Gorumcenin oğlunun sünnetine takı ne verdiniz?

Görümceniz ne kadar yüzsüz

Takı konsunda söz konusu yeğen olduğu için ben karışmazdım eşime açıkçası çok esktra birşey takmak istemedikçe.

Ay ne aç gözlü, gurursuz bi insan görümceniz.Hazmedemiyor kvdenizin size verdiklerini.Açık açık söyleyeyim ben böyle arsız edepsiz insanları yanımda bulundurmam görümcem dahi olsa.Ya bu deveyi böyle güdeceksiniz her yaptığını sindireceksiniz Ya da yüzüne pat pat söyleyeceksiniz gurursuz ve hazımsız olduğunu sonrasını kendi bilir.Ayrıca sizin kesenize karışamaz Cumhuriyeti kim bulmuşta siz takacaksınız şu pahalılıkta.Keseniz neyi uygun görüyorsa onu takın oldu bitti.Olurda sorma hadsizliğinde bulunursa biz öyle uygun gördük dersin bitti gitti

Çok iyiii cevap. Aynen onu uygun gördük diyeceğim. Ayrıca bende desem sen benim çocuklarıma neden küpe taktın diye hesap sormadım gerek varsa böyle şeyleri sorgulamaya önce sen cevapla derim doluyum gerçekten arsizliklarina

Ne yapim şimdi bendemi gidim eltim benim kizima altın getirmedi diye agzimla getirmi diyim veyada o bana sadece bebek salincagi getirdi bende ondanmi alida gidim
Sarma konusuna gelince birsey dicemde diyemiyorum kesin banlanirim,buldugu herseye sarilan tipik gorumce

O bu kadar hesapçıyken sorsanız da sorun değil bence ama biz öyle uygun gördük cümlesi inanın kavgadan laf sokmaktan ağır gelir ona çünkü verecek cevap bulamaz. Hem siz onun seviyesine inmemiş olursunuz

Çok ince hesapci işte

O bu kadar hesapçıyken sorsanız da sorun değil bence ama biz öyle uygun gördük cümlesi inanın kavgadan laf sokmaktan ağır gelir ona çünkü verecek cevap bulamaz. Hem siz onun seviyesine inmemiş olursunuz
Ayy o verecek cevap bulur birde özellikle eşim yokken yapıyor bunları. Çünkü eşim fazla tepki verir diye korkuyor çekinir bakalım ne olacak

Ayy neden açıklama yapıyorsunuz ben olsam böyle bu kadar didikleyen soru soran hesap soran kıza “ bu konulardan hoşlanmıyorum abla ya güle güle kullan “ der geçerim millet kafayı yemiş

Görümcem yok ama eltimin oğluna eşim cumhuriyet ben çeyrek takmıştık bizde en yakınlara eşlerin ikiside takar boş geçmek olmaz.ama yani dayısı olarakta gram az olur sanki tabi durumunuz gerçekten el vermiyorsa bilemem.2 doğumumda da yarım getirmişti bende onun 2. Cocuguna yarım götürmüştüm.ilk oğlunda evli değildik eşim çeyrek takmış ben birazda ondan cumhuriyet yapmıştım sonradan laf gelmesin diye.çünkü eşim tarafıda altını borç olarak görür götürdün mü getirmeni illaki beklerler.bu arada o sarmaların hepsini bir güzel eşinizle evladınızla çerez niyetine bir güzel yiyin.

Benim gorumcemde taktiği altını bekler. Eşim bekarken yegenlerine gereken herşeyi yapmış oralarini dusuneceksek eşim bekardi ablası evlenirken ona altın kelepçe takıyor ama biz evlenirken sadece çeyrek eşim yeğenleri olduğunda bekardi yine fazlasıyla alıp yapıyor ama gorumcem sadece küpe getiriyor. Onuda bilemem yani 200ede küpe var 700ede var bide bana diyor ben çeyrek takacaktim ama küpe aldım sonra diye yani onuda iki kızarma küpe taktığı için eşim derseki çeyrek takmaya zorlayalim kendimizi diye en fazla oda yani e tamam diyim kavgasını yapmam asla

O sarmalar onun gözüne girsin. Görgüsüz, hayrı diyorsun hala istiyor. Eşinle konuştuğunuz gibi yapın. Fazladır az değil.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…