizce ben ne yapmalıyım tepkim nasıl olmalı ?

dövme silmeyi öğren ve o dövmeyi sil.
ne yapacaksın allaşkına, onun vucudu sonuçta, sil ya da kapattır bana saygın varsa dersin. yoksa ayrılırım diye tehdit etme de.
silerse kapattırırsa eyvallah, yoksa naş dersin.
basit yani.

daha 1 ay mı oldu çıkalı, beybi sence biraz acele etmiyo musun göğsundeki dövmeye karışmak için?

Dövme işin en kolay kısmı.
Usta sanatçıların elinde çok farklı tasarımlar yapılıyor, eskisini hiç anlayamıyorsunuz. Sildirebilir tabi yalnız iz kalmamasına dikkat.
Bu tip konularda kalite önemlidir, parasına acımasın.

Şimdi önce ilişkinizi bir oturtun, daha 1 aylık sevgilisiniz. Birbirinizi çok iyi tanımanız lazım daha çok erken.

Benim bir arkadaşım kolunda eski sevgilisinin adı yazan kocaman bir dövme ile başkasıyla evleniyor şu an. Adam da sorun etmiyor; ediyorsa da çaktırmıyor. Böyle ilişkiler de var yani. 🤷🏼‍♀️

Siz rahatsız oluyorsanız söyleyin bir kez daha, sildirmek istiyorsa sildirir. Sildirmezse rahatsızlık durumunuza göre ilişkiyi yürütür ya da yürütmezsiniz.

Benim eşiminde omuzunda g harfi var 🤣🤣🤣🤣 benden önce yaptırmış. üstelik dövmede değil silinmiyor. Neşter le kazıtmış adi.
Ama 20 yıldır mutluyuz. Çokta şey etme ama sildirsin imkan var.

3 yıldır nasıl vakit bulamamış hemde kadın evlenmiş
Böbreğimi satar yine sildirdim ben olsam

Düşünsene sen evlenmiş eski sevgilinin baş harfini taşınmıydın 1 gün bile olsa insan tiksinir o harf durdukça

Omurgasız bir tip olabilir gözlemle bence

daha ilişkiniz için çok erken bir dönem öncelikle. ama konuya bakarsak sildiricem diyor ve sildirirse sorun olmaz diye düşünüyorum
sonuçta önceden yaptırdığı ve şu an hayatında olmayan biri.

Anladım pardon. Ama dövmeye takılma benimde değişik yerlerimde eşimin adı yazıyor kimse içinde silmem. Benim geçmişimde var o silsem ne. Yalnız 1 ay çok yeni intikam duygusuna kapılmasa
Değişik yerlerim derken merak ettim nereler orası :KK53::KK53::KK53:😁😁

Dövmeden önce benim adamı gözüm tutmadı. 1 aylık bi görüşmede yok niyetim evlilik ciddi falan. Bıraksın bu işleri 3 4 ay takılır senle sonra postayı koyar.
Aklı başında olan adam 1 aylık bi görüşmede evlilik muhabbeti yapmaz. Sende inanma

Bizzat nikahlı kocamın adını bile dövme yaptırmam, ne kadar saçma sapan iliskiler yasanıyor su forumda gördüm. Cok varosca bence.

Bence cok hizli gidiyorsunuz. Yavas olun biraz. Güvenmeyin, sorgulamayin, takmayin bu kadar. Eski sevgilisiyle ayrilmis ama hala gögüsünde dövmesi olan biri bana asla güven vermezdi.

Adam evli kadınla beraber oluyor bunda sorun yok
Ana göğsünde baş harfi olunca mı sorun?
Adamda sadakat duygusu yok asıl rahatsız olman gereken bu.
Ayrıca 1 ayda ne evlilik konuşması
Bu kadar mı boşluktasın
Çıkar pembe gözlüklerini
Evli kadınlarla beraber olduğunu nerden anladınız?

Evlilik konuşmadık sevgilide değiliz ilerde evlenmek istediğini o yüzden güzel bi ilişkisi olsun istediğini ve beklentilerini söyledi senle evlencem demedi
Bence çok gereksiz su durumda dövme mevzusu.sevgili de değilmişsiniz madem sildirseydi mevzusunu da hic acmasaydi keske

Benim bir arkadaşım kolunda eski sevgilisinin adı yazan kocaman bir dövme ile başkasıyla evleniyor şu an. Adam da sorun etmiyor; ediyorsa da çaktırmıyor. Böyle ilişkiler de var yani. 🤷🏼‍♀️

Siz rahatsız oluyorsanız söyleyin bir kez daha, sildirmek istiyorsa sildirir. Sildirmezse rahatsızlık durumunuza göre ilişkiyi yürütür ya da yürütmezsiniz.
Baş harf bile rahatsız ediyorken isim baya ağırmış yaa
Bide sildirmeden evleniyor
Böyle şeyler okuyunca kendimi çok yabani hissediyorum 😂

X