gulgulmez'in diyet günlüğü...

Saat 16.00
Kalan yarım pidemi şekersiz çayla bir güzel yedim :))

Akşam
1 kase çorba ve 1 dilim ekmek

Ara
1 tane danete

Bugün sadece 15 dk egzersiz yaptım. :eek: Haftanın yorgunluğundan olsa gerek

Son düzenleme:
Merhaba

benden bahsettiğin için sağol biraz konumun reklamını yapayım kaydirigubbakcemile3
önemli olan saygıyla sevgiyle güzellikle mutlulukla paylaşmak yardımcı olabilmek sağlıkla ideal kilomuzda olabilmek tabi ki.
Başarılar diliyorum. Benimde boyum 1.70 ama herkesin yapısı farklı 65 kilo olsam havalara uçarım herhalde :eek:
Güzel gidiyorsun maşallah tüm besinlerden ye. Negüzel gofretini de yiyorsun afiyet olsun.
Sende beni motive edeceksin sanırım.
Fazla kilolarını vereceğine inanıyorum.
Sporu eksik etme. Asıl sporla veriliyor.
Hayırlı olsun :nazar:

günaydın canım ne kadar güzel bir topik olmuş su gibi çok düzenli merak ediyorum bugün sonuçları
inş başarırsın

Merhaba

benden bahsettiğin için sağol biraz konumun reklamını yapayım kaydirigubbakcemile3
önemli olan saygıyla sevgiyle güzellikle mutlulukla paylaşmak yardımcı olabilmek sağlıkla ideal kilomuzda olabilmek tabi ki.
Başarılar diliyorum. Benimde boyum 1.70 ama herkesin yapısı farklı 65 kilo olsam havalara uçarım herhalde :eek:
Güzel gidiyorsun maşallah tüm besinlerden ye. Negüzel gofretini de yiyorsun afiyet olsun.
Sende beni motive edeceksin sanırım.
Fazla kilolarını vereceğine inanıyorum.
Sporu eksik etme. Asıl sporla veriliyor.
Hayırlı olsun :nazar:

saol canım opuyorumnanaktan tabi yap reklamını senin sayende açtım bu topiği
umarım başarırım başaracak gibide görünüyorum :dance:
Önerilerin için saol tatlım hedeflere ulaşıcaz inşallah :enbuyukkk:

günaydın canım ne kadar güzel bir topik olmuş su gibi çok düzenli merak ediyorum bugün sonuçları
inş başarırsın

teşekkür ederim tatlım a.s. sonuçlar geliyo birazdan sositososito

Son düzenleme:
Diyet başlangıcı-------------->1. Hafta

Ağırlık :62,3 kg------------> 59,7 kg (beklediğim sonuç)
Basen :59 cm--------------> 57 cm (eh işte)
Kalça :98 cm--------------> 97 cm (bunu daha fazla bekliyodum neyse sağlık olsun)
Göbek :76 cm-------------> 71 cm (göbek çalıştıracak hiçbirşey yapmadım sonuç bu)

Sonuçlar gayet güzel ilk hafta olduğundan fazla kilo vermişiz.Haftaya daha fazla incelme
bekliyorum açıkçası yinede incelmeler de fena sayılmaz :lepi:

cnm tebrik edrim süper bence kilo vermişsin darısı bizlerin başına bennde misafir geldiği için diyet falan malesef karıştı gitti ama pazartesiden itibaren 1400 kalorilik diyetimi uygulamya başlıyoruö haftaya beraber tartılır ölçülerimizi alırız artık bizde:)

cnm tebrik edrim süper bence kilo vermişsin darısı bizlerin başına bennde misafir geldiği için diyet falan malesef karıştı gitti ama pazartesiden itibaren 1400 kalorilik diyetimi uygulamya başlıyoruö haftaya beraber tartılır ölçülerimizi alırız artık bizde:)

teşekkürler canım hımm az ye bak ama :eek:lmaz: o zaman haftaya beraber
tartılıyoruz bakalım neler yapıcaz haftaya vereliniortak

2. HAFTA (8.Gün)

27 Şubat 2010
Bugün ki menüm şöyle olucak.
Kahvaltı
1 tane muz (en büyük boyundan kaydirigubbakcemile3)

Öğle
1/2 kase yağsız yoğurtlu çorba
4 y.k. havuç salatası (havuç,şehriye,yoğurt ve birazda mayonez)
2 dilim ekmek

Ara
1 dilim ıspanaklı börek

Akşam
1 porsiyon yumurtalı ıspanak
1 dilim ekmek
1 küçük kase yoğut ya da ayran

Saat 21.00 civarı
1 meyve ya da çayın yanında 2 tane bisküvi

Bugün spor yapmıycam temizlik günüm yeterince efor sarfedicem
malum en az 2 saat :hulya: Listemin son düzenlemesini gün sonunda yaparım.
Herkese güzel haftasonları diliyorum a.s. a.s. a.s.

Listem değişti

Akşam
2 dilim ekmek
100 gr tavuk döner
1 bardak ayran

Gece
1 elma

Son düzenleme:
2. HAFTA (8.Gün)

27 Şubat 2010
Bugün ki menüm şöyle olucak.
Kahvaltı
1 tane muz (en büyük boyundan kaydirigubbakcemile3)

Öğle
1/2 kase yağsız yoğurtlu çorba
4 y.k. havuç salatası (havuç,şehriye,yoğurt ve birazda mayonez)
2 dilim ekmek

Ara
1 dilim ıspanaklı börek

Akşam
1 porsiyon yumurtalı ıspanak
1 dilim ekmek
1 küçük kase yoğut ya da ayran

Saat 21.00 civarı
1 meyve ya da çayın yanında 2 tane bisküvi

Bugün spor yapmıycam temizlik günüm yeterince efor sarfedicem
malum en az 2 saat :hulya: Listemin son düzenlemesini gün sonunda yaparım.
Herkese güzel haftasonları diliyorum a.s. a.s. a.s.

Listem değişti

Akşam
2 dilim ekmek
100 gr tavuk döner
1 bardak ayran

Gece
1 elma

2. HAFTA (9.Gün)

28 Şubat 2010

Kahvaltı
2 dillim ekmek
Biraz yumurta ve paynir

Ara
1 fincan kahve
8 parmak patates

Öğle
Yumurtalı ıspanak
1 dilim ekmek
2 yk yoğurt

Akşam
200 gr tavuk
1 dilim ekmek
Salatalık turşusu
1 bardak ayran

Gece
1 tane danette

Son düzenleme:
Çok güzel gidiyorsun gülgülmez ben bugun regli oldum malum kılo kaybı olmuyor ama ben yıne dikkat ediyorum bende bugun yedıklerımı yazayım.

gec kalktım bugun saat 11 de kahvaltı yaptım
bıraz hazlanmış yumurta va 2 dılım ekmek

Akşam 17:30
balık
salata
2 dilim ekmek
Bu saatten sonra birsey yemem bu günlük bu kadar inş. bende senin gibi veririm kiloları bebiş için zemin hazırlıyorum:ecrin_bebek:

Çok güzel gidiyorsun gülgülmez ben bugun regli oldum malum kılo kaybı olmuyor ama ben yıne dikkat ediyorum bende bugun yedıklerımı yazayım.

gec kalktım bugun saat 11 de kahvaltı yaptım
bıraz hazlanmış yumurta va 2 dılım ekmek

Akşam 17:30
balık
salata
2 dilim ekmek
Bu saatten sonra birsey yemem bu günlük bu kadar inş. bende senin gibi veririm kiloları bebiş için zemin hazırlıyorum:ecrin_bebek:
Teşekkürler Ayla a.s. sen yinede dikkat et tabi kilo almayalım değil mi,
umarım hedefine ulaşırsın yerimseniben

Diyet başlangıcı-------------->1. Hafta

Ağırlık :62,3 kg------------> 59,7 kg (beklediğim sonuç)
Basen :59 cm--------------> 57 cm (eh işte)
Kalça :98 cm--------------> 97 cm (bunu daha fazla bekliyodum neyse sağlık olsun)
Göbek :76 cm-------------> 71 cm (göbek çalıştıracak hiçbirşey yapmadım sonuç bu)

Sonuçlar gayet güzel ilk hafta olduğundan fazla kilo vermişiz.Haftaya daha fazla incelme
bekliyorum açıkçası yinede incelmeler de fena sayılmaz :lepi:
canım harika sonuçlar almışsın.bugünden itibaren bende katılayım.
ölçümlerimi yazarım.sporda yapmam gerekiyo.hadi bakalım senin
sayende motive olurum.

Teşekkürler Ayla a.s. sen yinede dikkat et tabi kilo almayalım değil mi,
umarım hedefine ulaşırsın yerimseniben

Teşekkürler gülgülmez ya ulaşacağız ya ulaşacağız. bu bugünkü menümüde yazayım regli olduğum için canım birşey istemiyor. Bu arada benim bir alışkanlığım vardır diette olayım olmayayım her sabah kalkar kalmaz 2 bardak su içerim öyle kendıme gelıyorum.

saat:12
1 adet yeşil elma

ara:16
yeşillik salatası

Akşam:18
tavuk ızgara yapacağım
salata
1 dilim ekmek

Teşekkürler gülgülmez ya ulaşacağız ya ulaşacağız. bu bugünkü menümüde yazayım regli olduğum için canım birşey istemiyor. Bu arada benim bir alışkanlığım vardır diette olayım olmayayım her sabah kalkar kalmaz 2 bardak su içerim öyle kendıme gelıyorum.

saat:12
1 adet yeşil elma

ara:16
yeşillik salatası

Akşam:18
tavuk ızgara yapacağım
salata
1 dilim ekmek

:eek:lmaz: hani öğle nerde olmaz öğlesiz olmaz en azınsan
1 kase çorba içmelisin :dilcikar:

Canım regli döneminde canım hiçbirşey istemiyor ondan çorba koysam bile içemem artı birde regli olmadan önce canım çok abur cubur istiyor iştahım açılıyor yani o zaman yiyorum regli olduğum zaman kapanıyor iştahım o regli döneminden önce aldığım kilolar gidiyor şişkinlikte vucut buna alışmış 67 ile başladım reglı öncesi idi reglim bittiğinde 66 oluyorum ben yani 5 gün sanunda hedefim dikkat ederek regli sonunda 65 olmak sporla bereber şimdi yürüyüşe çıkacağım 1 saat.ayrıca birşey daha söylemek istiyorum tv de dilara koçak şöyle dedi vücut 20 dk sonra yağ yakmaya başlıyor yürüyüşler 45 az 1 saatten fazla olmaması gerekiyormuş bunu yaparım mekik aleti ilede gunde 300 mekik çekiyorum yeter sanırım ayrıca plates lastiği ile karın egzersizi çok yazdım sanırım

Canım regli döneminde canım hiçbirşey istemiyor ondan çorba koysam bile içemem artı birde regli olmadan önce canım çok abur cubur istiyor iştahım açılıyor yani o zaman yiyorum regli olduğum zaman kapanıyor iştahım o regli döneminden önce aldığım kilolar gidiyor şişkinlikte vucut buna alışmış 67 ile başladım reglı öncesi idi reglim bittiğinde 66 oluyorum ben yani 5 gün sanunda hedefim dikkat ederek regli sonunda 65 olmak sporla bereber şimdi yürüyüşe çıkacağım 1 saat.ayrıca birşey daha söylemek istiyorum tv de dilara koçak şöyle dedi vücut 20 dk sonra yağ yakmaya başlıyor yürüyüşler 45 az 1 saatten fazla olmaması gerekiyormuş bunu yaparım mekik aleti ilede gunde 300 mekik çekiyorum yeter sanırım ayrıca plates lastiği ile karın egzersizi çok yazdım sanırım

anladım canım sana iyi yürümeler ben 30-40 dk arası yürür
arkasınada 15-20 dk egzersiz yaparım yağlar yanıyo yani zemuszemus

bucakmagduru ve SUDENAZXXX nerelerdesiniz kızlar
ne oldu diyetler :eek:lmaz: :sm_confused:

X