Göz Çevresi Bakımı Göz çevresi kırışıklıkları için tavsiye edeceğiniz bi krem yada maske var mı?

svg24

sil baştan...
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2011
472
2
slm hatunlar o kadar konu açtım birkaç arkadaş dışında konularıma yanıt alamadım azcuk sitemliyim bu konuda ekşın olmayınca ilgi çekmiyo konularım :KK53:

sadede gelelim malum bütün kadınların sorunudur göz altı kırışıklıkları bende de günden güne arttı :KK5:
sitede araştırdım ama pek işe yarar bişey bulamadım belki şimdi bulurum umuduyla konu açtım:KK14:
ben 29 yaşıma kadar yüzüme sabun dışında hiç bişey sürmedim ama bu kaz ayakları beni çok rahatsız ediyo
tavsiye edeceğiniz bi krem yada maske var mı?
yada bunun için nereden yardım almalıyım bilgilerinizi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız size ömürüm boyunca dua ederim:KK1:

canım maske bılmıorum ama krem olarak ben DDF kullanıorum bırde dermalogica dıye bır marka var eczane urunu bunlar..bu urunlerı gözün kapalı kullanabılırsın ben cok memnunum tavsıe ederm

canım maske bılmıorum ama krem olarak ben DDF kullanıorum bırde dermalogica dıye bır marka var eczane urunu bunlar..bu urunlerı gözün kapalı kullanabılırsın ben cok memnunum tavsıe ederm

cvp için teşekkürler :KK16:
sen kırışıklık olduktan sonra mı kullanmaya başladın

Son düzenleme:
cvp için teşekkürler :KK16:
sen kırışıklık olduktan sonra mı kullanmaya başladın

canım ben ocakta 30uma gırdım tabı bı panık basladı :))yoksa kırışıklıgım yok cok sukur ama göz altlarımda ince bi cızgı olustu hemen basladım kremlere bakıma felan 1 aydır kullanıyorum

canım ben ocakta 30uma gırdım tabı bı panık basladı :))yoksa kırışıklıgım yok cok sukur ama göz altlarımda ince bi cızgı olustu hemen basladım kremlere bakıma felan 1 aydır kullanıyorum

benim baya var keşke bende daha önce önlem alsaydım
senin çizgiler az olduğu içn işe yaramıştır belki acaba bende aynı sonucu alabilirmiyim :KK5:

benim baya var keşke bende daha önce önlem alsaydım
senin çizgiler az olduğu içn işe yaramıştır belki acaba bende aynı sonucu alabilirmiyim :KK5:

canım ben kırısıklık gıderıcı almadım ama cıldım yaglı ve nemsiz bı cılt onu dengeleyıcı urunler aldım faydasını goruyorum su yağ dengeleme olayını bi çöziyim sonra anti age urunlere baslamayı dusunuyorum bu dedıgım 2 markadan dusunuyorum yıne..sen yogun kırısıklıklar ıcın olan urunlerınden alırsan ıse yarar heralde ben uzun suredır kullananları taıyorum onlardan gordugume guvenerek aldım zaten:))ınsallah sendede faydası olur neden olmasın. tabi dogru urunlerı al cılt analızı yaptır ondan sonra karar ver hangısını alıcana canım

Son düzenleme:
canım ben kırısıklık gıderıcı almadım ama cıldım yaglı ve nemsiz bı cılt onu dengeleyıcı urunler aldım faydasını goruyorum su yağ dengeleme olayını bi çöziyim sonra anti age urunlere baslamayı dusunuyorum bu dedıgım 2 markadan dusunuyorum yıne..sen yogun kırısıklıklar ıcın olan urunlerınden alırsan ıse yarar heralde ben uzun suredır kullananları taıyorum onlardan gordugume guvenerek aldım zaten:))ınsallah sendede faydası olur neden olmasın. tabi dogru urunlerı al cılt analızı yaptır ondan sonra karar ver hangısını alıcana canım

artık biryerden başlamak lazım
yanlış ürün kullanmakdan korkuyorum kaş yaparken göz çıkarmıyayımda :18:

bugun aynı konuyu ben acmayı dusunuyodum ya super olmus bende 25 yasıma gırıyorum bı ıkı ay kaldı ama bu kazayak kısımları benıde rahatsız etmeye basladı ınce cızgıler halınde olusuyo. kullananlardan krem onerısı alabılsek super olur aslında :KK52:

Merbaha kızlar.Bende 32 yaşıma girdim.Güldüğüm zaman kaz ayaklarından çok rahatsız oluyorum.Daha dün akşam bende BIORICHI göz kremini aldım ve kullanmaya başladım.İnşallah iyi gelir.:21:

biorichi ürünleri gerçekten mükemmel

Son düzenleyen: Moderatör:
meraba kızlar ben 26 yaşındayı benim kaz ayağı öle çok yok göz altlarımda derin kırışıklıklar var bende amwayın artistry luxury kremini aldım bu ürün yeni kullanan bi tanıdığım ürünü çok övdü bide amwayın ürünleri bitkisel ama fiyat olarak pahalı bu yüzden almıcaktım ama doktor önerisiyle falan krem aldım etki etmedi bende o yüzden pahalı ama değsin istedim 1 aya yakın kullanıyorum derin göz altı kırışıklıklarım hafifledi sankim ama 12 hafta olduktan sonra sonucunu gösteriyomuş şuanlık memnunum:KK76:

Kremlerin etkisi % 25 .Geri kalan % 75 i erken yatmak (11i çok geçirmemek), bol su içmek ,yoğurt ,sebze yemek ,yeterli protein almak( omega 3) şekerli ,asitlli ,katkı maddeli ,tuzlu , hamurlu içecekleri ,sigarayı kesinlikle kesmek ,ve doğru kaliteli diyaframdan nefes almak .

Lancome bana iyi gelmişti .Göz rahatlatıyor diye satılan hemen her markanın göz jelleri var .Tavsiye etmem boşa para .

30 yaş kabusu bende de başlıyor sanki. Ben ki yüzüme elma, armut, salatalık kabukları, mandalina, gül suları süren bir insan olarak. 2 ay öncesinde bir krem tester'ı getirdi arkadaşım, klinik çalışmalarını, içerik detaylarını da anlattı. Araştırdım, hepsi doğal, La prairie yada Estee Lauder'dan çok daha kaliteli, annemden dolayı bu kremlerin içini, etkisini biliyorum. Hemen anneme denettim, onun çok derin kırışıklıkları var. 15 gün içerisinde, kaz ayağı, mor halkalar, göz altı çizgileri gözle görülür şekilde azalmaya başladı. Annecim, canım o kadar beğenmişki, baktım tatilde yanından ayırmıyor, teyzemlere de uyguluyor, anlatıyor. Krem anında germe etkili ya, canım ya mutlu. Yoğun çalıştığım bir akşam bende gece yatarken uyguladım ve sabah göz çukurlarım uykusuzluğa rağmen koyu değildi. Sabah tekrar sürdüm. Sabah akşam artık kullanıyorum. Resmen kaz ayaklarım o kadar gülmeme rağmen çok az oluşuyor. SPF etkisi de var ve göz çevrem bu sıcaklara rağmen oldukça nemli. İsmini tam hatırlamıyorum ama Türk bir firmaya ait. Kesinlikle tavsiye ederim.

X