Güçlü Anneler & Güçlü Bebekler 🥰

Selam kızlar nasılsınız bayadur giremedim.Ankara ya gitmiştik annemle annem düştü kolunu kırdı ameliyat ettiler platin takıldı geken giden derken hiç vaktim olmadı.Benim oğlan emziği bıraktı çok zorlanıyorum uyuturken gece kalktikca emzik yerine beni kullanıyor arada beni de tutmuyor korkarım yakında memeyi de bırakacak.Disler de ayrı zorluyor 4 disimiz var ama üst tavşan dişler bir türlü çıkmadı sürekli huysuz.

Selam kızlar nasılsınız bayadur giremedim.Ankara ya gitmiştik annemle annem düştü kolunu kırdı ameliyat ettiler platin takıldı geken giden derken hiç vaktim olmadı.Benim oğlan emziği bıraktı çok zorlanıyorum uyuturken gece kalktikca emzik yerine beni kullanıyor arada beni de tutmuyor korkarım yakında memeyi de bırakacak.Disler de ayrı zorluyor 4 disimiz var ama üst tavşan dişler bir türlü çıkmadı sürekli huysuz.
Selam canım geçmiş olsun annene Rabbim şifa versin inşallah
Biz iyiyiz çok şükür bizimde arada huzursuzluk oluyor 1 dişimiz var oda daha tam çıkmadı gece çok mızmız ben zatenn aylardır emzik görevi görüyorum bazen yalandan alıp bir iki çekip bırakıyor bırakmaz inşallah bıraksa da çok şükür bu zamana kadar emdiler

Yaa anneciğine çok geçmiş olsun canım 🥺🌹🌹
Dişlerinden dolayıdır belki inşallah Bırakmaz biraz daha emer kuzum
Maşallah maşallah dişleri çoğaltmışsınız 🥰

Arada girip iyiyiz deseler ben inciyide merak ediom burcu vardı daha kaç kişi gitti ya yazmio yoksa bende fırsat bulamiom 🤭 ayaklaninca bunlar ne yapcaz bakalım😁😁
Bundan sonra arada sırada yaşıyoruz hayattayız demek için yazarız herhalde 🤣🤣
Kız aslında iyi fikir ettin ha
Dur ben Bi etiket listesi hazırlayım
Arada dürteyim herkesi kim ne yapıyor rapor versin
Merak ediyorum kimler ne halde
Bizim oğlan biraz geriden geldiği için benim psikolojim bozuluyor o yüzden çok bakamıyorum eskisi gibi

Merhaba kızlar nasılsınız
Biliyorum hepimiz bebelerin peşinden koşmaktan artık eskisi gibi fırsat bulamıyoruz
Ama özlüyorum eski günleri, sizleri merak ediyorum
Ara sıra sizi dürtmeye karar verdik🤭
Sadece nasılsınız nasıl gidiyor öyle bazen ses verin
Bebişlerinizi öpüyorum 🥰inşallah her şey yolundadır

S Simayy67
Ssevincli Ssevincli
Nefes0858 Nefes0858
I iklime_06
Masmavi0 Masmavi0
Minikimm Minikimm
ozn_srk ozn_srk
Sun Raha Sun Raha
Hissedensair Hissedensair
EzgininAnnesi EzgininAnnesi
Denizatidenizyildizi Denizatidenizyildizi
Tureed Tureed
K Kubkub06
Burcu2614 Burcu2614
hayrunnisa85 hayrunnisa85
Ilayumut Ilayumut

Biliyorum hepimiz bebelerin peşinden koşmaktan artık eskisi gibi fırsat bulamıyoruz

S Simayy67
Ssevincli Ssevincli
Nefes0858 Nefes0858
I iklime_06
Masmavi0 Masmavi0
Minikimm Minikimm
ozn_srk ozn_srk
Sun Raha Sun Raha
Tureed Tureed
K Kubkub06
Burcu2614 Burcu2614
Ilayumut Ilayumut
Kuzum şükür biz iyiyiz gerçekten büyüdükçe zaman ayırmak çok zor oluyor sen nasılsın pasamiz nasıl 😍

Canım çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda acil şifalar versin 🤲

S Simayy67
Ssevincli Ssevincli
Nefes0858 Nefes0858
I iklime_06
Masmavi0 Masmavi0
Minikimm Minikimm
ozn_srk ozn_srk
Sun Raha Sun Raha
Tureed Tureed
K Kubkub06
Burcu2614 Burcu2614
Ilayumut Ilayumut
Kızlar bende burdayım . İkizleri büyütüyorum 7 buxuk aylik olduk. Geçenlerde fırsatım oldu foruma girdim yazacaktim grubu bulamadim

S Simayy67
Ssevincli Ssevincli
Nefes0858 Nefes0858
I iklime_06
Masmavi0 Masmavi0
Minikimm Minikimm
ozn_srk ozn_srk
Sun Raha Sun Raha
Tureed Tureed
K Kubkub06
Burcu2614 Burcu2614
Ilayumut Ilayumut
Ah canım girip okuyup çokıyorum yazmaya fırsatım olmuyor. Bebiş iş güç gecede işlerimi hallediyorum derken anca gece 3-4 gibi anca yatıyorum. Kızım çok şükür iyi büyüyor. Ama dişlerimiz hala çıkmadı 🙈😤 sizlerde durumlar nasıl çok özledim sizlerle konuşmayı ama fırsatım olmuyor. Yaa bebişlerimiz yaza doğru büyüyecek bir buluşma ayarlıyalım mı her beraber 🥰

Kızlar bende burdayım . İkizleri büyütüyorum 7 buxuk aylik olduk. Geçenlerde fırsatım oldu foruma girdim yazacaktim grubu bulamadim
Kız şunu çok merak ediyorum ikisi birbiriyle oynuyor mu yoksa İlla başlarında seni mi istiyorlar Benimki tek oynamıyor İlla yanında biri olacak keşke diyorum ikiz olsaydın beraber oynardınız Ben de işlerimi yapardım diyorum ama öyle mi oluyor bilmiyorum nasıl oluyor o işler😅😅😅

Ah canım girip okuyup çokıyorum yazmaya fırsatım olmuyor. Bebiş iş güç gecede işlerimi hallediyorum derken anca gece 3-4 gibi anca yatıyorum. Kızım çok şükür iyi büyüyor. Ama dişlerimiz hala çıkmadı 🙈😤 sizlerde durumlar nasıl çok özledim sizlerle konuşmayı ama fırsatım olmuyor. Yaa bebişlerimiz yaza doğru büyüyecek bir buluşma ayarlıyalım mı her beraber 🥰
Doğrudur kuzum ya Vakit olmuyor gerçekten bir de sen çalışıyorsun Bir de büyüdükçe oyuna iyice düşkün oldular şu sıralar Bizimki Sabahları ağlıyor bağırıyor uyumamak için resmen😅😅

Kız şunu çok merak ediyorum ikisi birbiriyle oynuyor mu yoksa İlla başlarında seni mi istiyorlar Benimki tek oynamıyor İlla yanında biri olacak keşke diyorum ikiz olsaydın beraber oynardınız Ben de işlerimi yapardım diyorum ama öyle mi oluyor bilmiyorum nasıl oluyor o işler😅😅😅
Kız inşallah ikinci bebe ikiz olur bu merakın gider😆☺️☺️ üç bebe ile daha iyi oynarlar🤭🤭

S Simayy67
Ssevincli Ssevincli
Nefes0858 Nefes0858
I iklime_06
Masmavi0 Masmavi0
Minikimm Minikimm
ozn_srk ozn_srk
Sun Raha Sun Raha
Tureed Tureed
K Kubkub06
Burcu2614 Burcu2614
Ilayumut Ilayumut
Ben burdayım arada gelip yokluyorum iyiyiz çok şükür siz nasılsınız iyi düşünmüşsün bunu canım 😊

X