Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüsleri büyütmek ve forma sokmak için masaj

aybegüm sende bir değişiklik oldu mu? saw kullanmaya basladın mı?

aybegüm sende bir değişiklik oldu mu? saw kullanmaya basladın mı?

sawa basladım canım ama bi etkisi yok simdilik.bi kac gun ara werdim dugune gidicem yarın adeti geciktirmem gerekio.malum hormon tedavisiyle bir anda kullanılmio.cumartesi tekrar baslıcam işte

sawa basladım canım ama bi etkisi yok simdilik.bi kac gun ara werdim dugune gidicem yarın adeti geciktirmem gerekio.malum hormon tedavisiyle bir anda kullanılmio.cumartesi tekrar baslıcam işte

YA NE OLUR BANA SU ADET GECIKTIRICININ NE OLDUGUNU SOYLER MISINIZ? BAZEN BENIM DE IHTIYECIM OLUYOR AMA CARESIZ KALIYORUM.

senemcim cok sagol bilgin icin. daha denemedim, ama deniycem, ya bi de ben 2 aydir kuc kullaniyorum goguslerimi buyutmek icin daha tik yok, uzuluyorum yaaaaa

kızlar bugün bir arkadaşımda gördüm hani kemer gibi olan masaj aletleri varya . Acaba göğüs büyütmede işe yararmı çünkü denemek için sadece göğüslerime takdım ve acaip hoşuma gitti . hani o titreşimle göğüs kaslarıda çalışıp büyüme yaparmı acaba.

canim gogus dokusu sadece yagdan olusuyor. benim bildigin o titresim aleti gobek, basen bolgesinde fazla yaglari eritmek icin kullaniliyor. simdi bunu goguse uygularsak olan kalan yaglarimizi da eritirse napicaaz mirmirmirmir

bende öyle düşünüyorum 'göğüs bölgesinin önemli bir kısmını yağ hücreleri ve süt bezleri oluşturur' bu cümleye hemen heryerde rastlamak mümkün

kızlar dün bahsettiğim kemeri satan medikal mağazasına gittim ve göğüsler için bir yararı varmı diye sordum. bana söyledikleri sadece zayıflamak için deil kaslarıda güçlendirmek için kullanılabiliyomuş göğüs kaslarına da yararı olabilir dediler yanlız hergün 10 dakika kullanmak yeterliymiş ne dersiniz .

canım kaç yaşındasın sen?

kızlar ya nereye baktıysam kuc alın falan dio bu kuc neyin nesi yaaa nolur cevaplayınnn

kara üzüm çekirdeği canım onu aktardan alıyorsun evde kullanacağın zaman toz haline getirip sabah akşam bir çay kaşığı yutuyorsun.ben yutmadım ama burda okuduğum kadarıyla öyle.yoğurtla karıştırıp yiyende var.aktardan çekilmişini almak sağlıklı değilmiş içindeki etken maddeler uçabiliyırmuş

canim oncelikler resimleri ekledigin icin tsk ederim. sen uyari noktalarina bastirmayi denedin mi? ise yariyor mu gercekten?

Canım masaja başladığımda basıyorum sonra masaj yapıyorum masajla birlikte işe yarıyo tabiki uyarı noktalarıya uyarıyorum memelerimi diyorumki büyüyünnnyerimseniben

Kızlar kara üzüm çekirdeğini ben aktardan acık we öğütülmüş olarak aldım kullandım işede yaradı güwenilir bir katardan alırsanız sorun olmaz suyla sabah akşam bir tatlı kaşığı yutun plastik kaşık olsun işe yarıyacaktır
sewgilera.s.

Canım masaja başladığımda basıyorum sonra masaj yapıyorum masajla birlikte işe yarıyo tabiki uyarı noktalarıya uyarıyorum memelerimi diyorumki büyüyünnnyerimseniben
ben masaji bitirdikten sonra bastiriyom :ecrin_bebek: artik hem baslamadan hem de bitirince bastiricam, daha fazla uyarilsin diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…