Gözlerimin numarası farklı.lensleri nasıl kullanacağım?

gamze159

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
313
1
kızlar bugün doktora gittim.
sağ gözüm 3.25 sol gözüm 1.75 miş.
lens almayı düşünüyorum.
şimdi numaralar farklı 2 kutu alıcam da bn nasıl kullanıcam lensleri?
kaç aylık oluyo bunlar?
b&l almak stiyorum.fiyatı ne kadardır?
lütfen yardım edin kızlar :))

Genelde 1 aylık ve yıllık olanları var canım..3 aylık diyenlerde var..temiz kullandığın sürece de problem olmaz..takarken felanda dikkat edersin yıtılmasına felan..aylıklar genelde 50-60 civarı yıllıklar da 120 TL civarı oluyor..bildiklerm bunlar B&L kullanan arkdaşlar daha iyi aydınlatırlar inşallah..geçmiş olsun canım..

benimkiler diğer başlıkta da belirttiğim gibi farklı, 2 kutu lens aldım ve 120 ytl ödedim b&l için.

Numaralılar aylık mı yıllık mı bilmiyorum ama aylıklar zaten çift olarak satılıyor 25e bile var nette.yıllıklar da tek tek satılıyor ama bir cifti 50ye var yine nette.optikten alıp o kadar para vermene gerek yok.

6 aylık yani 6 çift ama ben 1,5 ay falan kullanıyorum tek çifti. yani temiz kullanınca sorun olmuyor.

ben küçük bir şehirden almıştım tatilde olduğumdan o yüzden pahalı olabilir internetten çok daha ucuza alabilirsin. yani 200 ytl dese de alacaktım açıkçası mecbur olduğumdan yerimseniben

2 ay falan oldu. bence göz çapını vs. ölçtürdüysen internetten rahat rahat alırsın çünkü dışarıda fiyatlar çok değişken aynı lense 20-30 lira fark koyan yerler gördüm. hem internetteki kampanyalardan da yararlanabilirsin. b&l gözün kapalı almanı önerdiğim bir marka.

Cnm benimde iki gözüm farklı iki kutu geliyo yani. 6 aylık alıyorum ben 6 ay önce 100 e almıştım şu anda 120 ödedim.
Her kutuda 6 tane olmak üzere 12 tane lens geliyo..

X