Göğüslerini küçültmeyi başaranlar yazsın, hangi yöntemi kullandınız?

ya arkadaşlar bu limonu deneyen var mı yapan arkadaş hemen yanıt almış.sorulara cvp da vermiyo bazen birileri sallıyomu ne yapıyo anlamadım ki.ben denedim yapan kişi hemen sonuç almış nasıl bir müucizeyse ben denedim hiç bişe olmadı..

Arkadaşım! Sallayacak olsam neden vaktimi harcayıp üye olup, ilk mesajımı buraya atayım? Söylediklerimde gayet samimiyim. Elde olmayan sebeplerle cevap atamamış olmam yalan söylüyorum anlamına gelmez.
Limonu kullanırken ayrıca diyet dönemimdeydim ki buda etkili olmuş olabilir. Gerçekten etkiliydi. Bıraktığım zaman tekrar az da olsa büyüme oldu. Şu anda her gün limon sürüp avuç içlerimle göğsüme masaj yapıyorum. Şınav çekiyorum. Emin ol ki topluyor. En azından bende..
Saygılar.

bayanlar benim yengemin göğüsleri çokkk büyükk südyen 100 dür belki 110 oda südyenden 2.kat taşıyo küçültmek için neler yapılabilir ameliyatta olur ama nasıl
hangi hastane fiyatları nedir yani en etkili yöntemleri soruyorum size

kızlar aynı sorun bende de war.Bi de ben eskiden biras kiloluydum.şimdi eski kiloma göre 5-6 kilo daha zayıfım.Gerisini siz düşünün artık mafoldumben Ameliyatı bende düşünmüştüm fakat süt kanallarına zarar weriyormuş we ilerde bebeğimizi emzirme sorunuyla karşılaşabiliriz.Bu sebeple bunu düşünmekten de wazgeçtim.Gerçi ablam söyledi artık süt kanallarına zarar wermeden de ameliyat gerçekleşiyormuş,tw de duymuş.Bilmiyorum ne kadar doğru.isterseniz bi araştırın yine opuyorumnanaktan.eğer doğal yoldan bi çözüm bulursanız bana da söyleyin lütfen :Saruboceq:

hayır cnm annem de amelıyat oldu ama sut kanallarına zarar vermıyor suan cok rahat bır cocuga sahıp olup emzırebılır bu konuda suphen olmasın :)

bayanlar benim yengemin göğüsleri çokkk büyükk südyen 100 dür belki 110 oda südyenden 2.kat taşıyo küçültmek için neler yapılabilir ameliyatta olur ama nasıl
hangi hastane fiyatları nedir yani en etkili yöntemleri soruyorum size

cnm annem mersınde amelıyat oldu ama hangı hastahane bılmıyorum arastırırsanız bulursunuz bence ve suan hıc ız kalmadı dıyebılırım :)

bu göğüslerimden gerçekten bıktım! :KK43: nasıl küçülücekler ki? kilo vererek küçültsem desem kilom yok. 54 kilodayım ve kilomun çoğunu 95 beden olan göğüslerim yapıyor.hiç bir kıyafet giyemiyorum. egzersizleri deneyeceğim inş işe yarar :S

bende ankarada amaliyat olmusdum 2 yil once.. korkulcak hic biseyi yok agrisi bile olmuyor dogru dürüst.. iz de kalmiyor desem yalan olur az cok iz var ama olacak okadar sonucda kesilip biciliyor.. okadar cok ucmus fiyatlarida yok bence.. ama sunu soyleyim zamanla yine sarkmada oluyor hele hele birde bi kac kilo alsan bile aninda hic bi ise yaramiyor, eski haline dönmese bile kilo aldigin an buyumede oluyor sarkmada oluyor.. memnunmuyum evet eskiyi dusunerek

Strec film ise yariyo kizlarr ! İlk gunumde bile farketti. Pudra surmeden yaptim. İlerleyen gunlerde de ne kadar beden kuculdugunu paylasicam :-)

benim 17 yasında göğüslerim 90 bedendi ve kilomda vardı küçültmek için çok ugrastım pahalı sütyenler kullandım ama işe yaramadılar.Sonra kilo vermeye baslayınca gece yatarken strec kagıda sardım ve her zaman bir beden küçük sütyen kullandım ve suan göğüslerim 80 sarkma falan da yok gayet dikler ama kilo vermek çok önemli size kolay gelsin ben yaptıysam sizde yapabilrisiniz :-)

Yıllardır ben de bu dertten muzdaribim burdaki yorumlara çok güvendiğim için bakayım dedim ama kimi limon demiş kimi pudra dermiş sürekli çalışan biri olduğum için spor için de çok vaktim olmuyo ne yapacağımı şaşırmış durumdayım offff :KK43:((

evet ama şöyle bir durum var streçle sarıldıgında üstten baskı yapmıyormu sizcede hani küçülürken sarkmasın bde

ahh en büyük sıkıntılarımdan biri... kızlar bi ara pilates ve fitnes yapıyordum (tabi ki deneyimli bir hocayla) öle hareketler vardıki kilo veremediğim halde vücudum şekillenmeye başladı göğüsler hem dik durmaya başlamıştı hemde 2 ayda 1 beden küçüldü. ama sporu bırakınca eskisinden daha berbat oluo :KK43:

Son düzenleme:
kimi büyütmeye çalışır kimi küçültmeye ben büyütmeye çalışanlardanım kilo alınca biraz büyüyo.belki sizde tersini düşünüp kilo verip küçültebilirsiniz

kılo verıncede hafiften sarkma oluyo ..resımden bellı oluyodur kol altımda hafıften çıkıklar oluşuyo..kılo alınca bende sevıyorum diri oluyo ama ben zaten normalım ne zayıflayıp küçülte bılıom nede kılo alıp büyüte sadece yanlardakı çıkık yerlerden problemım. amelıyatlarda çok pahalı :KK43:

aynı dertten muzdaribim. bi ara strech film saranları duymuştum göğüs küçültmek için. önce limon sürüp sonrasın strechleyip spor yapmak gerekiyomuş.

aynı dertten muzdaribim. bi ara strech film saranları duymuştum göğüs küçültmek için. önce limon sürüp sonrasın strechleyip spor yapmak gerekiyomuş.

X