görümce belası lütfen yardım edin

Malesef nerdeyse her evde var onlardan . Böyle olunca hep diyorum ki o da el kapısına gidecek bu gününü unutturmayanlar çıkar onların da karşısına allah büyüktür . Eşin bi yerde savunmali seni bi kez de olsa onları susturmali yada uyarmali ki bidaha yapmasinlar

Sen adamla değil,bostan korkuluğuyla evlenmişsin, sesini çıkarıp ,karim hakkında konuşmayacaksiniz,karimi uzen beni karşısına alır dese kimse buna cesaret edemezdi.uzgunum ama seni hep böyle ezdirecek ve bunlar fragman malesef.. kocani karşına al konuş ,ya bunun önüne geçersin yada bu evlilik böyle yürümez de.

Ezdirmeyin kendinizi haklı olduğunuz yerde saygınızı bozmadan cevabınızı verin.Yaşınız küçük olduğu için eşiniz kardeşiyle arası bozulmasın diye sizi bastırmaya çalışıyor.Dik durun bugün bu konuda sizi bastırmaya çalışan eşiniz yarın başka konularda da size baskı yapar kendi istediği gibi biri olmanız için,eşinizle kavga edin falan demiyorum yanlış anlamayın çizgileriniz olsun sınırı siz belirleyin ki baştan kimse sizi bu şekilde ağlatmasın üzmesin.

Bu kadar da pasif olunmaz ki..ne diye aglayip duruyorsun. Ver agzinin payini bi daha acmaya cesaret edemesin. Terbiye vermedikleri gibi bi tanesi de sen ne diyosun sus demiyo.

Kocandan boşan

Çocuk planini rafa kaldırıp bekle diyorum ya eşin seni savunacak kardesine sinirlarini gösterecek yada sen kendin haddini bildireceksin.

Fırsat mis yakalamis

eşime anlatıyorum o benim kardeşim sen yokken o vardı onu ezemem sen karımsın o kardeşim onunla aranda geçenleri bana anlatma kendi aranızda hallet halledemiyosanda sindir diyor
Kendi aranızda halletmenizi istiyorsa bir şey söylemene de müsaade etmesi gerekir. Bir şey söylemene müsaade etmezse seni ezdirmeye devam ederse boşan bundan iyidir. 26 yaşında kendini bilmezin kinini nefretini çekmek zorunda değilsiniz.

Müge anli mübarek yürü Bee kim tutar seni .

Bu işsizligin kacinci noktasi yahu insan nasıl otururda kk da uyduruk konu acar üsenmez cevap yazar

Sizin için değeri olmayan birinin dediklerine neden ağlıyorsunuz ki. Bence oturun Bunun muhakemesini yapın kendinizle. O size laf sokuyasa sizde ona sokun. Gülün geçin

Meral kendi zekanı baz alıp milleti kandırmaya çalışma tatlım, burada zeki kadınlar var.
7 aylık evlisin ama konuyu açmadan günler önce cinsellik bölümüne erkek arkadaşınla ilgili konu açmışsın.
Ayrıca silik insana saygı duyulmaz, ne sesini çıkarabiliyorsun ne kocan seni savunabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…