Göğüslerini küçültmeyi başaranlar yazsın, hangi yöntemi kullandınız?

Ben kışın yaptırmayı düşünüyorum küçültme değilde toparlama ama gecen digitürkün kanalında estetik programında izledim göbek deliğinden giriyorlar :1shok: Al sana izsiz ameliyat :roflol:

göbek deliğinden girilen ameliyat büyütmek için implant koyma ameliyatı. Toparlama için mecburen fazla deriyi alacaklar.

Herkese merhaba öncelikle. Bu forumun çok ekemeğini yedim (göğüsden için ) . O yüzden üye olup kendi denediğim yöntemi yazmak istedim bayanlar...
Denildiği üzere greyfurt ve fındık yağını karıştırıp sürdüm. 5 gün falan streçledim, hatta geceleri bile öylece uyudum. Azda olsa küçülme hissettim sanki. O da olmadı lahana yağını denedim. Yosun sabunu ile yıkadım sıkılaşması için vs.
Vee bayanlar şimdide benim yöntemim. Kesinlikle limon.. Estetiği düşünenler birde bunu denesin bence. Ben böyle birşey görmedim. Limonu sıktım göğsüme ve yedirdim.Denemediğim şey kalmamıştı bide bunu yapayım dedim. Sonuç mükemmel. Yemin ederim sadece 2-3 günde küçüldüler. Üstelik çok sporda yapmadım.
Benim sağ göğsüm, soldan büyük. Hemde neredeyse 1 beden! Sadece sağ göğse uyguladım ve şu anda ikisinin boyuda aynı. Samimiyetle söylüyorum birde bunu deneyin. Kıyafetlerimden bile ikisinin arasındaki fark bariz belliydi. şimdi aynılar yani. Çok mutluyum. Üstelik sarkma vs. yok. Arkadaşın biri yazmış limon suyunu ve yağı karıştırın diye. Ama yağ kullanmayın. çünkü onu da denedim hiç birşey olmadı. Üstelik bu çok kısa sürede sonuç verdi. 101 idi ölçüsü şu anda 97. Üstelik adet dönemindeyim. Şişmeyide göze alalım. Bu halinde bile süper duruolar. Artık ikisinede uygulayacağım. Umarım faydası olur sizede. Bana özel olduğunu sanmıyorum :) Sevgiler.

mrb arkadaşlar..bende aynı dertten muzderibim:KK43:zero acaba limondan sonra göğüslerini streçle sardın mı??

Hayır sarmadım. Nedense ben sürdüğüm şeylerin streçin üstünde kaldığına inanıyorum. Sadece limonu sürdükten sonra biraz kurumasını bekle. Gün içinde ara ara sür.

canım bu denediyini bende hemen uygulamaya başladım umarım sende etkisini gösterdiyi gibi bende de etkisini gösterir..denemediyim şey kalmadı.yıllarca istediyimi giyemedim giyenlere hep uzaktan baktım.umarım işe yarar.teşekkür ederim şimdiden bende gelişmeleri yazarim..

yazıyı okudugum andar beri limonu deniyorum hala tık yok send nasıl hemen etkli oldu anlamadım sanırım benden başkada ilgilenende yok.deneyende.

merhaba zero_ hala aynı işlemi uyguluyomusun son durum ne ben kaç gündür deniyorum hala aynılar deyişen hiç bie yok anlamadım gitti.. yardımcı olurmusun

Selam kızlar,

Ben 21 yaşındayım ve zayıf bi kızım ve maalesef gögüslerim vücuduma göre çok büyük duruyorlar. normalde gögüslerim 80 bedende ama ben 75 kullanıyorum küçük görünsünler diye ama nafile... sütyenden taşıyorlar ve sütyenin şekli kayıyor resmen taşıyamıyor. sütyenin yan taraflarından fırlyor gögüslerim. :kedi:Ne yapacağımı bilmiyorum gögüslerimi saklamaya çalışmaktan bıktım :KK43: çok mutsuzum. İstediğim kıyafetleri giyemiyorum bu yüzden. Amelyat için yeterli param olsaydı hiç düşünmeden ameliyat olurdum o derece bıktım yani ohaoldumsmile Bu limon yöntemine ve sarılma yöntemine başlayacağım gelişme olursa sizleride bilgilendiririm olumunekankayizsmile

kızlar bende diyet yaptım 12 kilo verdim yok anam yok hala aynılar hala aynılar küçüklmüyorlar 95 takıyorum bıktım valla ya nasıl bişeydir bu hemde daha bekarım hiç istedim gibi giyinemiyorum malesef çok üzücü:KK43:

ya arkadaşlar bu limonu deneyen var mı yapan arkadaş hemen yanıt almış.sorulara cvp da vermiyo bazen birileri sallıyomu ne yapıyo anlamadım ki.ben denedim yapan kişi hemen sonuç almış nasıl bir müucizeyse ben denedim hiç bişe olmadı..

dambıl alacağım vala kızlar spora başlayacağım.gelişmeleri yazarım.90 takıyorum çok sıkıldım ya ://

Son düzenleme:
aynen kızlar doğal yöntemle küçültmenın en ıyı yolu bence de spor, agırlıklarla çalışmalısınız, zaten üç beş tane hareket var.. düzenli yapılırsa etkili olur die düşünüorum... büyük gögus gercekten sorun, ayrıca cok cabuk sarkıyor sarkmasını engellemenın tek yolu spor. ayrıca soguk su veya buz goguslerı büyütmek ıcın diil daha diri olmasını saglamak ıcın kullanılan bır yontem, bu da kucuk gogus için degıl buyuk gogus ıcın kullanılır buyuk gogusu daha dik diri tutmaktır amaç... masaj falan bence hıkaye.. ama kızlar buyukkk ve dırı gogusler sporla nasıl kuculur onu bılmıorum... cunku yasınız gencken (16-21 arası gibi) zaten gogüste sarkma yumusaklık pek gorulmuyorkı? gevseklıgı sarkıklıgı spor düzenleyebılır de... buyuk diri genc gogus nasıl kuculur net fıkrım yok...

arkadaşlar sizinde işiniz zor bizimde biz birkaç cm büyütelim diye neler yapıyoruz,siz küçültmek için neler...

Allah herkese istediği gibi nasip etsin kolay gelsin...

bende dusta iki sabunu aliyom elime gösgüserimde yuvarlak ciziyorum daireler yani bakalim ne kadar sure sonra diklesip kuculecek
bide bunu buldum
Ameliyatsız Göğüs Küçültme

ameliyatsiz-gogus-kucultme.jpg

Ameliyatsız nasıl göğüs küçültebilirim diyenler bu haber sizin için.. Artık göğüsleriniz size sıkıntı verecek kadar büyüdüğünü düşünüyorsanız sizin için derlediğimiz göğüs küçültme egzersizlerini uygulamalısınız. Büyük göğüs küçültme için evde yapilabilecek egzersizleri listeledik.
Ameliyatsız Göğüs küçültme için Push-up hareketi yapmalısınız:
Push Up (yukarı itme) harketi nasıl yapılır?
Karnınızın üzerine yatın ve iki elinizi birden omuzlarınızdan biraz daha kenanara koyarak kendinizi yukarı doğru itin.. Bu hareketi yaparken göğüs(meme) ve boyun kaslarınızın çalıştığını farkedeceksiniz.Eğer boyun ve göğüs kaslarınız yerine kollarınızın çok daha fazla yorulduğunu hissediyorsanız hareketi yanlış yapıyor olabilirsiniz, eğer böyle hissediyorsanız ellerinizi biraz daha açıp öyle deneyin.
Bunun dışında elinize bir top alıp, topu (ne cok yumusak nede cok sert) göğüs kaslarınızı kullanarak elleriniz arasında sıkıştırın.
Iki tane 2,5 litrelik pet şiseyi su ile doldurup yere yatın, şişeleri ellerinize alın ve dirseklerinizi bükmeden şişeleri yukarı indirip kaldırın.
Bu hareketleri günde 8 set şeklinde 4 defa yapınız. Aynı zamanda vücut sıkılaştırıcı bitkisel kremlerle göğüslerinizi ovun. Meme küçültme için evde yapılabilecek en doğru şeyler bunlar. Önerilerimizi bir ay boyunca aksatmadan yaptığınızda farkı gözlerinizle göreceksiniz.

Göğüs Dikleştirmek için Dört Egzersiz
Aslında vücut şeklimiz günlük yaşantımıza bağlı olarak belirleniyor. Çok sık kilo alıp vermekten, yanlış egzersizlerden ya da spor yapmamaktan dolayı, kimi kişilerde göğüsler erkenden sarkıp esnekliğini kaybedebiliyor. Bu kişiler çoğunlukla dolgulu sutyen kullanmadan bir şey giyemez, hiçbir kıyafeti kendilerine yakıştıramaz oluyor.

Eğer siz de, bu tür problemlerle karşı karşıyasanız Coliseum Spor Merkezi’nde Fitness eğitmenliği yapan Elif Hotaman’ın önerdiği hareketlerle bu durumu biraz da olsa düzeltebilisiniz.. Eğer hala bu tür sorunlarla karşılaşmadıysanız da bunu mümkün olduğunca geciktirebilir, bu egzersilerle göğüslerinizin formunu uzun yıllar koruyabilirsiniz.
Daire çizin..
Yere dümdüz, sırtüstü uzanın. Bacaklarınız dizlerinizden bükük şekilde dursun. İki elinize dambıl ya da 1’er litrelik su şişeleri alın. Şimdi ‘dambıl fly’ hareketini yapmaya başlayabilirsiniz. Bunun için, Kollarınız gergin bir şekildeyken havada yukarıdan aşağıya büyük daireler çizin. 12 kez tekrarlayacağınız bu hareket göğsünüzün tam açılmasını sağlıyor ve sarkmaları önlüyor.
Şınav çekin..
Şekildeki gibi elleriniz ve dizlerinizin üzerinde durun. Dirsekleriniz yana doğru bakmalı. Kollarınızı dirseklerinizden büküp aşağı yukarı doğru inip çıkarak şınav çekin. Bu hareketi 12 kez tekrarlayın. Hareketler sırasında düzenli olarak nefes alıp vermeyi unutmayın. Bu hareketle göğüs ve arka kol kaslarını çalıştırmış olacaksınız. Bunun dışında ön omuz kaslarınız da aktif hale gelecek. Şınav, özellikle kuvvetsiz olanlar ve yeni başlayanlar için oldukça iyi bir başlangıç hareketi aynı zamanda…
Açıp, kapayın..
Yerde, dizlerinizin üzerinde durun. Gövdeniz mümkün olduğunca dik olsun. Ellerinize yine ağırlıklar alın ve kollarınızı dirseklerden bükük şekilde ortada birleştirin. İki kolunuzu da yanlara doğru açın. Ardından ilk pozisyonunuza dönün. Bu açıp kapama hareketini aynı şekilde 12 kez tekrarlayın.
Ve biraz zorlanın..
Son egzersizimiz tam şınav çekme. Kollar tamamen gergin olsun. Tüm vücut ağırlığınız kollarınızın üzerinde. Yine düzenli nefes alış verişine dikkat ederek şınav çekin. Fakat karnınızın yere değmemesine dikkat etmelisiniz. Bunun için 4 -5 cm. bir alçalma yapmanız yeterli. Başta zorlansanızda 12 kez yapmayı ihmal etmeyin. Bu sayıyı gün geçtikçe daha da artırabilirsiniz. Bu hareketin tüm göğüs kaslarınızın çalışmasını sağladığını da ekleyelim.
Bu egzersizler göğüslerinizi forma sokacak ve daha dik durmasını sağlayacak

bende dusta iki sabunu aliyom elime gösgüserimde yuvarlak ciziyorum daireler yani bakalim ne kadar sure sonra diklesip kuculecek
bide bunu buldum
Ameliyatsız Göğüs Küçültme

ameliyatsiz-gogus-kucultme.jpg

Ameliyatsız nasıl göğüs küçültebilirim diyenler bu haber sizin için.. Artık göğüsleriniz size sıkıntı verecek kadar büyüdüğünü düşünüyorsanız sizin için derlediğimiz göğüs küçültme egzersizlerini uygulamalısınız. Büyük göğüs küçültme için evde yapilabilecek egzersizleri listeledik.
Ameliyatsız Göğüs küçültme için Push-up hareketi yapmalısınız:
Push Up (yukarı itme) harketi nasıl yapılır?
Karnınızın üzerine yatın ve iki elinizi birden omuzlarınızdan biraz daha kenanara koyarak kendinizi yukarı doğru itin.. Bu hareketi yaparken göğüs(meme) ve boyun kaslarınızın çalıştığını farkedeceksiniz.Eğer boyun ve göğüs kaslarınız yerine kollarınızın çok daha fazla yorulduğunu hissediyorsanız hareketi yanlış yapıyor olabilirsiniz, eğer böyle hissediyorsanız ellerinizi biraz daha açıp öyle deneyin.
Bunun dışında elinize bir top alıp, topu (ne cok yumusak nede cok sert) göğüs kaslarınızı kullanarak elleriniz arasında sıkıştırın.
Iki tane 2,5 litrelik pet şiseyi su ile doldurup yere yatın, şişeleri ellerinize alın ve dirseklerinizi bükmeden şişeleri yukarı indirip kaldırın.
Bu hareketleri günde 8 set şeklinde 4 defa yapınız. Aynı zamanda vücut sıkılaştırıcı bitkisel kremlerle göğüslerinizi ovun. Meme küçültme için evde yapılabilecek en doğru şeyler bunlar. Önerilerimizi bir ay boyunca aksatmadan yaptığınızda farkı gözlerinizle göreceksiniz.

bunu denıycem bakalım sonucları nasıl olcak.bnmde gögğüslerimle basım belada kurtulmak ıstıyorummmm bunlardan :KK43: pekı daha önce bunu uygulayıp gögus kucultenler varmı

evet var canim helede sabun isi bir kadinin annesi yapmis cok faydali bende resimli ornekverecem insalah sabunlar dusta yuvarlak ciziyorum masaj yapiyorum soguya yakin suyla yikiyorum 3 gundur hergun yapyiom 3 gun bile fark etti inanirmisn

evet var canim helede sabun isi bir kadinin annesi yapmis cok faydali bende resimli ornekverecem insalah sabunlar dusta yuvarlak ciziyorum masaj yapiyorum soguya yakin suyla yikiyorum 3 gundur hergun yapyiom 3 gun bile fark etti inanirmisn

dıyetımı yapıyorum bıde su gögusler kuculse yanı göguslerden cok sıkayetcıyım :KK14:
ınsallah bende de ıse yarar artık zamanla :KK68:

X