Göz rengimi değiştiriyorum

772e249f7922471e6763c9ec594b9e5f.jpg

Lens almadan once olcum yapilmasi gerekiyor.Iki goz bebegimizin olculeri ayni olmayabilir.Kullanirkende talimatlara uyulmali ve belli bir saat sonra cikarmali.Olcum yaptirmadan ve kurallara uymadan takilan lens sorun cikarabilir evet ama bu lazer de pek masum degil.Sonucta gozun dogal yapisina mudahale var
Peki bunu kim yapıyor ? Kim doktora gidip oldu aldırıyor optikde? Herkes her yerden alıyor takıyor. Sağlığını düşünen pek yok.

Evet iyi cesaret orda haklısnız ama yıllardır lens kullanıyorum ve lens çok çok daha tehlikeli . Batma yanma iltahap neler neler yaşadım. Inşallah herşey gönlümce olur. Sonuçta üst pigmenti alıyor lazer. Altdaki renk ortaya çıkıyor. Riski yok.
Bu bile korkunç değil mi?
Fiziksel bi estetik olayı değil bu biyolojinizle oynuyor resmen. Risk çok büyük. Kazasız atlatmışsınız gözünüz aydın( tam anlamıyla :p)

Göz rengini değiştirmek gibi bi isteği anlayamıcam sanırım. Hayırlı olsun yine de.

Kontrolden geçtim kusura bakmayın o yüzden yazamadım :) dediğim gibi ben reklam falan degilim. Nikim de neden gözbebeğim çünkü ben özel gozlerimle ilgili yaşadıklarımı sizinle paylaşmak için üye oldum.

Göz renginizden çok kan toplanan yerler dikkatimi çekti.
Sonrasında gözlerinize ne olacağı konusunda fikriniz var mı?

Geçenlerde yurtdışından biri gözlerinin rengini değiştirmek için ameliyat olmuştu, sonrasında da görme yetisini kaybetmişti... okurken bile ürpermiştim, çok ama çok riskli... dilerim aynı sorunu yaşamazsınız da sağsalim atlatmışsınızdır. Allah korusun!

konu sahıbıne gozlerının hala ela gorundugunu kım soyleyecek :KK43:
ben bu konuya cok uzuldum aslında sasırmaktan öte uzuldum .

Merhaba arkadaşlar. Ben pazartesi 28.ocak 2019 da istanbul a geldim göz rengimi değiştirmeye. Yıllardır lens kullanıyordum ve cok yapay olduğu belliydi. Çok araştırdım ama hiç bir yerde doğru düzgün bilgi bulamadım. Şaşırtıcı olan da o kadar çok müşteri mi desem (çünkü hastalık değil ki hasta diyim :) ) kimse bilgi yazmiyor. Herkes gizli yapıyor. Ne tuhaf dimi ? Fiyatı 15bin tl den başlıyor. Gözlerim bal kahve rengi di be su an yedinci günüm! Gözlerim yeşil oldu. Hafif mavi ışıltı görünüyor altta. Bir ay sonra tekrar gelecem. O zamana kadar daha arika olacak. Yaptırmak isteyenler bana yaza bilir merak etttiği konuları. Hiç ağrı sızı yok sadece bir yanma oluyir hafif. Damla damlatiyorsunuz göze zaten. Pişman değilim :KK66: Inşallah bu yaz maviş maviş dolaşacam
Merhaba bana yazmanı cok ıstıyorum keske senınle ozelden konusabılsek nası ırtıbata gecebılırız ? Dr adı numarası fıyat ve dıger detayları banada söylesen 🙏

Selam , gercekten senınle iletisime gecip surecle ılgılı bılgı almam gereklı, hangı dr gittin me kadara , gozlerın kırmızı kırmızı olmus , ne zaman gecti neler tecrube ettin , bi tane bile yaptıran yok bana yazmamı beklıyorummm

X