Göz kapağı ameliyatı

geçmiş olsun zuhal benimde doguştan sağ göz kapagımda düşüklük var doktorlara göre ameliyat gerekli deil ama ben esteteik acıdan olmak istiyorumm. maliyeti ne kadrr ltfennn bilgi verin.

bu ameliyatı devlet ödüyor sgk nız var ise özel hastanelerde göz doktorları yapıyor. benim dayım göz doktoru yanında çalışıyorum hatta kendisi hiç fark almıyor.

bu ameliyatı izmirde olan yok mu arkadaşlar yaaaa
bidiginiz bi doktor varmııı ltfennnnnnnnnnnnnnn

çok geçmişolsunnn yaa benimde doguştan sağ gözkapagım düşük estetik açıdan ameliyat olmak istiyorum bir bayan olarak görsellik açısından zor bir durum özelde mi yaptırmalıyım yaaa endişelerim var benimde ücreti ne kadrdı bilgi verirsen sevinirmm

kimse yokmu.(((((((

merhaba Papatya Benim annem Göz kapağı ameliyatı oldu. 2 gün içinde hissettiğin tüm değişikliklerden kurtulursun 3. günde dikişlerin alındıktan sonra çok daha rahatlarsın. sorunların varsa yardımcı olmay açalışırım

Ayrıca kuzenimde seninle aynı sorunu yaşıyor. Biz göz kapağı diğerinden daha az açılıyor onuda yakında ameliyat edeceğiz. Dr. Tunç tiryaki yi araştırmanı ve mümkünse görüşmeni tavsiye ederim

pardon Pim yerine papatya dedim. Kuzenimde seninle aynı sorunu yaşıyor ve oda randevu aldı ocakta ameliyat olacak. Dr. Tunç Tiryaki yi araştırmanı ve mümkünse görüşmeni tavsiye ederim

cnm saol ama ben izmirdeyim bu doktor nerde bana sonuçuda yazarmısın fiyat ne kadr acaba

çok geçmiş olsun ben izmirdeyim ve korkuyorumm ama ameliyatıda olmayı istiorum maliyeti ne kadr çok mu pahalı:::::

göz kapağı ameliyatı olan bir yakınımın göz kapakları birbirinden farklı kaldı çok riskli

Kızlar çok basit bir ameliyat. Gizli dikiş attırırsanız sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum ama göz altını bilemeyeceğim. Ben üst göz kapağından oldum.

cnm msjını aldım ama özelden yazamıyorum sana
bu fiyat çok uygunmuş ya çok sevinddim:) özeldemi oldun yoksa devlet hastenesindemiii göz kapagın ne durumda şimdi ben tek göz kapagı ameliyatı olmak istiorumm

aranıza yeni katıldım.benim de göz üst kapağım düşük..2 sene önce ameliyat olacaktım ama doktorum daha erken dediği için vazgeçtim.ama artık tekrar düşünmeye başladım..kafam çok karşık olup olmama konusunda..yardımcı olur musunuz?

gözaltı torbaları için ameliyat düşünüyorum, ya da gözyaşı oluğu denen torbaların altındaki çizgiye dolgu ya da yağ enjeksiyonu....

tavsiyeleriniz neler ??? yaşayanlar yardım edebilir mii

msj sayım yetersiz

bu ameliyatı devlet ödüyor sgk nız var ise özel hastanelerde göz doktorları yapıyor. benim dayım göz doktoru yanında çalışıyorum hatta kendisi hiç fark almıyor.

gözkapağı estetiği ameliyatını sgk karşılıyor mu ? hangi şartlarda karşılıyor ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…