GÖĞÜS UCU Sorunları

mrb.ben bildiiğim bir şeyi paylaşayım doğum yapar yapmaz kurusağonı ortadan ikiye bölüp bebeği emzirmeden göğüs uçlarına iyice sürülür (hastanede zor biraz bunu uygulamak ama olsun evde mutlaka deneyin) sonrasında karbonatlı suyla temizledikten sonra bebğinizi emzirin...
normaldede karbonatı ıslak bir tülbetle alıp göğüs uçlarına sürün buda çatlaklara iyi geliyorr yalnız bebği emzirirken yine katbonatlı suyla göğüs uçlarını temizleyinz.. geçmiş olsun.

a.s. ben bekarım ablalarım 20 yasındayım ve kilo alıp werdim bi süre önce ama asırı degildi göğsümde catlatlar war ne yapabilirim dekolte giydigim zaman çirkin duruyorlar beyaz tenliyim diye hemen dikkat cekiyorlar. yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler hosca kalın.

kızlar merhaba...benim gögüs uçlarım çok büyük sanki çocuk emzirmiş gibi..yakın arkadaslarıma sordugumda onlarınkının oyle olmadıgını soyluyolar.oyle kıı sungersız sudyen taktıgımda kıyafetden bıle bellı oluyolar..zaten goguslerım buyuk bı de sungerlı sudyen takınca nasıl buyuk oluyo tahmın edın..sımdı den boyleyse evlenınce cocuk emzırırken nasıl olcak bılemıyorum...bi problem mi var acaba bende?

benim de hiç yok göğüslerde büyük benim ucu hiç yok oynayınca biras çıkıo? bende bnu sorun ediyorum keşke normal boyutlarda olsaydı diyorum herkesin sıkıntısı başka :uhm: :uhm: :uhm:

bılmem valla.....benim göğüslerim küçük olduğu için uçlarıda küçük...ama genelde herkes uçlarının buyuk olmasını istıo!!

cnm bazı şeyler vardır değiştirilmez bilmiyorum tabi estetikle felan meme ucunu küçültüyolarmı araştır istersen
ama bence bu kadar abartacak bişi yok kii neden bu kadar problem ediyosun

Dert ettiğin şeye bak sağlıklısın ya boşver büyük olsun, göğüsleri toparlayıcı güzel sütyenler var, onlardan al uçları da belli olmaz, ilerde çocuğunu emzirirken çocuk zorluk çekmez işte daha ne istiyorsun ............

:smiley-cool:

ablacım dert etmek degılde ne bilim bilgim olmadıgı ıcın cahıllıgımden işte...optum

benimde öyle uçları büyük göğüslerim öle büyük flnda değiller..ama işte yapıdan herkezin göğsü farklı işte...

Bnmde ucu yok ama o açik kahverengi olan yer kocaman bi acayip yani memişlerimde küçük aynaya bakinca sirf kahverengi yerden ibaret gözüküyo

Benim de çok az ama daha büyük olmasını isterdim daha güzel duruo bence
Eğer büyük olmasını sorun ediosanız iç çamaşırı üreticilerinin çıkardığı ürünler var, sadece ucuna yapıştırıosun belli olmuo ucu onlardan kullanabilirsiniz...

göğüs ucu çatlaklığı sorununu bende yasadım yemin ederim anamdan emdiğim süt burnumdan geldi yapacağın şey eczanede satılan evicap ampüller var serum halinde bir tane bir göğsüne bir tane bir göğsüne patlatıyorsun sonra bepanten krem sür çok kısa sürede iğleşiyor birde her emzirmede göğsünden süt akıt etrafına sür iyi gelir

kızlar ben 22 yaşında bekarım..göğüs ucumda bazen birinde bazen diğerinde saydam su gibi hafif akıntı oluyor ben sıktığımda görüyorum ....nette baktım ÖNEMSİZ AKINTILAR KATAGORİSİNE giriyormuş....kanlı olanlar tehlikeliymiş her kadında görülebilen bir şeymiş...sizlerdende beim gibi bu durumu yaşayanlar varsa paylaşmak istiyorum...içim daha rahatlasın zeten panik bir tipim korktum bir an bekliyorum hemen yazın banaa.s.

Canım bence dr gitmende fayda var bende de oluyodu senin yaşında 4 sene sonra iltihap oldu ve ameliyatla boşaltmak zorunda kaldılar ve şimdi hala kotrole gidiyorum seni korkutmak istemem bu konu da de genel cerrahi de meme endokrin diye bir bölüm var oraya gidiyorum yazdıklarımdan aklına kötü birşey gelmesin korkma bu sadece emin olmak için ben geç kaldığımı düşünüyorum sen de geç kalma

canım benim bildiğim kadarıyla prolaktının yüksektir büyük işhtimalle. bi kadın doğum uzmanına gözükmen gerekiyor. sana bir ilaç veriyor ve düzeliyor. prolaktın hormonunun düzensizliğini internettende araştırabilirsin ama bu hormonu duzene sokmazsan, allah korusun ilerde çok zor düşürürsün ve uzun zaman da çocuğun olması için çabalarsın (ki bende oyle) (( ama dr görüş sadece senden bi kan testi isticek okadar. hee bide önlem almak acısından bi beyin emarı isteyebilir. ama sakın korkma. bu hormonu beyın salgılıyor. o yuzden hipofiz bezine bakmak isteyecekti canım :)

canım benimde oluyodu öyle ama benimki saydam değil daha beyazımsıydı ve kadın doğum dr.na gittim.prolaktinim yüksekmiş(süt hormonu)
ilaç verdi suan masallah normal seviyede
benim sana tavsiyem dr.a gitmendir,çünkü burda biz ne dersek diyelim bi sonuca ulasamazsın canım.yanlışta yönlendirmiş olabiliraiz seni,saglık bu ihmale gelmez,öpüyorum a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…