Göğüs estetiği için önerileriniz ?

mmblackrose

Guru
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2009
226
1
39
ARKADASLAR sılıkon yaptırmayı düşünüorum ancak doktor konusunda hiç bir bilgiye sahip degılım.....yaptıranlardan yardım beklıorum...ben konyada oturdugum için malesef muaynehane muaynehane gezemiorum....düşündüğüm il istanbul çünkü bu işin en başarılı ili herhalde...öyle düşünüorum.......bildiğiniz ve önerdiğiğnz dr olursa lütfen yazın.....=)şutarafagitti

ARKADASLAR sılıkon yaptırmayı düşünüorum ancak doktor konusunda hiç bir bilgiye sahip degılım.....yaptıranlardan yardım beklıorum...ben konyada oturdugum için malesef muaynehane muaynehane gezemiorum....düşündüğüm il istanbul çünkü bu işin en başarılı ili herhalde...öyle düşünüorum.......bildiğiniz ve önerdiğiğnz dr olursa lütfen yazın.....=)şutarafagitti

Merhaba canım burada ismi geçen ve geçmeyen 6 doktor gezmiş biri olarak meme büyütme ameliyatı için Aylin Karanlık bir numaradır diyebilirim . Hastaları olarak bir sloganımız var Aylin hanıma bırak sana hayal ettiğin memeyi yapsın. Bu kadar insan boşa seçmedik onu

cnm ben de en çok aylin hanımın ismini duyuyorum, parayı ayarlayabilirsem İstanbula bi koşu gidip ameliyat olup gelicem inşallahzemuszemus

bi bak istersen
bence erkek cerrahlar daha iyi yapıyor.Gördüklerime bakarak bu yorumu yapıyorum valla.

bi bak istersen
bence erkek cerrahlar daha iyi yapıyor.Gördüklerime bakarak bu yorumu yapıyorum valla.

Walla Jaleciğim Aylin hanım erkeklere taş çıkartır 5 erkek doktor dolaşıp bayanda karar kılan biri olarak söylüyorum bende . Ameliyatlarının %90'ı meme protezi çünkü acayip deneyimli.

ben kayseri de oldum çok memnunum. hem uygun hem kaliteli. kayseri ye gelmeyi düşünürsen saffet bey var burda saffet örs tavsiye ederim. bu bölgede en çok meme ve burun ameliyatı yapan biri. bence bir görüş derim

Dr.Nazmi Bayçın. Sitenin portalında izsiz göğüs büyütme yazısı ve resimleri mevcut.

arkadaşım konyada prof.dr.nedim savacı var ,neden düşünmedin ,bilmiyorum,ben yaptırmadım gerçi ama yaptığı burunlardan gördüm süperdi, memeyi bilemem.... ben 2hafta önce hem meme büyüttüm hem liposakşın oldum,narkozalmadan, yeminle söylüyorum ağrı duymadan,drensiz şahane bi operasyon geçirdim, emzirdikten sonra boşalan memelerim şuan taş gibi, muhteşem görünüyolar,,,bunları kime mi borçluyum? bu ülkenin eniyi estetik cerrahına :KK70:R.TUĞRUL TURAN a. turkbayragi

arkadaşım konyada prof.dr.nedim savacı var ,neden düşünmedin ,bilmiyorum,ben yaptırmadım gerçi ama yaptığı burunlardan gördüm süperdi, memeyi bilemem.... ben 2hafta önce hem meme büyüttüm hem liposakşın oldum,narkozalmadan, yeminle söylüyorum ağrı duymadan,drensiz şahane bi operasyon geçirdim, emzirdikten sonra boşalan memelerim şuan taş gibi, muhteşem görünüyolar,,,bunları kime mi borçluyum? bu ülkenin eniyi estetik cerrahına :KK70:R.TUĞRUL TURAN a. turkbayragi

Benimde emzirme sonrası memelerim boşaldı acayip ve sarktı, birde karın estetiği olayım var. Ama Tuğrul beyin aynı durumda ameliyat ettiği bir hasta çok kötü sonuçlanmıştı sanırım. Üye yeni oldum ama eskiden beri okuyorum bu siteyi. Sizde sarkma varmıydı?. Toparlama yapıldımı? Kasaltımı meme bezi altımı yapıldı? Tamam acı çekmeden ameliyat olmak güzel ama sonuç daha önemli benim için . Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

6bin de biraz tuzlu yani bana göre 4500ü gecmemeli sonucta 4binle 5 bin arası degişiyo deniliyo ama tabi her doktorun tarzı kalitesi baska.. turkbayragi

X