Göz rengimi değiştiriyorum

Gozbebegim58

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2019
15
9
39
Merhaba arkadaşlar. Ben pazartesi 28.ocak 2019 da istanbul a geldim göz rengimi değiştirmeye. Yıllardır lens kullanıyordum ve cok yapay olduğu belliydi. Çok araştırdım ama hiç bir yerde doğru düzgün bilgi bulamadım. Şaşırtıcı olan da o kadar çok müşteri mi desem (çünkü hastalık değil ki hasta diyim :) ) kimse bilgi yazmiyor. Herkes gizli yapıyor. Ne tuhaf dimi ? Fiyatı 15bin tl den başlıyor. Gözlerim bal kahve rengi di be su an yedinci günüm! Gözlerim yeşil oldu. Hafif mavi ışıltı görünüyor altta. Bir ay sonra tekrar gelecem. O zamana kadar daha arika olacak. Yaptırmak isteyenler bana yaza bilir merak etttiği konuları. Hiç ağrı sızı yok sadece bir yanma oluyir hafif. Damla damlatiyorsunuz göze zaten. Pişman değilim :KK66: Inşallah bu yaz maviş maviş dolaşacam

Eklentiler

• Screenshot_20190204-014715_Gallery.jpg
    Screenshot_20190204-014715_Gallery.jpg
    16,4 KB · Görüntüleme: 1.468
Son düzenleme:
Lazer le yapılıyor. Ameliyat değil. Gözlük aldım ışıkta taktim hotele gece Ne kadar. Zaten gamzeye de gelmedim. Odamda vakit geçiriyorum

Sanıyorum estetik operasyonlar arasında göz rengi değiştirme, yaptırmak isteyeceğim en son şey bile değil.

Nerden aklınıza geldi, nasil cesaret ettiniz bilmiyorum ama umarım bir sıkıntı yaşamazsınız.

Güle Güle kullanın diyim bari

Merhaba arkadaşlar. Ben pazartesi 28.ocak 2019 da istanbul a geldim göz rengimi değiştirmeye. Yıllardır lens kullanıyordum ve cok yapay olduğu belliydi. Çok araştırdım ama hiç bir yerde doğru düzgün bilgi bulamadım. Şaşırtıcı olan da o kadar çok müşteri mi desem (çünkü hastalık değil ki hasta diyim :) ) kimse bilgi yazmiyor. Herkes gizli yapıyor. Ne tuhaf dimi ? Fiyatı 15bin tl den başlıyor. Gözlerim bal kahve rengi di be su an yedinci günüm! Gözlerim yeşil oldu. Hafif mavi ışıltı görünüyor altta. Bir ay sonra tekrar gelecem. O zamana kadar daha arika olacak. Yaptırmak isteyenler bana yaza bilir merak etttiği konuları. Hiç ağrı sızı yok sadece bir yanma oluyir hafif. Damla damlatiyorsunuz göze zaten. Pişman değilim :KK66: Inşallah bu yaz maviş maviş dolaşacam
Yanlislikla ayni resmi iki kere attiniz herhalde hicbir bi fark yok cunku iki resim arasinda
Goz bu ya bence en onemli duyu bu riski almaya degmez hadi burun vs.. anlarim
Neyse memnunsaniz sikinti yok gule gule kullanin
Benim cizdirmem lazim ama ona bile cesaret edemiyorum kimi oneriyor kimi onermiyor cunku lens ve gozluk kullaniyorum

Nick bile "göz bebeğim" hahasjsjsjs bari nickini başka bir şey alsaydın, buradan millet güya sana soracak "Ayyy nerde yaptırdın cnm yhaaa" diye sen de "Canım bıdıbıdı hastanesinde bilmemkim beye/hanıma yaptırdım" diyeceksin. Kibledim.

Bu arada dediğiniz ameliyatın kişiyi kör etme riski yüksek, öyle kolay değil "maviş maviş" gezmek.

Kusura bakmayin ama bu renk degistirme bana cok tehlikeli geliyor.Hani gozlerden biri baska digeri baska renk olur ve psikolojik olarak etkilenirsin tamam anlarim.Ama durduk yere bu riski alamam.birde o kadar para .iyi cesaret

X