Goji cream kullanan varmı?

incesaz

Cam Kenarında Uyuyan Kedi
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
304
15
43
Arkadaşlar Goji krem kullanan varmı? Reklamlarını gördüm inanılmayacak kadar etkili ve mucize olarak gösteriliyor.14 günde kırısıklıgı tamamen yok etmeyi vadediyor.Çok inandırıcı gelmedi bana eğer kullanıp tecrübe eden varsa paylaşabilirmi acaba?

Merhaba bende goji cream denemek istiyorum ama cesaret edemiyorum gercekten kırışıklıklara iyi geliyormu yoksa sadece para tuzağımı ayrıca piyasada sahteleride vardır bunları nasıl ayırt edicez

Anladığım kadarıyla henüz hiçkimse kullanmamış ben bugün sipariş ettim kullanıp sonuçlarını sizlere bildireceğim umarım olumlu sonuç alırım reklamlarında Japon mucizesi yazıyor ama ben sipariş ettikten sonra aradılar beni ve kremin Alman yapımı olduğunu söylediler ben reklamda Japon ürünü olduğu belirtiliyor dedim ama pek inandırıcı yanıt alamadım.Biraz midem bulandı ama bakalım göreceğiz sonucu

Anladığım kadarıyla henüz hiçkimse kullanmamış ben bugün sipariş ettim kullanıp sonuçlarını sizlere bildireceğim umarım olumlu sonuç alırım reklamlarında Japon mucizesi yazıyor ama ben sipariş ettikten sonra aradılar beni ve kremin Alman yapımı olduğunu söylediler ben reklamda Japon ürünü olduğu belirtiliyor dedim ama pek inandırıcı yanıt alamadım.Biraz midem bulandı ama bakalım göreceğiz sonucu

Canim kullanmaya basladinmi?? Ilk günden itibaren gergin his oluyomus, sendede oldumu?? Bilgi verirsen sevinirim

Kullanamaya başladım ama herhangi bir gerginlik hissetmedim.Krem güzel ama değişiklik olduğunu anlamak için biraz daha Zaman geçmesi gerekiyor herhalde farklılık hissedince paylaşacağım.Şu ana kadar hissettiğim piyasasadaki kaliteli olan kremlerden pek farklı olmadığı...

Merhaba 1 yıl geçmiş artık varsa etkisini göstermiştir.Nasıl memnunmusunuz etki ettimi bende sipariş etmeyi düşünüyorum ?

Arkadaşlar Goji krem kullanan varmı? Reklamlarını gördüm inanılmayacak kadar etkili ve mucize olarak gösteriliyor.14 günde kırısıklıgı tamamen yok etmeyi vadediyor.Çok inandırıcı gelmedi bana eğer kullanıp tecrübe eden varsa paylaşabilirmi acaba?
Merhabalar 10 gündür kulalanıyorum hiçbir etkisi yok iki kutu aldım biri bitmek üzere digerini iade edetmeyi düşünüyorum kesinlikle tavsiye etmiyorum

Ben kendim yaptım ve sonuçtan memnunum. Asla hazır krem ya da herhangi pahalı marka ürün kullanmıyorum. Unutmayın ki yiyemiyeceğimiz hiçbir şeyi yüzümüze,cildimize sürmeyelim...

Canım hendelsgarden iyi ama orjinal bulmanız gerekli benim sürekli aldığım bir yer var paylaşayım

Son düzenleyen: Moderatör:
Kremini nasıl yaptın peki :KK73:
biraz erken oldu ama kusura bakma bir avuç dolusu goji berry robotta veyahut kahve öğütücüde parçaladım, bu aşama biraz sıkıntılı çünkü gojiler yapışkan oldugundan birbirine yapışıyor, ben pirinç yağı kullandım( pirinç kepeği yağı) küçük bir kavanoza öğütülmüş gojileri aktarıp üzerini iki parmak geçene kadar yağ. zeytinyagi da olabilir ama ben kokusundan dolayı kokusuz olan pirinc kepek yağı kullaniyorum. Yurt dışında yemeklik olarak satıldığı icin bulunmasi kolay, siz fındık yağı da tercih edebilirsiniz. 2 hafta ışık alacağı bir yerde bekletiyorsun ara sıra kavanozu salayarak çalkalayabilirsiniz. yüzünüze yağı sürmeden evvel mutlaka yüzünüzü su yada gülsuyu ile ıslattın böylece yağ yüzünüzde kolayca emilecek ve cıvıklık birakmayacak... Belki tam olarak krem değil ama ben bütün yağlarımı hep böyle yaptım. Tarçın yağı, papatya yağı, gül yağı hepsini yaptım.. Kolay gelsin

biraz erken oldu ama kusura bakma bir avuç dolusu goji berry robotta veyahut kahve öğütücüde parçaladım, bu aşama biraz sıkıntılı çünkü gojiler yapışkan oldugundan birbirine yapışıyor, ben pirinç yağı kullandım( pirinç kepeği yağı) küçük bir kavanoza öğütülmüş gojileri aktarıp üzerini iki parmak geçene kadar yağ. zeytinyagi da olabilir ama ben kokusundan dolayı kokusuz olan pirinc kepek yağı kullaniyorum. Yurt dışında yemeklik olarak satıldığı icin bulunmasi kolay, siz fındık yağı da tercih edebilirsiniz. 2 hafta ışık alacağı bir yerde bekletiyorsun ara sıra kavanozu salayarak çalkalayabilirsiniz. yüzünüze yağı sürmeden evvel mutlaka yüzünüzü su yada gülsuyu ile ıslattın böylece yağ yüzünüzde kolayca emilecek ve cıvıklık birakmayacak... Belki tam olarak krem değil ama ben bütün yağlarımı hep böyle yaptım. Tarçın yağı, papatya yağı, gül yağı hepsini yaptım.. Kolay gelsin

Bu arada, isterseniz yağı süzebilirsiniz, ben olduğu gibi kullanıyorum..

Ersağ ın goji kremini aldım bir haftada yüzümü mahvetti kuruttu fısır fısır kabarttı😳faydasından ziyade zararı var arkadaşlar deneyecek alacak olan varsa hiç bulaşıp canım cildinizi bozmayın

X