günah mı ne yapablirim acil cevap

neriman33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2016
19
4
33
Adet günüm 1gun geçti çok yakında bi ilişkimiz olmuştu eşimle hamile kalmak istemiyorum. Maydanoz suyu içsem günah olur mu kızlar

Ne yaparsanız yapın o bebek dünyaya gelicekse hicbişi olmaz günaha girdiginle kalırsın korumayı deneyin

Bebeğim var o yüzden bişi yapamadım hap falan eşim korunmak istemiyor hazır değilim o yüzden

Bebek olup olmadığını bilmiyorum çok zor bi andayım biliyorum bebek duşurmek gunh ama bi onlem alabilir miyim diye düşünüyorum

Durumunuz beni çok üzdü :KK43: ben aylardır bi bebek sahibi olmak istiyorum yapmadığım şey kalmadı. Siz ise onu istemiyorsunuz düşürmeye çalısıyorsunuz. Ben şimdi hamileyim ama maalesef dış gebelik gözüküyor yani yavruma kavuşamayacağım.. dünya işte isteyenin olmaz .. istemeyende düşürmeye çalışır.. canım seni yargılamıyorum sadece duygumu paylaştım. Ama eğer bebek istemiyorsan keşke korunsaydın. O bir can. O senin ve sevdiğin adamın canından bir can.. ona kıymadan önce bir daha düşün.. bir bebeğin varsa bu senin hayatının en güzel noktasıdır şükür sebebidir iyi düşün

X