Görümce ve eşine kırgınım da kv ye ne oluyor

Sen valla iyi insanmışsın ben hiçbirini yapmazdım hastalık olur falan yardım edersin ama onun dışında ben hizmetçimiyim yardım etcem

herşyine umrumda bile olmazdı inşşallah taşınır giderlerde kurtulursun

Üstüne bir de yardım etmiyor oldum insanda biraz utanma duygusu olur

Kaynana konuyu açarsa susmayın cevap verin. Sustuğunuz için yaptığınız iyilikler görünmemiş. Gözlerine sokmak lazım. Biraz da yüzünüz sert olsun bakıcı olmadığınız anlaşılsın.
Eminim açacak çok geriliyorum nasıl cevap vermem gerektiğini bile bilemiyorum

Tek duam o zaten defolup gitmelerini istiyorum bir de sürekli eşimden bişey istiyor eşim toptancıda çalışıyor evet ama sonuçta kendine ait değil parasını biz ödüyoruz evinde ne zıkkım bitse eşimden istiyor bir de ay ama parasını vercem tripleri var Bi de o zaman defol git marketten al eşimde para almayacağını biliyorlar kan emiciler

Bu görümcen ve kv tarzı insanların beyinlerinin içini çok merak ediyorum.Bu kadar kötülükle nasıl yaşayabiliyorlar?Ne gerek var?Gerçekten aklım almıyor.Uzak durun.Kendinizi yıpratmayın.Olan size olur.Onlara hiç bir şey olmaz.

Ayrıca çok biliyorlarsa az yesinler de bakıcı tutsunlar.

Görümceden taraf olmayan kaynana ben pek görmedim zaten bunların genel huyu bu kızları haksız da olsa onu haklı görürler
Eşim kaynanamı arayıp kızın bana selam bile vermio beni görmezden geldi dedi. Kaynanam sen selam vermemişsin dedi. Eşim abi olduğu halde

Amaan bu devran hep böyle
Kıymet bilenlere saygılar
Yaparsın edersin görülmez
Kuzenim kvsinin evine hiç eli boş gitmezdi aynı apartmandalardı nerdeyse hergün hep kek tatlı börek götürürdü bi gün başka bi sebepten sorun çıkınca kvsi açmış ağzını senin neyini gördük ki bi kere yemek mi yaptın gibisine. Kız ordan taşınmak için elinden geleni yapıyor şimdi

Ben ilk evlendigimde oyle bi hata yaptim sonra dogumumda herkesin ne halt oldugunu gordum.bi daha eş ailesine hic bir sekilde yardim etmiyorum herkes basinin caresine baksin.yapsakta onlar icin bi degeri yok bosuna yoruluyoruz.siz sorsaniz bize ne yapmasaydin derler insanoglu boyle nankor iste

Bu kadar şeyi ne için yaptın onu anlamadım.Eşin mi yapmanı bekledi mutluluk için mi yoksa huzurun bozulmasın diye mi.Sebep ne olursa olsun kullanıldın ve huzursuzsun.Ne demek çocuğu okula götürmek ne demek küçüğe bak büyük kar görsün.Rica etmek başka şey arada olması ayrı ama bu kadarı şaka gibi...

Aileyiz diye sevdiğim için yaptım açıkçası severdim de görümcemi samimiydik çocuğu da elime doğdu onu da çok seviyordum içimden gelerek yaptığım şeyler sonradan omuzlarıma bir mecburiyet olarak yüklendi. Yetmedi yaptıklarım inkar edildi böyle olunca da çok kırıldım şuan hiç bir şeylerine tahammül edemiyorum o kadar soğudum nefret ettim ki

Salla mesafeni koy hayatına bak böyle şöyle oldu bile deme onlar yokmuş gibi yaşa.

2 Yavrum var 3,5 yaşında büyük küçük 2 aylık hem ev işi temizlik hem çocuk bakımı zor.
Lakin kimseye yük olmak istemem. Sadece annem veya kayınvalidemi hastane işi olduğunda aşı olduğunda çağırıyorum büyük kızıma bakmaları için.
Senin görünce çocukları sana doğurmuş.
Hamilelik lohusalık derken seni iyi kullanmışlar.
İnsanlara yardım etmek güzel birşey ama bazıları hak etmiyor bunu gereğinden fazla iyi niyet insanı zora sokuyor.
Mesafeni koru. Çokta üstüne gelirler ise çocuk yok alacak verecek işini hallet kocan ve ailesine baybay de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…