Görüştüğüm çoçuk benimle ileriye dönük konuşmuyor...

Vesulat Refra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2015
38
10
36
Merhaba arkadaşlar,

Kısa bir özet geçeyim...
Geçen sene aralıktan beri görüştüğüm ve anlaştığım bir çoçuk var. Sevgimizden ve kendimizden emin olduğumuz için ailelerimizle de tanıştık, aileler de tanıştı. Birbirimizi seviyor sayıyoruz. Benim için yapmadığı şeyi yok, gizlediği birşeyi de yok herşeyi şeffaf..
Ama birşey beni tedirgin etmeye başladı... aileler tanıştı ancak sevgilimin sanki evlenmeye gönlü yokmuş gibi geliyor bana :KK43:...ileriye dönük konuşmuyoruz hiç.. hep güncel şeylerle ilgili oluyor muhabbetimiz. İki kere rahatsızlığımı dile getirsemde konuyu kapatıyor üzerinde pek durmuyor ya da bahaneler uyduruyor. Ailesi de konu açmıyor hiç... ben çok korkuyorum.. daraldım... evlenmeye niyeti mi yok? Bilmiyorum... çaresizim.. seviyorum onu.. sizce neden böyle yapıyor? Yaşı da bu arada 34...

Merhaba arkadaşlar,

Kısa bir özet geçeyim...
Geçen sene aralıktan beri görüştüğüm ve anlaştığım bir çoçuk var. Sevgimizden ve kendimizden emin olduğumuz için ailelerimizle de tanıştık, aileler de tanıştı. Birbirimizi seviyor sayıyoruz. Benim için yapmadığı şeyi yok, gizlediği birşeyi de yok herşeyi transparan.
Ama birşey beni tedirgin etmeye başladı... aileler tanıştı ancak sevgilimin sanki evlenmeye gönlü yokmuş gibi geliyor bana :KK43:...ileriye dönük konuşmuyoruz hiç.. hep güncel şeylerle ilgili oluyor muhabbetimiz. İki kere rahatsızlığımı dile getirsemde konuyu kapatıyor üzerinde pek durmuyor ya da bahaneler uyduruyor. Ailesi de konu açmıyor hiç... ben çok korkuyorum.. daraldım... evlenmeye niyeti mi yok? Bilmiyorum... çaresizim.. seviyorum onu.. sizce neden böyle yapıyor? Yaşı da bu arada 34...

Herşeyi şeffaf de bacım transparan ne ya.

Bu yaşına kadar hiç evlenmemiş olsa da evlilik düşündüğü biri ya da birileri olmuştur ve sogumustur biraz. Ama onu sogutan nedir onu bulmanız gerek maddiyat mı ya da bağlanma problemi mi var vs

ohoo adam 34 yaşında şimdi evlenme kararı alsanız nereden baksan bunun ev düzmesi,nişanı,kınası,düğünü hazırlığı vs vs var bunlar nereden baksen en az 1-2 seneyi buluyor.evlilik konusu acılınca sıkılıyorsa konuyu kapatıyorsa malesef adamın evlenmeye niyeti yok gibi yaşı erken olsa hadi neyse diyeceğimde şurada 40'ına merdiven dayamış.

ohoo adam 34 yaşında şimdi evlenme kararı alsanız nereden baksan bunun ev düzmesi,nişanı,kınası,düğünü hazırlığı vs vs var bunlar nereden baksen en az 1-2 seneyi buluyor.evlilik konusu acılınca sıkılıyorsa konuyu kapatıyorsa malesef adamın evlenmeye niyeti yok gibi yaşı erken olsa hadi neyse diyeceğimde şurada 40'ına merdiven dayamış.
Sıkılmıyor da anca diyor misal... konuşuruz daha diyor.. ben mi acele ediyorum ?

nedir bu evlilik takıntınız,hevesiniz anlamıyorum. Çocukken oynadığımız evliliğe benzemiyor evlilik. sevgiliniz belli ki olgun, yaşayabileceğiniz sorunları şimdiden görüyor olabilir, kendisini hazır hissetmiyor olabilir. sevgilinize evlenelim ısrarı sunmadan, sevgilinizle daha detaylı bir şekilde görüşmenizi rica ediyorum.

nedir bu evlilik takıntınız,hevesiniz anlamıyorum. Çocukken oynadığımız evliliğe benzemiyor evlilik. sevgiliniz belli ki olgun, yaşayabileceğiniz sorunları şimdiden görüyor olabilir, kendisini hazır hissetmiyor olabilir. sevgilinize evlenelim ısrarı sunmadan, sevgilinizle daha detaylı bir şekilde görüşmenizi rica ediyorum.
Detaylı derken?

Bu daha önceki konularinizda "ortadan kayboldu" dediğiniz kişi mi?

Sıkılmıyor da anca diyor misal... konuşuruz daha diyor.. ben mi acele ediyorum ?
Herhalde evcilik oynayacak değilsiniz tabiki ilişki ciddiyete binecekse devam edilmeli yoksa vakit kaybına gerek yok siz oyuncak değilsiniz bıkıp atılacak bilmeye hakkınız var bu ilişki nereye gidiyor

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,

Kısa bir özet geçeyim...
Geçen sene aralıktan beri görüştüğüm ve anlaştığım bir çoçuk var. Sevgimizden ve kendimizden emin olduğumuz için ailelerimizle de tanıştık, aileler de tanıştı. Birbirimizi seviyor sayıyoruz. Benim için yapmadığı şeyi yok, gizlediği birşeyi de yok herşeyi şeffaf..
Evlenmeye sanki gönlü yok diyorsunuz ama aileleri tanistiriyorsunuz.. çok merak ediyorum aileleri tanistirirken sevgiliniz Bu duruma ne diye baktı komşu gezmesi diyemi düşündü ? Hayır adam küçükte degilki. .

bunun evlilik merakıyla alakası yokki konu sahibini eleştirmeyin bence hemen. bazı kadınlar zamanında bir cok ilişkide kırılıp yıpranıyor.ee haklı olarak vakit kaybına ugramak istemiyorlar bir süre sonra valla bencede adam dedigin birbirinizi detaylı tanıdıktan sonra baştan amacını belli etmeli konu sahibi belliki evlenme niyetin ama adam evlenmeye niyeti yoksa kızcagıza söylesin acık acık oyalamasın bence.en azından kırılsa bile konu sahibi herkes kendi yoluna gider.

X