görüşmek isteyen eski sevgili

bittiyse bitmiştir son kez görüşmek istemesinin sebebi barışmak istediği içindir bana göre :))

Son düzenleme:

beni aramıyor sormuyor,sonra mesaj atıyor görüşelim diye... tuhaf şey,dışarda oturup kahve içince ne olacak acaba...ne bekliyorsa..ben tamam o zaman vedalaşma görüşmemiz olsun deyince,sonra vedealaşırız,sonra konuşuruz diyor.

Ben de 1 ay önce erkek arkadaşımdan ayrıldım. Vedalaşmak şöyle dursun,attığım ayrılık mesajına cevap bile yazmadan bitti her şey. Onlar bizim gibi değil kafalarında ilişkiyi bitirmişlerse veda falan hak getire. Demek ki erkek arkadaşında bitmeyen bir şeyler var ki görüşmek istiyor. Ben bu anlamı çıkardım durumdan. Bitseydi umrunda bile olmazdı çünkü.

bugün görüştük yüzyüze...gururu galip gelmiş istemiyor beni...bitti hikayem...yetkililer konuyu kapatırsa sevinirim.

En azindan sana ve paylastiklariniza saygisi varmis ki ozellikle vedalasmak ve konusmak istemis. Keske butun erkekler bu kadar onem verse bu duruma.

daha birkaç ay öncesinde ne kadar da üzülmüşüm...değmezmiş...şimdi kıymetimi bilen adam gibi bir adam var hayatımda...darısı tüm kızlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…