Günde yarım kilo verdiren yoğur kürü

Prettywomen35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2018
42
5
56
6054FB8A-FF67-40D2-BB3D-14EFE357C75C.jpeg
Arkadaşlar yoğurta bir çok formda inatçı yağlı bölgelerde özellikle de göbek eritiminde etkili kür ve diyet listelerinde rastlıyorum Şimdi bir yazı daha okudum Özellikle paylaşmak istedim ben bugün başlıyorum bakalım ne olacak?Aranızda uygulayan var mı çok kolay ve zevkli geldi bana haydi deneyelim

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 2110173 Arkadaşlar yoğurta bir çok formda inatçı yağlı bölgelerde özellikle de göbek eritiminde etkili kür ve diyet listelerinde rastlıyorum Şimdi bir yazı daha okudum Özellikle paylaşmak istedim ben bugün başlıyorum bakalım ne olacak?Aranızda uygulayan var mı çok kolay ve zevkli geldi bana haydi deneyelim
Başladınız mi nasıl yapılıyor bu kur ne kadar zamanda ne kadar yemek gerekiyo

Başladınız mi nasıl yapılıyor bu kur ne kadar zamanda ne kadar yemek gerekiyo
Tatlım ben başladım Haftada 2 defadan fazla yapmıyorsun Yaparsan bünye alışıyor fayda görmüyormuşsun.Tarçın zencefil zerdeçal karıştırıp yatmadan 2 yada 3 saat önce yiyorsun üstüne ben içemiyorum gece uykum bölünmesin diye ama asıl formül 5 bardak su içilmesi uyurken yağ yakımı yapıyormuş Formumda okuduysan birkaç formül birden yapıyorum.Diyet ile destekliyorum Sadece pazar günü mola verip ;tekrar devam ediyorum Geçen hafta pazartesiden Cumartesi sabahına 1 kilo vermişim

X