Gebeliğe Hazırlık gonal f ile yumurta takibi 2019

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ne kadarlık vuruldun hergün yumurta kaç milimdi en son canım. hadi inş tutar ve güzel haberi paylaşırsın bizimle
100lük vuruldum ben hergün ölçltmedim en son iğnemi olup gittim Bi tane olgunlaşmış yumurta oda tedavi için yeterliymiş. İnşallah canım ya inşallah hepimizinki tutar. Bi progestan hapı na başlattı doktor

ben o kadar çok korkuyordum ki iğneden ama bu gün iğneler bitti ve hepsini kendim yaptım gerçekten sadece anlık bir acı zaten iğne ucu ufak eminim sende yapıcaksın. yarın kontrolüm var 3 gün önce 2 adet 12 milim yumurta vardı bakalım ne kadar oldular🤗

yan etkiye gelince ben birşey yalamadım sadece hafif ağrı zaman zaman oluyor ağrı bile değil sadece arada yumurtalar büyüğü için sanırım hissedebiliyorun ufak bir şişlik var birde sıkıntı yaşatacak şeyler değil inan.

kaçlık vurulucaksın belli mi canım
Benım daha bellı degil canım yarın doktora gidicem o zaman bellı olacak ilk iğneyi de doktor yapacak bakalım hayırlısı ile inşallah hepımızin bu kadar uğraşları boşa cıkmaz yasadıklarımızı da buradan paylasırız

Benım daha bellı degil canım yarın doktora gidicem o zaman bellı olacak ilk iğneyi de doktor yapacak bakalım hayırlısı ile inşallah hepımızin bu kadar uğraşları boşa cıkmaz yasadıklarımızı da buradan paylasırız
ben cumartesi çatlatma iğnesini oluyorum dr um bu gün verdi. hadi hayırlısı inş. 🙏

Birşey sorcam canım sen yumurtalara baktırmaya gittiğin gün iğne oldun mu doktor bana carsamba gel dedı ama o gün iğne vurcam mı onu bılemedım
canım sen hergün aynı saatte iğneni yap doktora gideceğin günde dahil.

yani radevunu saatinden önceyse iğne yaptığın saat mutlaka saatinde yap

Pkomu var? Yumjrtlama sorununuz mu var?
Neden igne kullandiniz acaba.. merak ettim.

İnşallah cnm cok sagol bakalım biz de bir umut tedavı uyguluyoruz gerisini Allah'a bırakıyoruz
Kesinlikle oyle.. tedbir bizden takdir Rabbimin.. sebeblere sarilicaz mecbur arayacagiz dermani.. cok sukur ki tedavisi var.. insallah guzel sonuclanir olucak allahin izniyle Rabbim buyuk.. pes etmeyenin cabasi bosa gitmez

Bende gonal f kullandim 9 gün gunde 75. Persembe catlatma ignemi oldum. Bugun ee aşılama oldu. Bakalim insallah allah hayirlisini nasip eder. Asilamadan sonrada progesteron jel verdi kullanmam için 14 gun sonra kan testine gideceğim allah aratmasin insallah isteyen herkese nasip etsin.

Bende gonal f kullandim 9 gün gunde 75. Persembe catlatma ignemi oldum. Bugun ee aşılama oldu. Bakalim insallah allah hayirlisini nasip eder. Asilamadan sonrada progesteron jel verdi kullanmam için 14 gun sonra kan testine gideceğim allah aratmasin insallah isteyen herkese nasip etsin.
İnşallah hayırlı haberler alırsın canım bizimle de paylaşırsan seviniriz bana 37.5 verdi carsamba ya kadar kullanıcam carsamba bakıcak doktorum yumurtalara insallah istenılen boyuta gelır

X